Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
1. říj 2012

@anlek: mimozemšťan je OK....má 8 centaku 🙂

anlek
1. říj 2012

@inza Jeden mimozemstan? Nechate si rict pohlavi? 😵

monnn
1. říj 2012

@majcam tak se hlásím,ono to trochu trvá než z Prahy dofrčím domů 😀 ,tak mám jich tam prý 8 a mám myslet pozitivně,se jí to poví - pozitivně.minule bídně našla 4 ted tedy 8,no snad to bude ok,a jak na potvoru jdu na OPU ve čt a to tam ÁLA nebude,odběr bude dělat Dr.Jarošová Marti ty jsi ji u nějakýho zákroku měla,že ano?škoda,mohla na mě vyjít aspon "naše" ale ani nevím zda tam ve čt bude,no prý se toho nemám bát,že je Dr. velice šikovná 😉
@inza hele Ivuš a v kolik jsi tam byla,že jsi nedala o vás vědět,jsem se mohla zdržet 😕 ,jsem odcházela z G kolem 10.00 to jsi byla na NT pak pokud to u nás vyjde budu chodit na rady kdy a kde se objednat,hele a nebyla jsi taky na nějakém tom Uz na obilnáku,já jen že pokud budu těhotná se tam musím hlásit,takže pokud tam mají něco speciálního ráda využiju situace a hned bych si to domluvila,ale to je ještě ve hvězdách,hlavně abych 9.jela pro mimíse a nevrátili mě zase v půli cesty zpět ☹ ,ale musím myslet pozitivně takže 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 🙂

monnn
1. říj 2012

@absti jj těch 14 dní se povleče asi děsně pomalu,ale utečou taky 😉 a u koho jsi byla na KETu?

petap1
1. říj 2012

inza: tak supeeer 🙂 🙂 ty to napíšeš jako by se nechumelilo..a co už vypadá jak pěkné miminko, na té velké obrazovce. viď 🙂

monnn: myslím, že pěkná úrodička...stačí jedno a bude hotovo 😀 😀 😀

inza
1. říj 2012

@anlek:jj jeden ufon....z druhého zůstal jenom obal 🙂...uletěl..., vědět co to bude je ještě daleko, takže to zatím neresim....asi budu muset začít řešit porodnici.....budu na něco muset kouknout.
@petap1:jj vypadá to jako ufon....a když pustila zvuk tak pěkně hlasitej....už posunuli TP na začátek dubna....vypadá to na pěknýho hrocha..🙂
@monnn: my tam byli až po obědě.Já byla na UZ jenom teď v Gennetu....jinde ne.ke mě pro rady asi moc ne....Já to nějak moc neresim...teď budu nějak muset zjišťovat něco okolo registrace do porodnice....prostě jak říkám neresim.'..
Jo jinak pěkná urodicka 🙂

absti
1. říj 2012

@monnn normálně chodím k vykysale ale KET nám dělala Brandejska🙂

pentagras
2. říj 2012

@monnn no to je paráda,tak ať to vyjde 🙂

pentagras
2. říj 2012

@absti to je dobře,já jedu teď na utz tak jsem zvědavá co nám poví,prosím te a po ket chodis do Prace nebo jsi doma?

absti
2. říj 2012

@pentagras tím že bych mimco moc chtěla tak jsem si vzala neschopenku. Doma polehavam a k tomu se pak různé prochazim 🙂

betox
2. říj 2012

@malina2 Obrovská gratulace k Adámkovi 😉
@mandre u nás všechno dobré, pupík roste a mě začínají trochu bolet záda, v noci lítám jako koroptev na WC.... 😉 Včera jsme se byli podívat v porodnici 🙂
@inza To je super 😉 , týjo 8 cenťáků, to už je kusanec 😀

majcam
2. říj 2012

@monnn no mě dr.Jarošová připravovala na IVF,vyšlo to zrovna když šla Bukva na mateřskou,no a pak mě Jarošová dělala OPU a Méďa mě "udělal" Natálku, 😉 ,super osm je dobrý!!!!!
@inza paráda to už je kus chlapa,nebo ženský 😲 😲

inza
2. říj 2012

@majcam,@betox: no zatím to vypadá že to bude hroch 🙂 po tatínkovi 🙂.Jo a taky včera pořád zvedal ruku.....🙂

majcam
2. říj 2012

@inza neboj,taky jsem se bála genu po tatínkovi,no a nakonec je snad po mě 😉

monnn
2. říj 2012

@pentagras děkuji budu se snažit 😉
@majcam já jsem si myslela,že ti dělala OPU,ale ona tě i nachystala,fajn už se nebojím 😀 jj 8,ale aby byly zralé a pak aby mě zbylo na PGD,jsem koukala zpět do papírů a 1.IVF 11 oo. a vůbec nic k ET, 2.IVF 9 oo k ET 1,no a ted máme zatím 8 folikulů,tak snad dr.Jarošová něco ze mě vydoluje,jj jak říkala ÁLA ne kvantitu,ale kvalitu a mě opravdu stačí to jedno jediné 😵 😵 😵
@inza 😀 😀 😀

lucik1234
2. říj 2012

Ahoj holky.. tak jsem se rozhodla že i já se s vámi podělím o zkušenosti z Gennetu.
Do Gennetu chodíme druhým rokem a máme za sebou 1. IVF, 6krát jsme byli na IUI, zatím vše neúspěšně. Teď jsme šli do 2. IVF, v sobotu jsme měli OPU = 13 folikulů z toho 12 oocytů, všechny oplodněny ICSI i přesto že má manžel výborný SPG... neděle = máme 10 embryjí, pondělí = 10 embryjí z toho má jedno pomalejší vývoj, dnes ráno (úterý) = 8 embryjí., u všech máme PK, na ET bude jedno a to nejspíš ve čtvrtek.. Z ostatních by jsme rádi měli eskymáčky.. Tak doufáme že tento pokus bude úspěšný, a že se nám "píďa" pořádně zahnízdí.. 😉

monnn
2. říj 2012

@lucik1234 určitě ano,budeme držet vše co máme 😉 a chodíš na letnou?

lucik1234
2. říj 2012

@monnn díky díky 🙂
Věřím nebo se o to alespoň snažím že tentokrát je ten správný čas a bude vše OK 🙂 Jojo na Letnou..

mandre
2. říj 2012

@inza takže 1, no aspoň že ten drží 😉 😉, i s 1 budeš mít o zábavu postaráno.
Náš koumák dneska začal tahat svoje složené oblečení z hromádky a koukal na mě, co já na to. Když viděl, jak se k němu ženu, tak se začal chechtat, vřískat 😀 😀 ...no vtipálek, už pochopil jak provokovat mámu 😀 😀 😀

@betox jj, teď to začne najednou růst, my se fotili s manžou ve 32.tt s pěkným břichem 😲 😀 , no a za 3 týdny jsem porodila 😝 ...už máte jména??

natalie77
2. říj 2012

Zdravím, příští týden jdu na několikátou IUI, přemýšlím o nativu. Prosím zkušené o radu, jak dlouho trvá než se to naplánuje, pojišťovna schválí? POkud nevyjde IUI? Je možné, že další měsíc stihneme IVM (IVF bez stimulace)?
Nebo to mám popletené?
Díky za každou radu a všem držím pěsti.

absti
2. říj 2012

@lucik1234 Ahojky já byla v sobotu na letné na KETu. Maš krasny počet embryjek, určitě nejaky mrazík bude.. 😉

lucik1234
2. říj 2012

@absti Snad ano, den ode se nám počet embryjek mění, ale alespoň zůstanou ty nej 😉 Držím pěstičky, aby to klaplo 🙂

absti
3. říj 2012

@lucik1234 nám se z 8 oplodnilo 7. A do 4 dne se drželi všechny. 5-ty den ( prodlouzena kultivace)uz zůstali jen dve blastocysty. Jednu mám u sebe 😵 a s tou prvni jsem měla biochemické těhotenství.

petrita83
3. říj 2012

@inza to je obr 😀 super, gratulujeme a držíme všechny palce ať si užiješ pohodové těhotenství 😀 😉

petrita83
3. říj 2012

@mandre aoooj!!tak už taky divočítě, žádnej ležák viď?ale zase s nima je obr sranda 😀 😀 dáš zas nějáké fotky?My už jezdíme ve sporťáku od srpna a moc spokojení..škoda jen , že nejde otočit protosměru jízdy, ale jedninej komu to vadí jsem asi já 😉 JInak taky chodíme plavat, řádí tam neskutečně..se divim, že se asni jeden z nás ještě neutopil 😀 😀 😀

betox
3. říj 2012

@lucik1234 , @absti - holky držím Vám moc pěsti 😉
@mandre to budu fakt jak slonice...máma se mi směje, že jsem legrační, že od pasu dolů by to na mě nikdo nepoznal, ale z profilu že vypadám, jako bych snědla meloun 😲 Holčičku mám vybranou dávno, chtěl abych Julinku 😉 , ale u klučičího jména nějak nemůžeme kápnout na to pravé. Zatím je v kurzu Šimon....
@inza Počkej, jak do Tebe bude za chvíli bušit 😀

lucik1234
3. říj 2012

@betox díky díky 🙂
@absti tak už máme "jen" šest z toho dva mají zpomalený vývoj takže budou do zítra také nejspíš vyřazené... zítra bude ET, tak snad nám nějaký vydrží 😔

absti
3. říj 2012

@lucik1234
no stejně je to super počet. Myslím, že budete mít i mrazíka či mrazíky 🙂

monnn
3. říj 2012

@lucik1234 tak to se zítra mineme o nějakou hodku 😉 ,já jdu zítra na OPU.A kdo ti bude dělat ET?a mrazáčci budou!uvidíš 😉

lucik1234
3. říj 2012

@monnn no podle dnešních informací by jsme měli dorazit po půl jedenácté ale 100% čas budu vědět zítra ráno... ET by měla provádět MUDr. Brandejská.. 🙂