Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

cibka
8. črc 2011

@nell1 zatím nic nepozoruju 🙂

nell1
8. črc 2011

@cibka Ahoj, no a jak dlouho to bereš? Já nevim, no, na tu ovul,je teda spíš ten Sarapis, a podpořila bych to čajíkem na prokrvení, aby byla sliznice. J8 ho tady nechci nějak propagovat, jen jsem ho vyzkoušela a funguje, četla jsem diskuze a tam se zadařilo třeba po dvou měsících užívání, protože najednou byla ovu a přátelský prostředí tam dole. Ono je to hodně z B.vitamínů, já je nemůžu, protože je všude laktóza a tu nesmím. Béčka jsou hodně důležitý....na imunitu, na nervy, na mikroflóru jak ve střevech, tak.....Gynex mi nepomohl, ani to druhý(nemůžu si vzpomenout), no já toho vyzkoušela!!!!!

cibka
8. črc 2011

@nell1 no ja ted beru maccu a ten gynex a beru to asi 14 dni tak až to doberu zkusim ten sarapis nechci to zase kombinovat

aknel1976
10. črc 2011

@kive76 @cibka @zvalentova @pentagras @raducha
ahoj holky, zdravím vás po delší době 🙂 Omlouvám se, že jsem už tolik nechodím, někdy nakouknu a je tu mrtvo a někdy mám dojem, že by vám to nepřišlo líto, že se vám nedaří a já bych se tu chlubila, jak rosteme ☹ 😅 Máme se skvěle, dvojčátka rostou jako z vody a v Pá jsme byli na NT screeningu, který dopadl výýýýborně!!!!! Jsme tak šťastní, že nemusím na amniocintézu, a teď už si v klidu začneme nakupovat a těšit se na prosinec/leden a doufat, že dvojčátka zůstanou v pupíku co nejdéle!!

Holky, mooooc vám tu všem držím palce, ať si to štěstí brzy užíváte taky a ať se vám konečně zadaří, zasloužíte si to!!! Mooooc vám s dvojčátkama držímě pěstičky, a že jich máme dost!!! 😉 😵 😵 😵 😵

@cibka holka, co ty to všechno dlabeš?? 😕 😕 😕
@kive76 moooooc držíme pěstičky!!!!!! Tfuj, tfuj, tfuj!!! 🙂 🙂

nell1
10. črc 2011

@cibka Ahoj, n, to nekombinuj, ale jak říkám, Sarapis mi teda pomohl...a ne jen mně. Ale je teda drahej, no...kdybys s ním začala, doporučuju Sarapis soja...kde těch fytoestrogenů je víc.

kive76
10. črc 2011

@aknel1976 ahojky díky...to je úžasný ,že se máte skvěle !

sipkova1
10. črc 2011

@aknel1976 Ahoj, blahopřeju ke screeningu.
Můžu se zeptat, co jsi zjistila na sociálce ohledně té neschopenky? Díky.

aknel1976
10. črc 2011

@kive76 díky a mooooc ti držíme pěstičky!!!
@sipkova1 děkuju, prosím tě, já tam nakonec nevolala, protože jdu zítra na kontrolu k Dr., ke které budu chodit na těhotenskou poradnu a náhodou je to hodně dobrá známá mojí kamarádky, tak to chci zítra zkusit na ní a doufám, že mi to vyjde na neomezené!! Jinak jsem se od jedné holky dozvěděla, že to na sociálce zjišťovala a tam jí řekli, že u těhotných to dává každý Dr.jinak, a že je to hlavně na uvážení doktora, jim je to u těhotných úplně jedno....a pak se v tom vyznej!!!

darkwitch
10. črc 2011

ahoj holky hlasim navrat z dovolene, dneska dorazila ms takze se hned zitra objednam do gennetu a hura do dalsiho ivf 😀 docitat asi nebudu tak mi nahlaste novinky 🙂

petaloudi
10. črc 2011

@aknel1976 jéé, ten čas letí. Už máte za sebou NT screening... Úžasný zážitek že? Na něm jsem poprvé viděla na obrazovce miminko a né rozmázlý flek 😀
@darkwitch Moc držím pěsti do dalšího kola. Už to musí vyjít!!!

Já vás tady taky průběžně sleduju a držím vám palce (si krátím koníkem dlouhé chvíle u kojení 😀 )

darkwitch
10. črc 2011

@petaloudi dekuju 🙂

aknel1976
10. črc 2011

@petaloudi no jo, no letí to 🙂 🙂 ...bylo to úúúúžasný a manžel tam poprvé dětičky viděl a byl z toho úúúúúplně vyřízenej, jak si cumlají palce a mrskají se 😀
@darkwitch držím moooooooooc palce!!!!! 🙂

pentagras
10. črc 2011

@aknel1976 Leníku, moc moc ti to přejuuuuu, mysli na mě, ve čt jedu na utz poslední před stimulkou 🙂
@darwitch Ahojky, já taky čekám až to dostanu a hurá na IVF 🙂 Já už se tak tešíííím, dofááám že nám to vyjde 🙂

aknel1976
10. črc 2011

@pentagras děkuju 🙂 A moooooooc ti s mrňousama držíme pěstičky!!!!! 😉 🙂 🙂

pentagras
10. črc 2011

holky já už se nemůžu dočkat, at už to mám vše za sebou 🙂 jen ty injekce, já si to nepíchnu, bych hned omdlela, jak byvh to viděla a pán je taky omdlívací, jsme se fakt hledali 🙂

cibka
10. črc 2011

@aknel1976 klidně za námi chod alespon já jsem ráda a je videt ze to jde určite se taky dočkáme. moc vám gratuluju že je vše v porádku a at dvojčátka pekne rostou a koukej nám podavat zpravičky
to víš dlabu co se dá a hlavne zkouším co kdo poradí 😉

cibka
10. črc 2011

@darkwitch a jak bylo kočko odpočinutá a načerpaná sil už se taky tesíme na dovču

cibka
10. črc 2011

@petaloudi a jak se máte rostete jak z vody co toto letí

darkwitch
10. črc 2011

@cibka bylo bajecne skvele super a mohla bych pokracovat... jsem pekelne unavena, moc jsem tam toho nenaspala a jeste na me neco leze...

cibka
10. črc 2011

@darkwitch ono to tak bejva vzdycky místo aby si človek na dovče odpočinul tak se spíš unavý a kde ze jste to byli

maarina
10. črc 2011

@aknel1976 ahojky moc te zdravim a jsem rada , ze je u vas vse v pohode 🙂 kdyz jsem zacla chodit na mk tak si byla tak nejak pred stimulkou a podivej jak uz si ted daleko 😅 ... a ja? byla sem ze vseho vykulena a vubec nevedela do ceho jdu a sbirala informace co me vsechno ceka.... no a dneska mam za sebou prvni pigaro a moooc si preju abych dopadla jako ty 😀 😀 takze jeste jednou ti preju hodne stesticka a koukej sem chodit protoze nejake to info od dvojnasobne maminy budem vsechny jeste potrebovat 🙂

maarina
10. črc 2011

@pentagras ahoj, tak jestli te muzu uklidni tak dneska mam za sebou prvni injekci a vubec sem ji necitila a moc sem se uklidnila.. byla sem rozklepana, tak se toho ujal pritel a bylo to hned...uz bych to zvladla v pohode sama ale necham to na nem 🙂 .. ja mam teda pero ale ted si myslim , ze by sme zvladli i klasickou injekci..... asi jde o to prekonat ten strach z prvniho bodnuti..... neboj fakt to nic neni 🙂

maarina
10. črc 2011

@cibka ahojky tak si mela pravdu 🙂 prvni pigaro za nami a fakt to nic neni 🙂 uz sem to ted psala pentagras...takze krucek po krucku a musime dohonit tu lenu 😀 a co ty? kdy jedete na tu dovcu? a uz se ti honi v hlavicce plan co dal??? 😉

kive76
11. črc 2011

ahojky, tak to máš dobrý, že jsi to nedostala na dovče, a že to počkalo až domů 🙂

cibka
11. črc 2011

@maarina no vidíš ja ti řikala že to zvladneš jseš sikulka a když partner pomůže jde to ješte líp na dovču razíme začátkem srpna a uvidim jak dorazí ms mam se objednat na 19 - 21 den dyklu na utz pred stimulkou žádost byla odeslána na pojištovnu takže uvidíme jak to vyjde pud půjdeme na ivf srpen nebo září mam totiž obavy že ty dny vyjdou tak nejako co budeme na tý dovče 😠

cibka
11. črc 2011

@kive76 ahojky jak se cítíš?

zvalentova
11. črc 2011

@aknel1976 to ale musíš k nám chodit, abychom viděly jak ti to sluší a všichni tři se máte výborně 🙂

zvalentova
11. črc 2011

jinak krásné ráno všem 😎

kive76
11. črc 2011

@cibka ahojky, tak nějak normálně...tu a tam mě teda píchne v podbřišku,anebo tak nějak pobolí..ale že by se to povedlo to těhuláctví to asi né..jelikož i předtím mě tak nějak pobolívalo

pentagras
11. črc 2011

@maarina ahojky, prosím tě jak ti to dopadlo o tom víkendu, jela jsis tam o den dřív pro injekce?? Já jdu ve čt na utz a pak ten dálší týden bych to měla dostat už a právě o víkendu a asi v neděli. A to pero je asi o hodně dražší než normální injekce???dík za info