Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

nannynka
25. říj 2009

Ahoj, u nas vse pri starem. Mam po odberu krve pro NT screening a upozornuji ty co to ceka, ze se budou ptat na vahu...a ja se 3 mesice nevazila, tak jsem snad nelhala 😒 . Zitra jdeme na kontrolu ke gyndr a uvidime. Trochu me porad obchazi strach, ale uklidnuje me, ze je mi fakt blbe od zaludku....kase a polivky, moje jedina strava. Mejte se krasne.

miluse
25. říj 2009

Nanynko a tebe nevážili, když ti vydávali těhu knížku, tedy jestli už ji máš? Neb i do těhu knížky se zapisuje aktuální váha 😉

A jestli je ti špatně tak věř, že v I. trimestru je to zcela běžné 🙂 a neboj, to je jen známka, že jsi těhu a že je vše jak má být

nannynka
25. říj 2009

Miluse, protoze moje prvni tehotenstvi skoncilo spatne ve 12.tt tak jsem prukazku s diky odmitla. Pani doktor mi ji da asi az po NT, k zivotu ji nepotrebuji 😉. No a naposledy jsem se vazila ten den co mi delali OPU...kvuli narkoze.
Od te doby jsem to nejak neresila. A to ze je mi zle paradoxne vitam, minule kdyz to prestalo, tak pravdepodobne mrnouskovi prestalo bouchat srdicko...Diky za podporu, vzdycky jsem pred UTZ nervozni a zdaji se mi prehravky posledniho lonskeho UTZ.... ☹

miluse
25. říj 2009

Nany aha, já jak jsem už tak často nechodím, tak vás zpětně moc nedočítám. Tak to držím pěstičky, aby screening vyšel negativní 😉 a vše bylo v nejlepším pořádku 🙂

nannynka
25. říj 2009

Miluse: Moc diky, bude to proste tak jak to ma byt....jednou to proste vyjde...a jinak je prece spousta deti co nemaji rodice.

milka7
26. říj 2009

ahoj holky, máte některá zkušenost s Dr. Kulovaným ? moc díky !!!

hypo
26. říj 2009

tusim ze jsem u dr. kulovanyho byla na te redukci, s dr. smetanovou byli na me dva.... a jednou jsem u nej byla na utz, starsi chlap ale celkem v pohode

ja jdu do gennetu zitra a muzu vam rici ze se necitim nejlip, uz jsme tri dny poradne nespala, porad se mi mota hlava vsechno me boli zaha me uz leze i usima jak me pali a porad neco..... snad ty posledni dva mesice nejak preziju...
dnes mam prvni lekci predporodniho kurzu tak ten mi snad zvedne naladu 🙂

pet.s
26. říj 2009

milka já.((((Blbou,ale není to jeho vina. Jen my citát. "Dobrý den, dr.Kulovaný. Hmmm, to je jasný, acranius, chybějící část lebky, vývojová vada neslučitelná se životem dítěte" obrátil život naruby.Přizvala si ho moje dr na konzultaci k NT screeningu.
Ale jinak je asi fajn. A jako odborník asi skvělej.
Hypo na mě taky byli dva. Dr Smetanová a Dr Kulovaný. Že by špatné zprávy říkali ve dvou,aby je někdo nezbil? Ale vždyt oni za to chudáci nemůžou. 😉
Hypo a na jaké redukci? Co to znamená?

anlek
26. říj 2009

Ahoj,

dneska jsem byla v poradne, jak u dr., tak pak i PA. A musim rict, ze dneska to bylo docela fajn. Sice u dr. jsem mela takovou zajimavou scenku, dr. se ptala, co bricho, jestli tvrdne, tak rikam, ze ne a ze neberu ani to magnezium. Nacez ona odpovedela, ze to magnezium je super a mi ho zvysi o jednu tabletu denne. Tak nevim, jestli me vubec posloucha nebo ne. 😀 Ale jsem rozhodnuta ho stale nebrat. Pak se koukala UTZ na to, co ze to cekame a nekdriv ze zadu videla neco, co pry vypada na buchticku. Pak jeste chvilku zkoumala dal a pak se jeste jednou koukla a rikala, tady pupecni snura a tady to vypada, ze by mohl byt pindik. Takze stale nevime nic. 😀 Me je to jedno, ja bych mozna i prekvapeni brala, ale muz to docela tezce nese. 😀

O vikendu jsme byli tancovat a ja normalne odtancovala vic nez, co jsem zvladala jako netehotna. 😵 Asi budu muset byt tehotna porad non stop. Kdyz mi to tak svedci. 😀 A byla tam midwife ze Svedska, tak jsem si aspon udelala obrazek, jak vypada pece o tehotnou u nas a jak ve Svedsku a jsou tam dost velke rozdily.

anlek
26. říj 2009

Pet.s spis myslim, ze se chteji ujistit, ze nereknou spatnou zpravu zbytecne. Protoze to by byl dost osklivy omyl. 😢 Proto dva.

Hypo, snad uz to doklepes a treba bude jeste lip. Vis, co mi dneska radila ta PA, abych chodila rozhodne na tehu cviceni a ne kvuli tomu, abych mela fyzicku nebo tak ... Ale kvuli tomu, ze mam byt mezi tehotnymi, abych mela vzory (ze pak se ruzne tehotenske neduhy snasi lip). Sice zatim nevim, jestli jeji radu budu brat vazne, ale dost o tom premyslim, jestli ma pravdu nebo ne.

Vite nekdo neco o Kacce?

anlek
26. říj 2009

Pet.s hypo mela puvodne dvojcatka, jedno dvojcatko je rozdelilo na jednovajecna dvojcata. Takze cekala trojcata, ale pak se ukazalo, ze ty jednovajecny dvojcata jsou moc nemocna. 😢 Takze ji delali redukci, jestli dobre chapu, jak probiha, tak daji miminkum neco do srdicka, co srdicko zastavi.

hypo
26. říj 2009

presne jak popsala anlek, popis redukce jak vysita s ucebnice 🙂
uz mi to pripada ze to bylo desne davno, dokoce vim ze vsechny tri byly holky.... tak nam zustala jen jedna

jinak ja chodim na cviceni i plavani teda vlastne aquaerobic pro tehotne, voda je lepsi na cviceni uz nemam silu tak tam uz chodit nebudu.....

anlek
26. říj 2009

Je a kam chodis na to ten aquaaerobic?

anlek
26. říj 2009

A jeste, jestli ti nevadi tahle otazka, jak vis, ze to byly vsechno holky? 😔

hypo
26. říj 2009

do petrovic, praha 10 ja tady i bydlim a mam to kousek od baraku 🙂

anlek
26. říj 2009

A nemas na to cviceni nejaky odkaz? Ja jsem zkousela hledat na netu kde se dalo a nic se mi po cele Praze nepodarilo sehnat. ☹

hypo
26. říj 2009

mam momentik najdu.......

tady
http://www.rc-ctyrlistek.cz/ctyrlistek/

rodinne centrum ctyrlistek

nannynka
26. říj 2009

Ahoj, tak po kontrole je vse v poradku. Znova prcka uvidime az skoro v pulce listopadu, ale to zvladneme, Zatim to vypada moc dobre. Opatrujte se.

petap1
27. říj 2009

Dobré ráno

nannynka: tak to jsou super zprávy...jen tak dál 😀

hypo
27. říj 2009

tak jsem byla dnes v gennetu a mala je OK ja jeste nerodim, vsechny me problemy jsou normalni a musim je pretrpet 🙂 a to jsem si myslela ze jsem exot ktereho prepadaji jen ty spatne priznaky v tehu 🙂
vcera prvni lekce predporodniho kurzu, celkem fajn, dozvime se postupne snad vse co se da, dalsi utery jdu i s manzilkem tak jsem na nej zvedava 🙂

janicka.slunicko
27. říj 2009

ahojik holky

Nannynka, hypo to je že jste v pořadku.

Ja jsem dneska také byla v gennetu, tak se potvrdilo že budu mít dvojčatka 🙂 mam stoho radost,manžel také. Akorát moje mamka je stoho zrošku vedle, protože jsi představila co mě čeká, že když mi jsme se s dvojčetem narodili tak byla uplně na nás sama a nikdo jí nepomohl, tak akorát stohoto duvodu ,jinak měla také radost.. Doktorka mě napsala papír a budu už chodit k mému gynekologovy.
Ja jsem dostala celou neschopenku a tu mu mám dat že se to automaticky převadí,ale bylo mi divné že mi sestřička dala všechny ta papíry k neschopence. ona totiž nějak moc nevěděla co a jak. tu jsem tam sestřičku vyděla poprvé, tak nevím...

cibka
27. říj 2009

jani: velká gratulace 😉 😉

gabulle
27. říj 2009

ahojda holky,moc uz sem nepisu ale stale vas vsechny ctu a sleduju,
janicko.slunicko neboj s tou neschopenkou to udelala dobre ,plus se jeste posila velkej papir na socialku,ze tu neschopnost prebira jiny doktor, a je to jednodussi a bezpecnejsi to posilat po paientech nez postou

pets. je me to moc lito co se stalo,ale strasne te obdivuju a zavidim ti tvoji silu ,jsi uzasne silna bojuj urcite uz to musi vyjit moc ti drzim palecky

vsem vam tady drzim plaecky drzte se maminy

zdepros zdravim tebe i dvojcatka dej vedet jaka byla vystava,taky bych tam bejvala jela

hypo ty uz to mas za par,tak se holky drzte at jste vporadku

lita
27. říj 2009

Janicka - to je uzasne, hodne stesti 🙂 Ty jsi dvojcatka moc chtela a vidis, mas je ted v brisku 🙂 Mamka je mozna vedle, ale zase ti bude moci pomoct a dat cenne rady jak to zvladnout a nezblaznit se 🙂 Hlavne at se detatka drzi a hezky vyvijeji!

Ja jsem nastydla, hlavu mam plnou rymy a nic moc se mi nechce. Nejak mi to poslalo nevolnosti do ustranni, ale zuby mam porad problem cistit, aniz by se mi nezvedl zaludek.

lita
27. říj 2009

Nannynko, to uz mas prvni trimest za chvili za sebou a zatim vypada vsechno na nejlepsi ceste, jen tak dal! 🙂
Jak jsi psala s tou vahou pri brani krve na genetiku, taky me to prekvapilo, proste jsem udelala pribliznty odhad, tak doufam, ze to nejak neovlivni vysledky.
My doma vahu vubec nemame a maximalne vazime nasi fenku na veterine 🙂 Ale jak tak koukam, tak ji budeme muset obstarat, hodi se i na vazeni kufru do letadla, kdyz letame na mesic do Statu, tak to mam vzdycky o par deka jen taktak a to jsou celkem nervy, kdyz to clovek pak u prepazky prebaluje z jednoho zavazadla do druheho a za nim funi nedockavci 🙂

nannynka
27. říj 2009

Janicka: Velka gratulace, tak ted at pekne rostou 😉

Lita: ptala jsem se pani doktorky vcera na kontrole a rikala ze kilo sem tam nehraje velkou roli. No, kdyz se vazi jen kufry tak to jde 😀 my vahu doma mame, ale nejak me to nenapadlo...a to mam z endokrinologie narizeno pokusit se do pulky tehotenstvi nepribrat...no hrotit to nebudu, zatim zravou znacne reguluji nevolnosti...

hypo
27. říj 2009

jani gratulace
a neba ta sestricka blondyna s culikem 🙂 ja jen ze dnes se mno taky moc nevedela co delat 🙂 jsem si i zapomela rici o papirek na penize tak tam jdu ve ctvrtek znovu....

petap1
29. říj 2009

Jani..velká gratulace !! 😀

zdepros
29. říj 2009

Ahoj holky,

Jani taky moc gratuluji k dvojčátkům 🙂

nannynka
29. říj 2009

Ahoj, pani doktorka mi od prespristiho tydne zrusila zakaz pohybu a krome rotopedu, cviceni pro tehule a prochazek mi vrele doporucila plavani. Rekla mi, ze na na netu je seznam bazenu vhodnych pro plavani tehulek. Hledala jsem to, ale neuspesne. Nepotkal jste to nekdo ? Diky a pekny den.