Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
2. lis 2010

sipkova
Tak ja myslim, ze to muze pomoct nekomu kdo ma nepravidelny cyklus a ovulku nekdy mimo a sexuje jen v dobe ovulace, ale pokud se snazis pravidelne cely cyklus tak ti grafy stejne moc nepomuzou...
oni sledujou jak rostou foliky a podle velikosti ti reknou kdy si mas pichnout pregnyl (na vyvolani ovulace) a kdy bude IUI

darkwitch
2. lis 2010

@petrita83 i to se da vysledovat... myslim, ze s tim mel nekdo tady taky problem, a pak se dohodla s doktorkou a chodila na IUI naposled...

petrita83
2. lis 2010

@darkwitch já vim, já vim..to je právě rada na příště.. 😉

sipkova1
2. lis 2010

Holky a kolik IUI jste daly než jste šly do IVF?

kive76
2. lis 2010

@sipkova1 ahojky, v tom prosinci na konzultaci jim řekneš kdy máš menzes,a až jí dostaneš tak si zavoláš a oni tě objednají na UZ dělohy...a podle toho zkouknou jak jsou velký folikuly , a řeknou ti kdy vychází den ovulační...no a pak se nějak berou prášky , nebo píchaj až do tý doby než budeš mít to IUIčko...tak nějak mi to říkala, já na tom ještě nebyla...a pak se zas berou...myslím, že tak nějak to je...ale další holky co už to měli ti řeknou..

darkwitch
2. lis 2010

@sipkova1 ja na dvou... po prvnim jsem sla na hysterosonografii a pak mi ve stejne cyklu udelali druhe IUI a pak hned v dalsim cyklu IVF

sipkova1
2. lis 2010

Holky, díky moc za info. Přijdu si jak studentka v nultým geneťáckým ročníku 😀

darkwitch
2. lis 2010

@sipkova1 preju at se nedostanes do prvniho rocniku 😉

petrita83
2. lis 2010

@sipkova1 😀 😀
@darkwitch - 😉 přesně..já jen doufám, že mi v prváku, nepůjdem do druháku atd...klidně bych v tomhle případě měla jen nejzákladnější vzdělání 😀 😉

darkwitch
2. lis 2010

@petrita83 ja bych byla radsi uplne negramotna, ale vypada to ze tohle vyssi vzdelani musim absolvovat... snad brzo propadnu 😀

petrita83
2. lis 2010

@darkwitch 😀 😀 to bych chtěla taky..tak až přijdeš jak na to dej vědět!zatim to spíš vypadá, že si dám ještě nějákou nástvabu či co..snad to ale nedotáhnem na doktorát 😲 🤐

darkwitch
2. lis 2010

@petrita83 ja mam pocit ze uz doktorske studium pomalu zaciname...

petrita83
2. lis 2010

@darkwitch kdo se o to prosil, viď? 😠 jdu si zlepšit den..valim do oblíbené pizzérie na hamanec.. 😝

darkwitch
2. lis 2010

@petrita83 dobrou chut... ja cekam na manzu az prijde abych si snim dala obed...

betox
2. lis 2010

Dobré odpoledne,
jsme zpátky z Gennetu. Folíci jedou jako blázni a odběr bude už ve čtvrtek, dneska píchám Ovitrelle... 😉 Byla jsem u Feldmára, byl moc milej. Napsal mi ještě injekce na ředění krve, protože mě z teď furt bolí hlava, tak aby nebyla nějaká embolka 😒 Musím to píchat 10 dní...Holky pls, kdy se platí eventuální ICSI, nebo PK atd? Tuším, že asi po ET.
@petaloudi veliká gratulace, už je to človíček 😉 Hezky si to užívej.
@lucavka taky moc gratuluju 🙂

darkwitch
2. lis 2010

@betox PK pri ET, jak je to s ICSI nevim, to jsme nemeli

betox
2. lis 2010

@darkwitch díky, já si to myslela 😉

Holky nevíte, co Denisa? Dneska měla mít UTZ, nebo si to pletu?

ivula21
2. lis 2010

@betox už aby jsi byla těhulka...a´t máme další motivaci 🙂
ty jsi měla dlouhý protokol nebo krátký, nějak mi to vypadlo a nechce se mi hledat zpátky, ale vzpomínám, že máš 4 folíky a teda po dnešku vidím, že pěkné. 🙂

lucavka
2. lis 2010

My sme isci měli. Placení byl docela šok. Volali nám, že máme přijed na transfer a ať přivezem 9500 za PK a ISCI. Platili sme na recepci a pak mě teprv odvedli na pokoj a na sál. Mysla jsem si, že zase dostaneme fakturu se splatností jako když sme platili zálohu.

betox
2. lis 2010

@ivula21 krátký a jedu jako blázen 😉 11 DC bude OPU 😉 Jsem zvědavá, co bude...
@lucavka díky, no to si umím představit, my s tím taky tak nějak počítáme. Rodině už jsme oznámili, že dárky budou letos velmi symbolické 😀

dennisa
2. lis 2010

Ahoj holky.
Jen v rychlosti Vám napíšu, jak já dneska na UTZ.
@betox Jo Betox, Feldmára jsem tam dneska zahlídla, byl v ordinaci u Brandejský viď 🙂
A gratulace k folíkům! Kolik teda nakonec, ty 4??
ICSI jsme neměli, ale PK jo. Platili jsme to ještě před ET, hned jak jsme přišli se nahlásit na recepci. A vedle seděla holčina a platila ICSI a pak ji taky vedli na pokoj. Takže před ET.

No a já....takže jsem dneska 5+4tt., Langerová mi dělala UTZ a je tam jen gestační váček se žloutkovým váčkem. Plod tam zatím není. Takže prý nejde zatím říct nic...v pondělí další UTZ a měl by být už plod. Takže další nervy na celý týden 😖

darkwitch
2. lis 2010

@dennisa ne ze pujdes v mich stopach at se prcek kouka vyvijet...

dennisa
2. lis 2010

@darkwitch jó holka, jak víš, to neovlivníme. Vzali mi ještě kontrolní Hcg a zítra budou výsledky.
Mám pocit, že se fakt nikdy nedočkám verdiktu, je to nekonečnýýýý 😠

lucavka
2. lis 2010

@dennisa - tak to ti budu moc držet palečky. Já tam v pondělí taky budu. Určitě už uvídíš taky srdíčko. 😉

darkwitch
2. lis 2010

@dennisa ale to bude dpbre, ja nemela ani zloutkovy vacek

darkwitch
2. lis 2010

http://www.novinky.cz/koktejl/215745-na-jihu-sp...

a pripadam si stara 😀 asi jsme zacly pozde... teda ja bych takhle brzo porodit nemohla, ms mi zacla az v 15...

darkwitch
2. lis 2010

tak to je drsne...

barrca
2. lis 2010

Zdravím všechny gennetačky! Asi před rokem jsem sem na diskuzi pravidelně chodila a moc mi to pomáhalo v boji o vytoužené miminko, teď už jen občas nakouknu, tak vás většinu neznám. Nicméně vám chci dodat trošku optimismu, že zázraky se dějí. Prošli jsme dvě neúspěšná IVF, nikdy se nám nezadařili ani mrazáčci ... před třetím IVF jsem si řekla, že se mi do toho tak rychle nechce a začala se zajímat o další možnosti. Nakonec jsem také skončila u cvičení Mojžíšky (pod vedením As. Babičkové - která je sice svérázná, ale má asi fakt zázračné ruce, myslím, že to mělo hodně velký vliv) ... nakonec se nám podařilo IUI, a to v situaci, kdy měl manžel úplně tragický spermio ... Daněk na sále na mě koukal, jak blázen, že s tímhle to teda asi fakt nepůjde (jako, že je jich málo a jsou líný), tak na mě padla depka ... tu jsem léčila na tobogánu v Čestlicích, jezděním na bruslích, výletem do Paříže, mochitem a vším možným ... úplně jsem zapomněla tetsovat a nakonec MS nikde, no a co se nestalo 😀 Dnes už máme skoro 400g a 20 cm, úspěšně jsme zvládli 2.screening genetických vad a já doufám, že už mě žádné problémy nepotkají (jsem totiž kvůli opakovanému špinění na rizikáči a zobu magnésium). Takže holky, zázraky se dějí a i vy všechny se dočkáte. Moc vám držím palce!!!

monnn
2. lis 2010

@petaloudi připojuji se k velké gratulaci a určo sem někdy napiš 😉