Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

monnn
24. lis 2010

@darkwitch
@majcam jj snad to bude O.K minule jsem jich měla 11,z toho bylo jen 6 zralích,ted přemýšlím jestli mi to řekli hned nebo až druhý den 😲

ajriska
24. lis 2010

Ahoj holky,
tak to máme za sebou. IVF mi dělal Daněk, překvapivě milej. Zavedli mi 2 embryjka, další 2 budou zmrazena.
Malý problém bylo to, že nemohl najít vchod do dělohy, ale pak ho asi objevil a dal mi tam miminka.
Nebolelo to, plašilaa jsem zbytečně, jen mě ted pobolívá bricho i spodek tak nevím

majcam
24. lis 2010

@monnn druhý den ti řeknou kolik se oplodnilo,takže zralých... 😉

darkwitch
24. lis 2010

@ajriska tak at se u tebe miminkum libi...

ajriska
24. lis 2010

@darkwitch jestli jsme je nevyklepali v autě, cesta domů skrze ucpanou Prahu, přepychový silnice fakt luxus

monnn
24. lis 2010

@majcam no tak nějak si na to vzpomínám,ale nebyla jsemsi moc jistá,takže zítra uvidíme 😉
člověk taky než začne po tý narkoze uvažovat -chvíli trvá,aspon mě-nevím co je ještě sen a co pravda(realita) 😀
jinak jdu na kutě,chce se mi spinkat,tak dobrou noc všem!!!! 😎

darkwitch
24. lis 2010

@ajriska ja s nima jela domu tramvaji a vlakem a nevyklepala je... to az pozdeji...

monnn
24. lis 2010

@darkwitch

ajriska
24. lis 2010

@darkwitch ☹....já se budu snažit poctivě ležet, brát utrouše + listovku, hodně pít, víc udělat nemůžu
Ale když mi ta embryjka ukázali a vytiskli, chtělo se mi brečet

monnn
24. lis 2010

@ajriska oni Ti je i vytisknou? 🙂

ajriska
24. lis 2010

@monnn jj mě ji vytiskli. Jinak ti gratuluju a závidím klidné OPU...🙂 já šla dnes na ET stále v předklonu.
Jo a vyčurala jsem se, než jsem tam šla, nevydržela jsem to..a nikdo to nezkoumal...jen spoléhám na to, že při IVF nemůže dojít mimoděl. tehu

majcam
24. lis 2010

@monnn taky mám doma někde fotečku,je to takový milý..

lucinka14
24. lis 2010

@ffialka ahojky ja jsem se chtela zeptat ja mam mit prvni maštenu 27.12.2010 a chtěla bych vědet co semnou tam budou delat a jak dlouho to trva, budu rada kdyš mi na to nekdo odpovi

majcam
24. lis 2010

@ajriska gratuluju a pěkně si je hýčkej.. 😉

ajriska
24. lis 2010

@majcam děkuju moc....je to ale divnej pocit...víš, že ti to tam dávali, ale necejtíš, že je tam máš...

majcam
24. lis 2010

....jakou maštanu:.? 😕

ajriska
24. lis 2010

@majcam taky jsem to nějak nepobrala

darkwitch
24. lis 2010

@ajriska fotecku mam taky (ted uz teda dve) a nechci te strasit, ale k mimodeloznimu dojit muze, dokonce je vic mimodeloznich po IVF nez normalne...

ajriska
24. lis 2010

@darkwitch no tak to je síla ☹ boooožeeee

darkwitch
24. lis 2010

@ajriska ale neboj u tebe to tak nebude 😉 me s tim ted langerova strasila ctrnact dni, ale nastesti bylo opravdu je zamlkle... (ty jo je hrozne co vsechno muze byt nastesti 😠 )

kacmelina
24. lis 2010

Hlásím, že jsem si dělala testík ještě před zítřejší kontrolou a z ducha je dálnice jako blázen, 🙂 to je dobré znamení. Teď ještě, abych přestala kýchat a kašlat, břicho přestalo bolet a mimísek byl vidět na UZV zítra a budu ten nejšťastnější člověk na světě!!!!!
🙂

lucavka
24. lis 2010

@ajriska - moc ti držím palečky. Jen hezky odpočívej a ničeho se neboj. Jestli ti tvý prckové budou jako ten muj, za chvíli o nich vědět budeš 😉

lucavka
24. lis 2010

@kacmelina - tak ti přeju ať je všechno jak má 😉

ajriska
25. lis 2010

@lucavka no mě akorát bolí břícho, nic jiného a docela se bojím, jestli to není špatně

petrita83
25. lis 2010

@kacmelina držim moc palce!!!ale jak sama vidíš vypadá to skvěle 😉

petrita83
25. lis 2010

@majcam maštanu?=návštěvu 😲 😀 joo ty roky ve škole mi k něčemu byly 😉

inza
25. lis 2010

preji pekne skoro poledne 😀

ajriska
25. lis 2010

Holky, co jste byli po ET za jak dlouho jste měli "příznaky" že to asi vyšlo?

ajriska
25. lis 2010

Holky, co jste byli po ET za jak dlouho jste měli "příznaky" že to asi vyšlo?

majcam
25. lis 2010

@ajriska příznaky můžeš mít,ale i nemusíš,každý to má jinak odpoví ti až test nebo krev...budeš muset vydržet... 😉 , a k těm příznakům:každá se pozoruje, vnímá každé píchnutí,ale to vše je způsobené buď ještě stimulkou anebo ultrogestanem...,takže vydržaj pianer... 😉

majcam
25. lis 2010

@inza ahoj,tak si můžu odfajfknout další doporučenku z ÚP...,místo už je dávno obsazené 😢 ,na pracáku jsou tudíž pěkně pozadu..