Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

mandre
18. říj 2010

@inza tak to budu taky držet palce, co vymyslíte pěknýho 🙂 😉 😀

@betox už je řada na nás 😀 😀 😀

inza
18. říj 2010

@mandre: no jsem zveda, hlavne kvuli te borelioze 😉. Jdu az poo obede

inza
18. říj 2010

jo ajde se mnou i manza takze to zase bude sama sranda...a patricna ostuda 😀 😀 obcas pri jeho otazkach 😀

darkwitch
18. říj 2010

@petaloudi paráda, gratuluji k srdicku, ja uz chci taky vidět srdíčko 😀

mandre
18. říj 2010

@inza já mám manžu vždy a všude s sebou 😀 😀 😀 ...borelioza nemá vliv na na otěhu, ne?

darkwitch
18. říj 2010

Jo a byla jsem na genetice, výsledky budou za čtrnáct dní 😉

mandre
18. říj 2010

@darkwitch já je měla za 3 neděle 😉 😉 😉

darkwitch
18. říj 2010

tak proc rikaji 3 mesice?

anlek
18. říj 2010

@petrita83 Gratulu k srdicku. Mas splnenou dalsi metu. 😵

betox
18. říj 2010

@mandre no taky si myslím, že už bychom teď mohli my 😉

inza
18. říj 2010

@mandre: to asi ne, ale pri narkoze pri IVF bude asi vadit. No uvidime na cem se domluvime

inza
18. říj 2010

@betox: jj ted prijdeme na radu my a pojede to tu jak po masle

darkwitch
18. říj 2010

holky na co vsechno vam nabirali krev na genetice?

amadores
18. říj 2010

Ahoj, chtěla bych se vás zeptat, do jaké laborky v Gennetu posílají vzorky.Myslím tím hormonální profily,HCG atd...
Nemůžu to najít na jejich stránkách a je to pro nás klíčové při rozhodování, do jakého CARu se přihlásit.Pořád váháme.Díky

darkwitch
18. říj 2010

@amadores klinlab

inza
18. říj 2010

@amadores: klinlab. Je i primo v Gennetu kde berou krev

amadores
18. říj 2010

Díky, tak to je Gennet zůstává stále u nás ve výběru. 😉

petaloudi
18. říj 2010

@darkwitch mě například výsledky genetiky trvaly téměř 4 měsíce... tak nevím podle čeho to určují. Ve zprávě mám napsáno, dělali chromozomální vyšetření z periferní krve, pak všechny ty trombofilní mutace, ATPO, APLA, ASA, anti-ovar. protilátky a u manžela skoro to samé. Ale co znamenají ty zkratky vážně nevím 😀

darkwitch
18. říj 2010

tak me delali jen ty chromozomalni vysetreni z periferni krve, trombofilni mutace uz mam hotove (taky to trvalo ctrnact dni)

monnn
18. říj 2010

Čau holky vy jste toho zas napsaly a kde je MAJCAM?
Koukám,že ty injekce je stále problém,já zvažuji zda bych raději nešla do těch druhých,měla jsem GONAL...ten byl O.K,ale když jsem měla k němu přidat ještě CETROTIDE 😲 😲 ,klasická jehla a do břicha,to už bylo horší,takže co je vlastně lepší???????? 😅
Jinak gratuluji všem těhulím a tichounce i závidím,uvidíme jestli já ještě letos stihnu stimulku 😉

petaloudi
18. říj 2010

Tak možná ty odběry nějak vymyslí z toho jejího rodinného stromečku, co si tam kreslí. Měli jsme v rodině rakoviny a cukrovky, tak mám třeba nějaké větší riziko. Ale nevím, to jsou jen doměnky, však oni určitě vědí, co a z jakého důvodu dělají 🙂

darkwitch
18. říj 2010

petaloudi to urcite, me jen prekvapilo, ze to ma byt hotove uz za ctrnact dni 🙂 teda me to tesi 🙂

anlek
18. říj 2010

@darkwitch Myslim, ze tobe na vysledky spechaji, ze jsi tehotna. Tehotne maji prednost, proto ostatni cekaji. 😕

darkwitch
18. říj 2010

@anlek to mas pravdu neco takoveho rikala...

darkwitch
18. říj 2010

jsme tam dneska na sebe se sestrickou z genetiky koukali jak troubove ona se me ptala kdy byla posledni ms a ja rikam, ze v utery a ona nejak nemohla pochopit, ze v utery kdyz jsem tehu...

petap1
19. říj 2010

Dobré ranko,

tak nakukuji a co to nevidím 😀

Petaloudi: Veliká gratulace k srdíčku 🙂

Darkwitch: Potichounku moc gratuluji a držím palečky 🙂

darkwitch
19. říj 2010

ahoj petap jak se dari?

inza
19. říj 2010

dobre ranko
petap: jak se vede?

lucavka
19. říj 2010

Ahojky holky. Jsem 14. den po ET. Chystám se do Gennetu na krev. Můžu se vás zeptat jaký jste měli HCG a jestli jste měli na tom jejich testíku jen ducha? Jinak všem držím moc palečky.

ivula21
19. říj 2010

@darkwitch Ahojky,
a ty jsi fakt měla klasický menses? I jako několik dní? 🙂
Tak to mi řekněte. A měla jsi dvě embryjka zavedené? A to jako odcházelo to druhé nebo nějak zbytek sliznice? to je stejně zajímavé.
Ale každopádně už víme, že i když není čárka a menzes přijde...tak nic není ztraceno. 🙂
A test jsi teda už teď nedělala, že? VLASTNĚ NA CO 🙂 🙂