Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

ivomal
11. dub 2009

Ahojky,

Lucavko, perfektní, tak hodně štěstí v nové práci🙂 Neboj, než ti provedou potřebné testíky, tak máš zkušebku za sebou ani nebudeš vědět jak to uteklo🙂))))) Gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!

helenky
12. dub 2009

lucavko psala jsem ti už do Spolubojovnic 🙂 teď si ještě říkám, že vlastně nevím, jak jsi daleko se snažením, takže pokud ještě nemáš udělaná základn vyšetření v CARu, tak s nimi klidně začni, než dojde na eventuelní IVF, budeš mít po zkušebce... a třeba na něj ani nedojde, příroda si při tom jarním pučení poradí sama 🙂

Ivomal jak je? už řádíte s manželem jako za mlada 😉 ..

ivomal
12. dub 2009

Ahojky Helenky, už je dobře, trochu jsem si posmutnila, vrátila se do práce a život jde dál. No s manžou si to užíváme 😀 😀 😀 , myslím že je to i lepší než před tím, protože to není za účelem početí, ale proto, že se máme rádi 😀 .Jinak v úterý si jedu pro bylinky na pročištění organismu a případného početí k jedné paní kořenářce, prý je dobrá...do dalšího IVF daleko, tak proč ne, třeba to pomůže, určitě neublíží. A jak ty? Ty už máš po ET viď? Držím palce, at se mimísové zakousnou!!! Jak dlouho ještě budeš čekat?

miluse
12. dub 2009

ahojky,

Lucavko, gratuluju a jak psaly holky, než projdeš základní procedurou, tak bude po zkušebce 😉

Ivomal, jaký bylinky piješ? Já jsem si teďky nechala namíchat čaj podle Mojžíšové, ale moc mi nejede 😅 něco mi tam vadí 😝 , ale když už to mám doma, tak to snad vypiju 😖

ivomal
12. dub 2009

Milus, zatím nic, jedu si pro ně až v úterý. Paní mi je dá na míru...

lucavka
12. dub 2009

Ahojky všem. Moc děkuju za podporut 😉 . Vím že není hezký nastoupit do práce s tím, že chci brzy na mateřskou. Ale než to bude... A penízky potřebuju 😒 . Jinak bych si už hleděla sama sebe a odpočívala a připravovala půdu.
Tak hezky užívejte krásných teplých dnů 🙂

helenky
13. dub 2009

Ivomal, já bych si taky zaskotačila 😉 ale prdlajs, manžel odstaven a já držim plod, takže nic... . myslím, že jsi zvolila dobrý přístup, odložit to malinko k ledu a nežít jen pro rozmnožování...... přála bych ti, abys byla překvapená a do gennetu se šla už leda odhlásit 🙂 já zkusim testnout zítra...

lucavko, hezký to není, ale hlavu si s tím opravdu nedělej, to je život, ono to nakonec může opravdu chvilku trvat....já mezitím vystřídala 2 práce 🙂 ale to ti nepřeju....

ivomal
13. dub 2009

Helenky, držím moc palce při zítřejším testování, ať tam jsou obě čárky🙂 A DRŽ PLOD!!!! Zítra jedu k té paní kořenářce, tak jsem zvědavá. Dneska mi jedna známá přivezla ukázat svou desetidenní vnučku v kočárku, prý abych se "nakazila" ... vůbec jsem to od ní nečekala, protože se běžně nestýkáme. Docela mě to potěšilo, snažila se sice vyptávat co vše už mám za sebou, ale nic jsem jí neřekla, jen jsem jí řekla, že je to pro mě citlivé téma a že se o tom moc nechci bavit, tak to respektovala.
Lučavko, neboj, sice není hezké, když brzy zaměstnavateli utečeš na mateřskou, ale mysli především na sebe a své štěstí, přetrp zkušebku, jakmile budeš mít smlouvu na dobu neurčitou a budeš si "své" dělat zodpovědně, tak na tebe nemůžou, i když budeš lítat po doktorech, já to tak dělám. Pro mě je prioritou č. 1 zdraví a rodina a až potom práce, protože když se mi něco stane, tak po tam ani pes neštěkne a je jim úúúplně jedno, jestli je mé zdraví pevné či ne, hlavně že jim dělám co chtějí a běda jestli ne....klidně můžu chcípat a je zajímá pouze to, zda je vše v pořádku.....takže mají smolíka, k doktorovi chodím posledního půl roku často a podle toho jak se to hodí mě a ne jim...své povinnosti si ohlídám a jinak polibte mi šoš...

lucavka
13. dub 2009

Děkuju za podporu holky 🙂 . Zítra mám první den.

Helenky taky hrozně moc držím palce při zítřejším testování. 😉

helenky
14. dub 2009

Lucavko, pěkný první den v práci! 🙂

Ivomal, jsme zvědavá, co ti bába kořenářka dá.... informuj 🙂

potichu hlásím nález //...ale jen potichu, ať to nezakřiknu... 😕

hypo
14. dub 2009

helenko 😵 fiha, tichoulinka gratulace a uz mlcim................. 😅

miluse
14. dub 2009

ahojky, tak jsme se právě vrátili z imunologie, tak jsem zvědavá na co přijdou, když mě vysáli jak upíři 😖

Hel, taky píšu potichounku, aby se to nezakřiklo 🙂

milena26
14. dub 2009

ahojky holky 🙂

Miluse a za jak dlouho budete mit vysledky z imuna ? my cekali mesic,tak jsem zvedava 🙂

helenko sice te neznam,ale potichounku gratuluju taky 😵

milena26
14. dub 2009

jinak ja uz se tesim na 23.4. pujdu na kontrolni UTZ a konzultaci pred ketikem...... nejdu ke sve dr ale k dr Vykysalé,tak jsem zvedava,mame posledni snehulacky tak budu doufat a verit...... 😔

lucavka
14. dub 2009

Ahojky. Radši potichu ale - Heli moc gratuluju 😉.

Já byla dnes první den v práci. Pak sem si od tchýně půjčila auto a skoro manžel mě učil řídit, abych si mohla koupit svoje a měla se jak dostat do práce.

Ve čtvrtek bych měla jed do Gennetu, tak se musím v práci nějak vymluvit ☹ . Nevíte jak asi trvají dlouho genetické testy? Kdy bych asi tak mohla na druhou konzultaci? Ještě do toho všeho si chystám svatbu, tak nevím kde mi hlava stoji 😒. Ale říkám si, že za tři měsíce po zkušebce se to snad nějak sklidní.

No každopádně sem po dnešku vyřízená...
Mějte se krásně 😉

miluse
14. dub 2009

Milen, výsledky budou za 3 týdny.

Lucav, ten pohovor trval u nás cca půl hodiny a pak jsme šly na odběry a výsledky paní doktorka slíbila, že stihne, aby byly současně s těmi imuno, takže taky tak za ty 3-4 týdny, to oni ti tam řeknou 😉

miluse
15. dub 2009

Krásné ranko,

holky, chtěla jsem se zeptat, když jste šly na HP byly jsem jen na začátku cyklu nebo i uprostřed? Páč na jejich stránkách píšou něco inčího a mě Bydžovská říkala, že mám přijít mezi 1-3 dnem a pak už nic, tak nevím. U svého mudra jsem pak byla ještě 21 DC 😕

helenky
15. dub 2009

milu, ahoj, já byla na HP 1.-3.den a pak už nic.... podle mě to záleží i na tom, co se sleduje....hladina hormonů se předpokládám během cyklu mění..

helenky
15. dub 2009

lucavko, ty jsi divoška!!! svatba, nová práce, těhulení... no to musí být po zásluze odměněno, takové nasazení...
na genetických testech jsem nebyla, tak nevím..

miluse
15. dub 2009

Helen, díky. 😉

ivomal
15. dub 2009

Ahojky holky, včera jsme se vrátili hrooozně pozdě a dneska je v práci frmol, tak jsem se na koně dostala až teď. Helenko, mmmoooccc gratuluju a veeelmi potichu - hezky DRŽ PLOD!!!
Bába kořenářka dobrý, řekla že by děti měly být, jen se mě pokusí bylinkama připravit, v životě mě neviděla a nemá žádné informace a řekla mi přesně co vím od doktorky, ale že to chce jen málo a půjde to. Máme s manžou namíchané čajíčky, které manža dneska vyzvedne a tři týdny je máme bumbat a pak se máme přijet znovu podívat. Mno, jsem z toho na rozpacích, manža jí dost věří, já moc ne...spíš věřím doktorům, ale proč ne, do dalšího IVF hafo času, tak co....

miluse
15. dub 2009

Ivo, no každápodně bylinkami se nic nezkazí. A nevíš z čeho to máte namíchaný?

blucka
15. dub 2009

Ahoj kocky,
ja pred prvym aj druhym otehotnenim tiez pila caj z roznych byliniek a teda neviem ci to malo ucinok, ale otehotnela som, urcite spravne namiesany nic nepokazi.
Helenko, blahozelam a drzim palce 😵 😵

nelynka
15. dub 2009

bluckaa..ale ti to leti, to uz si 30tt 😀 😀

blucka
15. dub 2009

ani mi nehovor, veru leti jak blazen, ale som aj rada..... 😉

ivomal
15. dub 2009

Milusko, je to dost specifický, každý máme jiné bylinky a jiné poměry, je jich tam asi 10, přesně si to nepamatuji. Vím že já tam mám kontryhel, pak pampelišku a už jsem v koncích..... Blučko, tyyjo, jako by to bylo včera, co psala že si těhu🙂 Je fajn vědět, že bylinky pomáhají, já jsem v těchto věcech spíše skeptik, ale třeba právě proto se to povede, protože IUI a IVF jsem dost věřila a ☹ nic....

nelynka
15. dub 2009

to ti verim ze si rada xixix 😀 😀
teraz si bola len 15tt a uz si 30tt 😎

dracekmracek
15. dub 2009

ahoj kočičky 🙂 tak co nejedete nějaká zítra směr gennet? 😀

nelynka
15. dub 2009

katus ja urcite ne 😀 😀 😀

blucka
15. dub 2009

Ja som tiez neverila na silu byliiek,ale ked sa dlho nedarilo a neboli ani pozitivne spravy, pomyslela som si preco to neskusit, neublizi mi to, caj mi celkom chutil, zacala som aj cvicit Mojzisku kazdy den, aspon som nieco pre seba urobila, co mi teraz v tehotenstve dost pomohlo.
Ja som tak rada, ze to tak leti, dost som sa bala, aby sa nieco nestalo.
Nely, a ty ako? Mas pauzu? a co praca?