Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

anlek
17. kvě 2011

@raducha To zni porad velice dobre. 😵

raducha
17. kvě 2011

@vally11 nechám si zavést dvě. a zamrazovat si nenecháme. 🙂

vally11
17. kvě 2011

@biris ahoj s IVF nemám zatím zkušenost, vyčekj až přijdou holky a písnou Ti 😉

lenkakubickova
17. kvě 2011

@anlek ať je to jedno nebo dvě, myslím, že v prosinci si asi moc silvestra neuziju, budu mit bricho jako das a urcite sotva polezu 😀
@raducha Držím palce!!!!! Věř, že to bude o.k. a budeš se za 14 dní radovat z // na testu 😉

vally11
17. kvě 2011

@raducha budu na tebe myslet 🙂 Už jsi na neschopence?

lenkakubickova
17. kvě 2011

@biris ahoj 🙂 Já listovku brala lidně i půl roku dopředu, ta ti neublíží, čím dřív ji budeš dlabat tím líp 🙂
Co se týče IVF, tak záleží co vše po tobě bude Dr.chtít. Zda bude chtít čekat na výsledky z genetiky a podle toho se to odvíjí. Jakmile máš všechny výsledky a nic ti v IVF nebrání, tak začínás stimulovat hned, jak začneš menstruovat. A samozřejmě až vám schválí žádost o IVF, to trvá cca 14 dní, my to měli i dřív 🙂 Držím palce, ať dlouho nečekáš 😉 🙂

raducha
17. kvě 2011

@vally11 jsem na neschopence už od března. tím že jsem epileptyčka tak jsem měla menší problémy. děkuji za držení kulíků. 😖

cibka
17. kvě 2011

@lenkakubickova snaženíčko bylo v neděli a včera 😀

cibka
17. kvě 2011

ja beru listovku už 3 roky 😅

darkwitch
17. kvě 2011

ja jsem listovku ted nebrala, jsem na brani leku lina a kdyz jsem byla ve stavu cekam na laparku tak jsem se neobtezovala, zacnu ji zas poctive papat po laparce, to mi k tomu pribude jeste pentomer a vlastne zacina leto takze claritine... jestli ja neusetrim za jidlo 😀

kive76
17. kvě 2011

holky a jakou značku s tou listovkou berete? femibion, nebo mamavit? atd...asi taky něco začnu baštit.. 🙂

darkwitch
17. kvě 2011

@kive76 ja mam nejakou na predpis od langerove

kive76
17. kvě 2011

@darkwitch jinak co se týče toho claritinu...vyjde ti levnějc...když si ho necháš předepsat od doktorky...

kive76
17. kvě 2011

@lenkakubickova co ta genetika? to se při ní dělají nějaký vyšetření? nebo jenom se sepíše...kdo trpí za choroby 🙂 , či rodiče naše...tak je mi skoro 35 let tak to mě určitě na genetiku poženou 🙂 😀

darkwitch
17. kvě 2011

@kive76 no dneska uz to vyjde skoro nastejno, ale kdyz nejsem lina jit k doktorce tak si ho nechavam predepsat...

kive76
17. kvě 2011

@darkwitch NO JÁ TI TEDA nevím...já příteli vyzve dávala claritine 1O mg 3O tablet a platila jsem kolem 7O kč..

darkwitch
17. kvě 2011

@kive76 s receptem? ze by tak zlevnil? vzdyt staval s receptem 60korun a ted se plati jeste 30 za recept...

kive76
17. kvě 2011

no já chodím na Kladně do dr.max...tam když máš jejich kartičku tak se za recepis neplatí, resp. oni ti vrátí 3O kč zpět...ale ten dr. Max je všude možně..LÉKY NA RECEPT
Trvale nízké ceny léků a doplatků, inzuliny bez doplatku
Bonus až 30 Kč pro držitele klientské karty Dr.Max
Klientská karta ZDARMA

kive76
17. kvě 2011

možná jsem platila i míň , ještě jsem kupovala ibalgin, a ještě něco...jen mě to právě překvapilo, že na recepis je to levnější...no koukala jsem na tom balení píšou, že normální cena je kolem 233 kč

darkwitch
17. kvě 2011

@kive76 jako porad je to na predpis levnejsi ale uz to neni tak strasny rozdil jako byval... driv jsem za krabicku zyrtecu deseti tablet zaplatila tolik co na predpis na pul roku... to odjet na tabor a zapomenout si prasky byvalo sakra drahe a dnes je to jen drobna neprijemnost 😀

lenkakubickova
17. kvě 2011

@cibka tak to mooooooc držím palce!!!! 😉
@kive76 teď, co jsem těhotná, tak beru Femibion, ale před tím jsem si kupovala obyčejnou listovku v lékárně asi za 36,- Kč 60 tablet, to podle mě bohatě stačí 🙂 Nám na genetiku brali krev a tam dělali nějaké rozbory, které nám trvaly 3 měsíce a samozřejmě k tomu spadal rozhovor o nemocech v rodině, co jsme si pamatovali.

kive76
17. kvě 2011

@lenkakubickova díky za odpověd ...

lenkakubickova
17. kvě 2011

@kive76 nemáš zač, hlavně ať tak dlouho nečekáte!!! Bylo to úúúúmorný čekání 😝 a nakonec stejně bylo vše naprosto vpořádku 🙂

cibka
17. kvě 2011

@lenkakubickova díky ale moc tomu neveřím byl by to fakt zazrak 😲

lenkakubickova
17. kvě 2011

@cibka vím, že je to těžké, ale zázraky se občas dějí 😉 Prostě tfuj, tfuj, tfuj 🙂

lenkakubickova
18. kvě 2011

@raducha zase jsem Raduš jako na trní 😀 😀 😀 😀 Čekám na zprávu, jak se daří vašim miminkům 😉 Držím palce!!!

raducha
18. kvě 2011

@lenkakubickova tak kočko pro dnešek skore dvě silná a dvě slabá embrya.zítra si už pro ně jdu.

lenkakubickova
18. kvě 2011

@raducha supeeeeeer!!!! Gratuluju 🙂) My jsme měli konečný verdikt dvě silná a 3 slabá, takže hodně podobný, to je dobré znamení 😉 😀 😀 Zítra budu držet palce!!!!

maarina
18. kvě 2011

ahoj holky. mam dotaz ohledne kys. listove. beru uz 2 mesice elasti q 800 2 tabletky denne. do car jdem az v cervnu tak jsem se chtela pripravit na ivf. stoji asi 50 kc na mesic. Myslite , ze to staci,,?? U Leni jsem si vsimla ze bere listovku drazsi. To je takova odbornice tak jestli mi pripadne doporucite neco lepsiho.... Jinak Lenko, mam pocit , ze se zitra dozvis, jestli cekas dvojcatka. Moc bych ti to prala. To musi byt nadherny pocit , kdyz uz jsi tak daleko... doufam, ze to taky jednou zaziju... 😲 😲

lenkakubickova
18. kvě 2011

@maarina ahoj, ta listovka ti bohatě stačí 🙂 Já než jsem otěhotněla, tak jsem dlabala skorro rok obyč kyselinu listovou forte z lékárny za 36,- Kč, až teď jsem si koupila na doporučení vitamíny pro těhotné Femibion, kde je listovka asi lepší. Vůbec bych si s tím nelámala hlavu a dlabej tu, co dlabeš do dneška. Nejsem odbornice, neblázni!!! Jen už ji celkově jím skoro 6 let s menšíma pauzama 😀 😀 Zítra dám vědět, jsem napnutá jak kšandy!!!