Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

vally11
13. kvě 2011

@darkwitch neboj, příští týden už to budeš mít za sebou 😉 A jak se cítíš, odešla rýmička s kašílkem k sousedům? Myslím na Tebe ať už je vše ok. 🙂

darkwitch
13. kvě 2011

@vally11 zatim se drzi u me, ale protoze jsem vcerejsek prospala a dnesek a vikend minim prolezet, tak si myslim, ze odejdou 😀

lenkakubickova
13. kvě 2011

@darkwitch holka, já jsem taky napnutá jak kšandy 😀 ...dneska je mi teda extrémně blbě,bleee 😝 😝 Naštěstí nezvracím,ale ten pocit na zvracen je strašný 😝 ...ale co, patří to k tomu 😉 😀 😀 Hlavně se uzdrav!!!!
@ga to je asi hrozně individuální, mně po ET úplně strašně bolela prsa ještě z Pregnylu, ale pak to přešlo a nic mě nebolelo ani nijak netrápilo 🙂 Jen minulý týden mě asi 2x popíchávalo v podbřišku, jako bych to měla dostat, ale krom nevolností necítím nic zvláštního 🙂

ga
13. kvě 2011

@vally11 a jsi s nima spokojená? IUI je copak?🙂 promiň, že se tak hloupě ptám, ale nic o tom nevím...nechtěla jsem do toho moc zabřehávat a upínat se na to...a tak jsem jak tabula rasa🙂)

darkwitch
13. kvě 2011

@lenkakubickova leni vsak to znas co mi bychom dali za pocit na zvraceni z duvodu tehu 😀

ga
13. kvě 2011

@lenkakubickova já mám pocit, že můj močák nic nevydrží🙂 jízda metrem z práce ja pak úprk🙂) nešpinila jsi ani? co je vlastně to HCg? Kdyby něco, jsem blond🙂)))

lenkakubickova
13. kvě 2011

@darkwitch tak, tak 🙂 Taky si užiješ, neboj 😉
@ga blond 😀 😀 😀 ...jen se ptej, není se za co stydět 😉 Ne, nešpinila jsem ani trošku, což mě dooost potěšilo!!! 🙂
HCG: je těhotenský hormon,který máš v těle, až když se ti uhnízdí embryjka, díky němu jsou těhu testy pozitivní a pak ti ho kontrolují po 14 dnech po ET v krvi. Jinak teď ho máš v těle z injekce z Pregnylu, ale ten vyprchá.

vally11
13. kvě 2011

@darkwitch budu ti mooc držet palečky, ať to vyležíš. Ale věřím, že tentokrát už to musí vyjít. 🙂 Ale že to uteklo, viď?

darkwitch
13. kvě 2011

@vally11 utika to strasne...

vally11
13. kvě 2011

@ga jj, Mudr. Vykysalá i prim. Brandejská jsou fajn ženský. No nejspokojenější bych byla, kdybych už byla těhule, ale věřím, že to musí brzy vyjít.
Při IUI Ti neodebírají vajíčka a nedělají oplodnění mimo tělně, ale rovnou do tebe zavedou sperma.

vally11
13. kvě 2011

@ga A ke komu chodíte vy?

zirafka82
13. kvě 2011

Ahoj holky, nabízím termín v Gennetu, 19.5.2011 v 8.00 hodin, dr. Jarošová, případně pište do IP. 🙂

cibka
13. kvě 2011

@lenkakubickova to je divný že az po opu me na imunologii rekli 3 týdny před začátkem stimulace

lenkakubickova
13. kvě 2011

@cibka jo,holka, vyznej se v tom,vid? 😅 😝 ...ale tak treba mame kazda trochu jiny problem, ja ani poradne nevim, proc mi to naordinovali 😀 😀 😀 😀

mikesek10
13. kvě 2011

@zirafka82 Ahoj, měla bych moc zájem o ten termín (jsem totiž objednaná až na konci června 😖 ). Můžeš mi, prosím, dát bližší info? Děkuji!

lenkakubickova
13. kvě 2011

@gabulle držím palce na zítřejší OPU!!!! Ať máte co nejvíc vajíček a ať jsou všechna ta nejlepší 😉 😵 😵 Nevím, jestli se sem o víkendu dostanu, tak pak budu v neděli odpoledne napjatě nakukovat, kolik vajuch máte a kdy tě čeká ET 🙂

cibka
13. kvě 2011

gabulle taky držím palečky at máš kvalitní vajucha 😉 kohopak budes mít na sále

maarina
13. kvě 2011

Ahojky. Do gennetu jsme objednani na cerven a jdem tam poprve. Nasla jsem si vas a pravidelne vas procitam a jak se nam to blizi tak sem cim dal vic nervozni, hlavne z toho , ze sem si to predstavovala jednoduseji nez to ve skutecnosti je. Muzete mi prosim pro zacatek napsat co obnasi prvni konzultace. pochopila jsem , ze je zajimaji rodinne anamnezy a co dal....???. jen aby jsme vedeli na co se mame pripravit...vsem vam preji hodne stesticka a doufam, ze se mezi vas brzy zapojim ale ted jsem jak alenka v risi divu.......moc vsem dekuji za odpovedi....

ga
14. kvě 2011

@lenkakubickova takže teď mi nezbývá jen čekat vid?🙂 chjooo🙂) doporučily mi jíst kyselinu listovou v jedněch vitamínech, aby byla větší šance na uchycení, tak mám ráno už docela pěknej seznam léků...jinak hezký víkend🙂

ga
14. kvě 2011

@vally11 my chodíme k dr.daňkovi a jsme moc spokojený...ale to víš, že na utz jsem byla skoro u všech🙂 ET mi dělala dr. Vyky. ale ani nevím, jak vypadala🙂)) IUI nám ani nenabízeli...je velká šance? a ja to taky s hormonální stimulací? a pak zavadení je jen ambulantně? kolik pokusů za sebou máte vy? promiň tolik otázek🙂 hezkou sobotu...

ga
14. kvě 2011

holky a ta imunologie následuje kdy? máte jí už všechny za sebou? a co se musí podstoupit?

darkwitch
14. kvě 2011

@ga vetsinou na genetiku a imunologii posilaji po prvnim nevydarenem ivf - na obe vysetreni ti naberou krev a popovida si s tebou a manzelem doktorka, u nas delali imunologii akorat me, kdyz ma muz horsi spermiogram tak delaji imunologii i jemu (aspon si myslim, ze to tak je)

pentagras
14. kvě 2011

@maarina ahojky, jak jsi řekla anamnézy a spíš dr pořeší jak to sváma vypadá a jakou léčbu dál jestli iui nebo ivf nebo nějakou laparku, nebo nějaké dálší testíky, ono záleží co vám je že to nejde, já nemám vejcovody ani jeden,, tak jdu hned na ivf, no ale je to v pohodě, nemusíš mít nervy🙂

lenkakubickova
14. kvě 2011

@ga já listovku dlabala už asi 2 měsíce před IVF 🙂 Držím moc palce, musíš věřit, že to vyjde 🙂

všem krásný zbytek víkendu 🙂

ga
15. kvě 2011
lenkakubickova
15. kvě 2011

@ga to znám 🙂) Díky Míše jsem se octla v Gennetu, doporučila mi právě Dr.Vykysalou, která jí pomohla k miminkům 🙂 Ležela jsem s ní v nemocnici v Hořovicích, když čekala Madlenku s Josífkem a já tam byla po prvním mimoděložním těhu 🙂 A dnes je občas potkám, když jedem k tchýni a dětičky jsou úúúžasný 😵 😵

ga
15. kvě 2011

@darkwitch ok, díky...a jak je tobě? držím palce, ať bacily vyženeš🙂

ga
15. kvě 2011

@lenkakubickova ty jsi taky mnohem zkušenější "čekatelka" než já🙂) já se řídím prvními radami lékařů...takže i teď mám listovku poprvé🙂 jako asi všechno, co se tohohle tématu týká🙂) včera jsem byla na úžasným koncertě Sade v O2, tak se to snad mrňousům líbilo🙂 a na hokej radši nekoukám, stačí můj muž za oba🙂)

lenkakubickova
15. kvě 2011

@ga já to kdysi před lety někde četla, že je dobré jíst listovku už v době plánování miminka a tak jsem ji vždycky dlabala 🙂 🙂 Tak to je skvělý, že jsi si užila koncert a prckové určitě taky 😉 Kdy že máš testovat? Ještě je asi spousta času,co? 😅

ga
15. kvě 2011

@lenkakubickova a bereš ji z přírodních zdrojů nebo ve vitamínech? Nj, koncert jsme si s kámoškou zablbly a výborně se najedly🙂 testovat? ani nevím, musím se kouknout do kalendáře🙂 nějak to přecitlivěle neřeším, chodím do práce, věnuju se koníčkům a jen víc spím...co se má stát, se stane...