Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

ajriska
30. lis 2010

@lucavka ti držím pěsti 🙂

já nevím, dneska mi zase tak jako luplo v břiše....a docela festově

majcam
30. lis 2010

@monnn já myslím,že předávaj po srdíčku,ale to ti všechno sestřičky řeknou 😉

majcam
30. lis 2010

@lucavka neboj bude tam malý šmudla 😲

monnn
30. lis 2010

já ten náš PC asi brzy zruším mi sežral fotku nebo co,nevíte kde ji mám 😅 jsem z toho trochu vedle,že bych si ji sama nějak vymazala to tedy nechápu,zítra se to pokusím napravit,ale je to divný 😨

petaloudi
30. lis 2010

@majcam @monn mě bilo srdíčko už při prvním utz (cca 6tt) a pak jsem šla k Bukv. ještě jednou za 14 dní... Naplánovala mi termín screeningu a vytiskla elaborát pro mojí dr. K tý jsem se měla do týdne ohlásit.

lucavka
30. lis 2010

@monnn - nevím jestli je to pravidlo. Ale mě v Gennetu řekli14. den po tranferu ať přijedu na krev a rovnou mě obědnali cca v 7. týdnu těhu (5. týdnů po transferu) . Ani nečekali na krev, když jsem měli positivní testíky. Na utz pak bylo všechno v pořádku, tak mě propustila na gyndu a do gennetu jenom na velké screeningové utz.

monnn
30. lis 2010

@majcam díky,takže kdyby........ 🙂 .tak se mám objednat k Buk a ona mi řekne co a jak?ráda bych jí ještě potkala 😉

ajriska
30. lis 2010

No...pokud půjdu na krev v místě bydliště, výsledky pak zavolám do Prahy a oni mě objednají na UZ?

lucavka
30. lis 2010

@ajriska - jo, to loupání znám, u mě to znamenalo že se prcek pořádné zavrtal a začíná růst... 🙂

@majcam - už se těším až ho zase uvidím. 😉 . Snad bude pěkně narostlej a zdravej 😵 . A doufám že něco uvidíme. Podle posledního ultrazvuku mám strach že uvidíme jen temeno hlavičky a zádíčka, tak sem zvědavá...

monnn
30. lis 2010

@petaloudi
@lucavka holky dík ,já jenom,že tu krev mi budou dělat u nás,aspon doufám,že se domluvím,no a právě mě včera Dr. říkal at jim aspon zavolám výsledek - víc nic,tak se ptám aby pak na mě nekoukali co tam jako chci,nebo kdybych to tam měla stále otevřený 😕

majcam
30. lis 2010

@monnn no jó ty si úplně zmizela,ale takhle ti to taky sluší 😀
no až budeš mít výsledek z krve,tak brnkneš do Gennetu a oni tě už objednají k Lovás...

lucavka
30. lis 2010

@ajriska - mě objednali za základně positivních domácích testů. Na krev ani nečekali 😉

monnn
30. lis 2010

@ajriska koukám,že se v tom plácáme stejně 😀

ajriska
30. lis 2010

@lucavka tak to teda nechápu 🙂

@monnn
jo to jo...pořád si hraju s myšlenkou, že se stejně zejtra testnu opět..🙂

majcam
30. lis 2010

@monnn když jsem byla naposled u Lovás,tak tam k ní šla paní s obrovskou kyticí...,jsem z toho měla na krajíčku.. 😲

monnn
30. lis 2010

@majcam jj dík,ale snad do tý doby nezmizím úplné 😀
jo sem se tady dočetla - máme toho hodně společného,stejně starý(ikdyž ty jsi ted někdy slavila narozky,co ?si se ani nepochlubila 😀) i manžata,stejný počet embryí a já šla na první OPU 16.7 a ty jsi šla druhý den na KET jsme se málem potkaly 😀

darkwitch
30. lis 2010

@majcam jeste jsem ani nezacala cist a vy uz mate popsanou dalsi stranku 😝 ale dnes to flakani bylo naposled...ale zitra jdu na manikuru, tak taky nebudu stihat 😉

majcam
30. lis 2010

@monnn 😀 😀 no se mi ten věk v pátek překulil 😒 ,jsem vlastně za folíkovým zenitem podle dr...,no...

monnn
30. lis 2010

@ajriska vydrž do soboty 😉 😉

monnn
30. lis 2010

@majcam hele tak opož ale přece přeji vše nej hlavně zdravíčko a at už v roce 2011 to vyjde a budeš se moc pochlubit nějakou malinkou-malinkým nebo oběma mimčama 🙂 😵 😅

monnn
30. lis 2010

@majcam jo a ta paní co nesla tu kytici-měla bříško?

majcam
30. lis 2010

@monnn ..kuju.. 😔 ,a ty máš syna na "přírodno" no ještě teda půjdu někam dělat noční(asi strašit) a jsme hotový dvojčata 😕
...nevim,ale určo měla v bříšku nějaký poklad,zářila a kytice teda byla ohromná...

monnn
30. lis 2010

@majcam jj malý je přirozeně,hele mooooc Ti to přeji,ale to tady všichni a všem,příští rok musí být "plodnej" 😀

darkwitch
30. lis 2010

tak konecne jsem vas docetla, ale dalo mi to zabrat a uz si nic nepamatuju...

@ajriska potichoucku gratuluju...

monnn
30. lis 2010

@darkwitch 😀

darkwitch
30. lis 2010

@monnn a drzim palce at bojovnicek bojuje, ale on bude 😉

majcam
30. lis 2010

@monnn ...a jak to všechno zvládáš...malého,manžu,práci,noční,Prahu... 😉

ajriska
1. pro 2010

Ahoj dámy,
tak jsem měla velmi nepříjemné probuzení...v půl páte ráno mě šíleně a docela dlouho píchala a bolela pravá část břicha pořád se to stupňovalo, nemohla jsem se ani otočit nic. Jenže se mi chtělo čurat, tak jsem vstala a šla na WC. Když jsem si sedla na záchod, začala jsem se klepat, polejval mě studený pot, chtělo se mi zvracet. Dopotácela jsem se do koupelny, opláchla se studenou vodou..jenže se vzbudil manžel, což jsem nechtěla, měl za hodku vstávat do práce.
NAŠTĚSTÍ se vzbudil, protože, jinak bych se složila na zem,...normálně jsem začala omdlívat... báli jsme se, jestli třeba nemůžu mít slepáka?

Vůbec si to nedokážu vysvětlit, teď mě pořád bolí břícho... ale tak nějak "rovnoměrně"
Tak jsem ráda, že mi z Gennetu pošlou 4. díl PN poštou...

Přeju dobré ráno

iriel
1. pro 2010

@ajriska Slepak spis ne, ale nechci te strasit, ale to, co popisujes, ted prosim neplas, MUZE odpovidat celkem mimodeloznimu tehotenstvi, pro jistotu bych zavolala doktorovi.

ajriska
1. pro 2010

@iriel no já jsem tuhle bolest právě už jednou měla, ale nejsem si jistá, zda to bylo po ET nebo před, ale myslím, si že před...