Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

cibka
22. črc 2011

@darkwitch 😀 to je dobrá příprava
@maarina hezky jim povídej at se jim u tebe líbí

darkwitch
22. črc 2011

@cibka ja si taky myslim 😀

cibka
22. črc 2011

@malina2 to je náhodička

cibka
22. črc 2011

@darkwitch ja sem zítra 30 den cyklu tak sem zvedavá kdy ms dorazí minulý cyklus to bylo už po 23 dnech a ted zatim nic ale ovulka nebyla takže nic nečekám

darkwitch
22. črc 2011

@cibka tak treba byla nepozorovana a bude z toho prcek, ale je mi jasne ze tomu uz neveris...
ja si dneska davam vinko a hermelin, kdybych nahodou mela dlouhy protokol tak zacinam pristi tyden a to uz budu prikladna budouci matka co nepije ani kapku alkoholu, tak si to musim dnes uzit 😀

cibka
22. črc 2011

@darkwitch tak si to užij pak nebudeš nějakou dobu moc
to víš že tomu nevěřim dokonce sem byla 12 a 14 den na utz a dr řikala že sliznice i foliky jsou malé a že tento měsíc ovulka nebude nevíš proč dělaji neradi ivf přes prazdniny ,když sem byla naposledy u dr na tom utz tak se me ptala zda to nechci nechat az na září

darkwitch
22. črc 2011

@cibka ach jo, proc to vsechno tak zlobi... no nejakou dobu asi ty dva mesice 😀

cibka
22. črc 2011

@darkwitch ja mam problém s ovulkou normalne me překvapilo že sem 2 mesíce ovulovala sama a bez léků a ted zase nic ale prý každý cyklus nemusí být ovulační

darkwitch
22. črc 2011

@cibka tak pristi ovulacni bude a konecne se zadari 😉

cibka
22. črc 2011

@darkwitch no jo ale kdy to bude proč mam jeden mesic ms po 23 dnech a další nevim kdy přijde doufam že me to potká na dovolený

darkwitch
22. črc 2011

@cibka asi ti jeden vajecnik funguje a druhy se flaka... jsou to potvory...

cibka
22. črc 2011

@darkwitch je pravda že folikuli mam vetsinou v pravo ale asi 4 mesíce se mi ms srovnala mela sem ji po 30 dnech a ted zase tohle

darkwitch
22. črc 2011

@cibka no jestli jedes na dovcu tak je to jasne, alespon moje ms rada cestuje 😀

cibka
22. črc 2011

@darkwitch 😠 to mi nerikej

darkwitch
22. črc 2011

@cibka promin, me ted prekvapila, ze prisla az posledni den dovci... ale jinak vetsinou prijde druhy den dovci at jedu v ktere casti cyklu chci...

cibka
22. črc 2011

@darkwitch to je taky dobrý a pak si naplanuj dovolenou když si prijde kdy se jí zachce

darkwitch
22. črc 2011

@cibka planovat nema smysl, prijde jak si naplanujes dovolenou 😀

maarina
22. črc 2011

@pentagras dekuju ti 🙂 a ty uz mas leky doma? a jaky mas protokol?

maarina
22. črc 2011

@cibka taky ti moc dekuju 🙂 to vis , ze uz si s nima povidam a premlouvam je at u me hlavne vydrzi.... asi se ze me pomalu stava blazen 😝 ..... a ohledne te tve ovulace tak ja sem si myslela, ze kdyz lekari vedi , ze s tim mas problemy , tak lekama tu ovulku vzdy dokazi vyvolat...... ale to je jen moje teorie 😕

malina2
22. črc 2011

@darkwitch @cibka Holky, přesně to se mi teď stalo! Byla jsem vzteky bez sebe... Normálně chodí ms jako hodinky po 27 - 29 dnech a teď 33. den! První půlku dovolený jsem špinila (a v naivní představě ani nepila alkohol, protože jsem byla přesvědčená, že to bude určo příznak těhotenství) a druhou už klasika... Furt řešit tampóny byl pěknej opruz...

malina2
22. črc 2011

@cibka Náhodička to je... Jak dlouho se snažíte? Aby byly údaje kompletní 🙂

cibka
23. črc 2011

@maarina to je správná teorie ale me se nekolikrát po lécích udělaly cysty a ty léky se muzou brát jen 3 mesíce a pak musí být pauza

cibka
23. črc 2011

@malina2 letos jsme začli 4 rok 😠

malina2
23. črc 2011

@cibka Tak tady se rozcházíme, my jsme tedy asi dost začátečníci, teprve rok a čtvrt, ale i tak mi to už připadá jako celá věčnost. A znáš příčinu? Já mám tu hnusnou endometriózu 😖

cibka
23. črc 2011

@malina2 ja mam jen problém s anovulačními cykly ale to se obejde léky manza je ok dr nám ríká ze to chce čas jo a na imunologii mi našli zvýšený nk bunky jinak nic

myska25
23. črc 2011

@cibka ahojky, Vaši diskuzi sleduji už dlouho, jeden čas jsem sem i přispívala, když jsme začali chodit v listopadu 2009 do gennetu k doktorce Vykysalé. Měla jsem přesně ten samý problém, co máš ty. MS mi sama nechodila, vždy až po agolutinu, pak byla zjištěna anovulace a tak mi gyndr nasadil léky na ovulaci a za tři měsíce jsem byla těhu, ale bohužel v 7. tt revize. Pak jsme se snažili dále, ale jelikož už to trvalo 3 roky, tak jsme se rozhodli pro gennet. Doktorka Vykysalá mrkla na výsledky hormonálního profilu a podle něčeho z toho usoudila, že by to mohl dělat cukr. Tak mě poslala na testy cukru, přesně ty co podstupují těhule a podle toho zjistila zvýšenou nějakou hladinu. Cukrovku jsem neměla, ale prostě mi nasadila léky, které jsem začala 1. 12 užívat a hle 30.12 z toho byly // na těhutestu.
Nemohl by ti tu anovulaci taky způsobovat cukr? dělali ti ty testy na cukrovku?

cibka
24. črc 2011

@myska25 más IP 😉

sedmitecka
24. črc 2011

ahoj holky, zdravím vás, tak se od nynějška taky zařazuji do zástupu genneťaček 🙂

právě máme po 2.IVF, opět bohužel neúspěšném, takže měníme CAR a Gennet byla po přečtení vaší diskuse jasná volba 😉 20. září máme konzultaci u MUDr. Vykysalé, ráda jsem si tu přečetla, jak hezky o ní mluvíte, těším se 🙂

darkwitch
24. črc 2011

@sedmitecka ahoooj vitam te u nas 🙂 a preju ti v gennetu vice stesti 😉

cibka
24. črc 2011

@sedmitecka ahoj a vítej kam si chodila předtím?