Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petaloudi
7. srp 2010

Holky, co to tady čtu... Žádná úspěšnost? Nebo jsem někoho přehlídla... Achjo 😒

Počasí na svatbu se nám nakonec umoudřilo, jen ráno nám pršelo štěstí. Bylo to moc krásný. I svatební cesta... ta byla tak krásná, že jsem včera úplně zapomněla volat na výsledky imunologie. Naštěstí jsem si vzpomněla, když tam ještě byli 🙂 Vše je ok, akorát mám aktivovaný EB virus (nějak zatím nemůžu moc najít, co to je vůbec zač), takže mám jít na kontrolní odběry a pak na konzultaci.

Holky nevíte náhodou, jak to je, když vám nějaký doktor, ke kterému vás z gennetu pošlou dá pro ně zprávu? Stačí jí hodit setřičkám nebo se to dělá i s konzultací a dám to přímo dr? No stejně tam musím v pondělí volat, tak oni mi poví...

majcam
7. srp 2010

@petaloudi ahoj,ten EB virus má vlastně každý,někomu se spustí někomu ne,měla ho jedna známá a vím,že byla hodně unavená,ale víc si už nepamatuju.. 😉 ,snad tady bude někdo vědět více.. 😉

darkwitch
7. srp 2010

majcam a uz jsi vpohode? ja abych vedela za jak dlouho to prejde 😀

majcam
7. srp 2010

@darkwitch no občas mám chvilku,kdy mě to dostane,pořádně jsem se potom vybrečela a pak už to ani nešlo, ale pozoruju na sobě,že jsem taková vážnější,no každý to snáší jinak a i když dopředu nějak tušíš,že to špatně dopadne,tak tě to sebere stejně..

darkwitch
7. srp 2010

majcam ja jsem tak nejak s neuspechem vubec nepocitala a jeste kdyz jsem si delala test tak jsem si myslela, ze najdu //... takze kdyz prisla ms, byla jsem uplne v haji... probrecela jsem s prestavkama asi dve hodiny... v kuse vzdycky tak pul hodiny, ted uz je to lepsi, ale reklama na always me vzdycky spolehlive zase rozbreci, kdyz reknou, budte stastna i behem vasich dni, tak jsem v haji... a to bych to chtela snaset dustojne chacha

majcam
7. srp 2010

@darkwitch taky jsem chtěla být tvrdá,ale...a manža to nesl taky dost špatně, můžeš si řikat,že jsou horší věci na světě, ale stejně tomuhle smutku neutečeš. Chce to prostě ze sebe dostat. Mě chytly slzy i když jsem seděla u klinlabu a čekala na odběr krve,dost jsem se držela...,jediný co pomůže je čas,klidně ještě zůstaň na neschopence, sestřičky jsou v pohodě a nechají tě ještě doma,anebo jestli myslíš,že ti pomůže práce...,ale já radši zůstala doma, pořád jsem jak otupělá...

darkwitch
7. srp 2010

hlavne v praci to vi dost kolegyn, takze to pak bude spatny...

darkwitch
7. srp 2010

@majcam jeste se zeptam, jestli jsi utros brala az do krve nebo jsi se na to potom vybodla... ja pujdu na krev az v pondeli, ale prijde mi zbytecny se rvat utrosem, kdyz dosla ms...

inza
7. srp 2010

dark: to je me lito ze to nevyslo ani tobe ☹ .Ja brala utrous az do krve. Ja jsem se z toho snazila dostat tak ze jsem zacala zase behat, jezdit na kole proste jsem se snazila hodne unavit. Jo a vcera jsem to jeste poradne splachla v hospudce....

majcam: ty jsi jeste na neschopence? Jak je jinak?

Jinak tady dneska leje celej den. Jedinej pes ma z toho vanoce. Strasne ho bavi koukat na rozvodneny potok a tahat z nej vetve co priplavou.Ma to jako nekonecny TV serial 😀

darkwitch
7. srp 2010

inza aspon, ze pes ma radost... tady taky celej den leje...
tak ja si ho jeste dneska a zitra vezmu 🙂 to je stejne asi jedno...

inza
7. srp 2010

dark:tim urcite nic nezkazis.Jsme si normalne museli zatopit v krbovkach

darkwitch
7. srp 2010

ja lezim pod perinou jinak bych taky musela zatopit v krbovkach 🙂

majcam
7. srp 2010

@darkwitch no tak u mě v práci to ví úplně všichni,ale já už se tam nevracím,pořád jsem tam setrvávala, kdybych náhodou otěhotněla,ale teď mě to nějak nakoplo,a půjdu na pracák a budu hledat něco klidného.., ultroš jsem brala až do krve,ale polykala jsem ho...
@inza ahoj,jj neschopenka mi končí teď v neděli a pak půjdu udělat pápá do práce,už jsem domluvená,že mi nebudou dělat problémy a pustí mě hned,ještě jsem zvažovala,že bych to tam zkusila,ale neumím si to už představit..., myslíš,že teď po IVF už se normálně ovuluje?

darkwitch
7. srp 2010

majcam ja ho taky ted polykam... u me to vi par kolegyn, ale jinak jsem to moc nerozsirovala, mam jet od prace na 3 roky do ciziny, ale chtela jsem nejdriv otehotnet, tam se k tomu asi nedostanu, ale ja nechci cekat tri roky a pak jeste nekolik let nez se to povede...

lucavka
7. srp 2010

Ahojky holky. Můžu se k vám přidat 😉 . Taky chodím do gennetu. Momentálně jsem na neschopence. Měla jsem mít IVF z darovaných vajíček, ale kvůli dárkyním to naposlední chvíli padlo. Koukala jsem, že se tu bavíte o práci. Mě z ní chtějí vyhodit jak se vrátím. V září mám jít na další pokus, tak doufám že mě obvodní do tý doby nechá doma. Je to hrůza.
Všem moc držím palečky.

darkwitch
7. srp 2010

lucavka ahoj urcite se pridej... koukam, ze to taky nemas lehky...

inza
7. srp 2010

majcam: to netusim, ale rekla bych ze ano.Chcete pokouset?My asi jo 😀 . Jo jinak vitej v klubu pracovniho uradu 😀

lucavka:ahoj, klidne se pridej

darkwitch
7. srp 2010

majcam ja si myslim, ze pokud si nemela problem s ovulaci, ze bys ovulovat mela a mozna budes mit vic vajicek nez normalne jak je organismus jeste trochu nastimulovanej

cibka
7. srp 2010

@darkwitch ahojky je mi líto ze se nezadařilo ani tobe

cibka
7. srp 2010

holky co je to za období ze se nikomu nedarí ☹

darkwitch
7. srp 2010

cibka to me taky, jsme byly nejaka neuspesna parta... tak snad se nam priste zadari 🙂 musime v to verit

cibka
7. srp 2010

jinak nas pes ten v desti nevyleze my byli na houbách a pekne promokli ale mame plný koš

cibka
7. srp 2010

kdyz sem zjistila u me ze se to nepovedlo tak víkdend byl v pohode ale v týdnu to na me padlo a rekla bych ze jsem se trosku zmenila taky sem si to vsechno brala a byla taková vážná

majcam
7. srp 2010

@lucavka ahoj,obvodnímu narovinu popiš situaci a to by musel být "pes",aby tě uschopnil..
@inza jojo už pokoušíme 😉 no s tou prací..,nejraději bych pracovala ve školce,to by mě fakt bavilo,tak jsem teď na popud manžela odeslala pár CV,ale samozřejmě nemám na to tu správnou kvalifikaci,no uvidíme jestli vůbec odpoví 😉

inza
7. srp 2010

majcam: no me pokud by nevyslo nic co bych si predstavovala tak mam v zaloze jit ucit na stredni skolu, ale tam se me zatim moc nechce

lucavka
7. srp 2010

@majcam - obvodní to řeknu a taky dofám že bude mít pochopení a na těch pět týnů do dalšího pokusu mě nechá doma. A nechci přijít o mateřskou kdybych otěhotněla bez zaměstnání...
Já budu mít v listopadu pět let praxe, tak sem uvažovala že už bych si pak práci nescháněla a dělala účto na živnost a byla svým šéfem. Měla bych tím pádem čas na rodinu.

cibka
8. srp 2010

ahoj holky
přeju vám krasnou nedeli

petrita83
8. srp 2010

@darkwitch co to čtu...to je hrůza.já opravdu věřila, že ty tu naší skupinku konečně rozveselíš..že už jsme si smůlu vybraly a ty budeš hlásit // ..tohle je teda síla ☹ je mi to moc líto...a jak je?já už od pátka nebrečela..teda včera málem na svatbě..ale jinak jsem na to teď v tom frmolu aspon trochu zapoměla..teda ža na to , že mě bolela záda a břicho které bylo jak balon..a ozval se můj další problém..ale dneska zase nic...vážně nechápu co to má být..tohle je mimo všechny tabulky..už aby bylo úterý..
@inza - držim palce při hledání místa...a´t najdeš brzo co hledáš 😀

Jinak krásnou něděli všem!!

darkwitch
8. srp 2010

@petrita83 dneska uz je to lepsi v patek vecer jsem brecela, vcera mi tekly slzy kazdou chvili, ale ted uz je to lepsi, myslim, ze uz jsem se vybrecela, jeste uvidim co se mnou udela az se mi vrati manzel...
no, zitra jeste skocim na krev a uvidime jestli se nestal zazrak a nepatrim k te male skupince lidi co maji ms i kdyz jsou tehu, ale tomu uz neverim...
taky preju dobre rano

petrita83
8. srp 2010

@darkwitch jo to znám..a manža už to ví?přítel se snaží být pořád pozitivní..teď už se o tom nechce bavit..říká, že se uvidí v úterý..a má pravdu..ale myslim, že pořád doufá, že to bude ok... 😖 ale taky v tyhle zázraky nevěřim 😖
A vy máte nanučky?máte viď? tak to by bylo supeeer...