Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

monivo
2. čer 2011

@aknel1976 Leni, já jsem takhle začala krvácet v 12tt, asi si umíš představit tu panickou hrůzu.Byli jsme zrovna u kamaráda na chatě a slavili jeho 30tiny. Tak jsme vzali auto a jeli na pohotovost do Hradce Králové do nemocnice. A doktor mi řekl, že se mi nejspíš uvolnil hematom, o kterém jsem ale do té doby vůbec nevěděla. Každopádně druhý den už to bylo mnohem lepší a krvácení rychle ustalo. Jsem ráda, že jsi v pohodě 😉

maarina
2. čer 2011

@darkwitch tak jsem jeste naposledy jukla nez pujdu spat. Verim tomu , ze nam v genn pomuzou a poradi co je pro nas nejlepsi..Sice odjizdime s tim , ze zname pricinu a doufam, ze bude jen jedna ale tesime se , ze se po dovce uz konecne hneme z mista a zacne se neco dit... tak dekuju za povzbuzeni a ahojky....

cibka
2. čer 2011

@darkwitch tak s tou kontrolou po roce jsme na tom uplne stejne dneska mi to ani nepřijde

aknel1976
3. čer 2011

@monivo Díky Mončo, zatím se snažím ležet a včera jsem ještě hodně slabě občas špinila a dneska už nic,ufff, ale raději to nepoceňuju a polehávám pořád 🙂 ...věřím, že už to bude o.k. A už bych za sebou chtěla mít NT screening, abych byla klidnější, ale to si ještě počkám 😝 😀 😀

cibka
3. čer 2011

@aknel1976 neboj vše je jak má já bejt tak daleko jak ty tak si to užívám 😉

aknel1976
3. čer 2011

@cibka já si to užívám, ale to víš, obavy budou ještě dlouho 🙂 Jen otěhotněním ty starosti a strach prostě nekončí 😉

sarik1
3. čer 2011

@aknel1976 jo NT je myslím ve 12 tt takže zhruba za 3 týdny, vem sebou manžela je to superrr, uvidíte tam jak tam sebou mrskají 🙂 uvidíte srdíčko, močový měchýř,atd. atd. 🙂

aknel1976
3. čer 2011

@sarik1 taky už se na to moooc těším 😵 😵 četla jsem, že se dělá 12-13 týden, to už je za chviličku 😉 a pak, že se v 10-11tt nabírá nějaká krev, jen netuším na co?? To souvisí s tím downovým syndromem, nebo se pletu?

cibka
3. čer 2011

@aknel1976 jo jo to je jasný když se zadaří tak pka je strach aby bylo vše ok ale neboj ty to zvladnes

aknel1976
3. čer 2011

@cibka díky 🙂 A už se konečně koukejte ke mně někdo přidat 😉 🙂

sarik1
3. čer 2011

@aknel1976 Je to PAPP test a výsledky se dávají dohromady s NT screeningem... Držím palce ať je vše v pořádku, kdy máš další kontrolu? Já pořád špinila ze začátku, 9 tt sem byla v nemocnici se špiněním na 14 dní a v 14tt také na 14 dní a vše dopadlo ok 🙂

aknel1976
3. čer 2011

@sarik1 doufám, že se mi to nevrátí, špinění a nemocnice neeee, tam už jsem se naležela dost ☹ ...další kontrolu mám ve středu, budu 8+5tt 🙂

pentagras
3. čer 2011

Ahoj devčátka, jak se tady všechny máte, tak mě se dovča blíží, za týden touhle dobou u moře 🙂)) a pak hned hurá nájezd na gennet, už se nemůžu dočkat 🙂

anlek
3. čer 2011

@aknel1976 Nahodou, tydny ti naskakuji krasne. Krev se vysetruje na dva hromony a dava se to dohromady s tim, co pak nameri na UTZ a z toho ti vyjde riziko na Downa a zrejme jeste dva syndromy (aspon u Apolinare, maji tri).

aknel1976
3. čer 2011

@pentagras ahoj 🙂 toto letí, hlavně si krásně odpočiň a pak jupíííí na miminko 😉
@anlek naskakují, ale pořád pomalu 😉 😀 Za to koukám jako blázen, jak to u tebe naskakuje 🙂 ...aha, tak díky za vysvětlení, už aby to bylo za námi a bylo vše vpořádku!!! 🙂 Uvidíme, kam mě můj gynekolog pošle, nejradši bych do Gennetu.

anlek
3. čer 2011

@aknel1976 Svemu gyndari oznam, ze te objednali do Gennetu. Coz bude i pravda podle me. Navic ty to tam budes mit zadarmo (ikdyz u Apolinare je to zadarmo take). Dulezite je, aby se NT delal na dobrem pracovisti, coz by Apolinar a Gennet byt meli.

cibka
3. čer 2011

@aknel1976 my bychom se rády přidaly ale najak to nejde 😠

aknel1976
4. čer 2011

@anlek o to mi pravě jde, aby to bylo na jednom a dobrém místě. Já mu řeknu, že mi to v Gennetu nabídli a uvidím co řekne 🙂 Ve středu jdi ještě do Gennetu, snad už naposledy a dyžtak se domluvím rovnou s nima 🙂

@cibka Nebooooj, po dovče ti budeme mooooooc držet palce!!!! To by v tom musel být čert, aby vám to nevyšlo 😉 🙂

cibka
4. čer 2011

@aknel1976 😀 díky snad máš pravdu

darkwitch
4. čer 2011

@cibka urcite ma lenka pravdu 😉

aknel1976
4. čer 2011

@darkwitch
@cibka kurňa, už se to musí přeci prolomit, holky!!!! 😉 🙂

darkwitch
4. čer 2011

@aknel1976 taky se to prolomilo u tebe my jen tim prulomem poslem posili 😀

aknel1976
4. čer 2011

@darkwitch tak to je správná řeč!!!! 😉 🙂

darkwitch
4. čer 2011

@aknel1976 no jo, plamene projevy mi jdou 😀

cibka
6. čer 2011

ahoj holky kde jste všechny

zvalentova
7. čer 2011

@cibka ahojky, jsme tu pořád, ale nejsme vidět 😀

darkwitch
7. čer 2011

ja jsem obcas i tu 😀

zitra me ceka gennet tak doufam, ze tam budu zprava z te homolky, jinak ta navsteva asi bude dost k nicemu...

darkwitch
7. čer 2011

tak jsem posnidala claritine, listovku a pentomer a uz se tesim az k tomu pridam prednison... 😝 aneb snaha o dite jako priprava na stari 😀

zvalentova
7. čer 2011

@darkwitch mám to dost podobné, jen místo Claritinu si dám tinkuru Alivictus 😀

darkwitch
7. čer 2011

@zvalentova ja si myslim ze to tu tak mame vsechny 😀 ale je to sranda....