Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

zvalentova
16. pro 2011

@berounanda krásná zpráva, gratuluji 🙂

majcam
16. pro 2011

@berounanda ahoj,pamatuju si tě 😉 ,moc moc gratuluju,v Gennetu se teď daří 😲

mandre
16. pro 2011

@monivo ahoj moni děkuju, no my máme nakonec zázrak z přirozeného otěhotnění 😕 😨

@petrita83 jsem nečekala tu váhu takovou, no papáme samé plnotučné jogurty, bio mlíko...jestli bude po manželovi, tak to bude hotová popelnice 😀 , ten si dává běžně 2x druhý jídlo k obědu 😀

inza
16. pro 2011

@mandre: teda co ctu tak asi bude ten Vas prcek mega obr..... 😀 😀 😎

kaca32
16. pro 2011

Ahoj holky, tak HCG 247 po 11 dnech od ET potvrzeno i z krve, doufám,že je ta hodnota optimální. K tomu OHSS 1.stupně, mám si píchat i injekce na ředění krve, dnes se mi trochu ulevilo, břicho přestalo bolet a trochu se sfouklo. Nemůže to znamenat, že se embryjko někam ztratilo? Jinak všechny moc zdravím a berounandě také gratuluji.

darkwitch
16. pro 2011

holky díky za odpovědi 🙂
@majcam jdu zase do toho 🙂 na imunologii jdu 5.1., krev už mám nabranou 🙂
@zvalentova myslím, že langerová už žádost na pojištovnu poslala, protože jsem se domlouvali přes sms...

a ještě jsem tam nevolala, jsem děsná... a myslím, že bude lepší nechat to na únor... dneska jsem dělala tři zkoušky a myslím, že jsem neudělala ani jednu.. tak je budu dělat v lednu ☹

petrita83
17. pro 2011

@mandre 😀 no já myslim, že u nás to bude dost podobně...každej mi taky řiká co jsem si taky myslela 🙂 , tatínek 2metry, 115kg 😀 , to bude jasnej papák 4,5kg 😀 a já s budu řikat, proč jsem si radši nepřála sáňky 😀
hlavně když mu chutná a tobě taky 😀

zvalentova
17. pro 2011

@kaca32 mě se také po injekcích ulevilo, ale měla jsem OHSS mnohem horší. Držím palce 🙂

zvalentova
17. pro 2011

juchůůů, nemáme pindíkové komando... je to vytoužená gymnastka a nehtový designér 😀

evak99
17. pro 2011

@mandre
@majcam holky, dlouho jsem tu nebyla a co nevidím...moc vám gratuluju!! a ostatním přeju hodně zdaru! 😉

evak99
17. pro 2011

@hypo nádhera!!! s tím Amálčiným spaním Ti teda nezávidím..vím, jaký to je. naše beruška taky není žádný spáč a já se už od jejího narození nevyspala, takže jsem dost vyčerpaná...

majcam
18. pro 2011

@zvalentova paráda!!!! Moc moc gratuluju,myslela jsem si to 😲 😲
@evak99 ahoj 🙂 ,tý jo,vy už jste velký,děkuju,byl to fakt zázrak,a to na ně nevěřim 😵

majcam
18. pro 2011

@mandre
@petrita83 jsme na tom podobně s těma chlapama,my jsme každou kontrolu napřed,a taky dost hyperaktivní,vše po tatínkovi 😠

petrita83
19. pro 2011

@zvalentova to je super, moc gratuluju, páreček je prostě nej 😀

petrita83
19. pro 2011

@majcam a bude to taky chlapák, nebo ještě nevíte?? 😉

majcam
19. pro 2011

@petrita83 ještě je asi brzo,ale vnitřně si myslíme,že to bude kluk... 😉

rychetkami
19. pro 2011

@zvalentova hezkypěkně🙂 ale věím, že by zvládla i ty dva borce🙂
@majcam taky si myslím, že nakonec budeme mít aspoň jednoho kluka, už proto, že minulé dva týdny mi bylo tak zle..
dnes jdu na kontrolu k mému talentovanému gynekologovi, tak se pěkně bojím...a doufám, že mimina budou ve stejném počtu jeko v gennetu před dvěma týdny.

majcam
19. pro 2011

@rychetkami neboj,dej pak vědět,co ti "inženýr" řekl 🙂 ,teď na začátku jsou ty kontroly ještě dobrý,ale já jdu teď až za měsíc(6.12-3.1.),to je teprve hukot....tam furt ťukám a volám,jestli tam někdo je 😲

rychetkami
19. pro 2011

@majcam nemáš posunutý termín????🙂

majcam
19. pro 2011

@rychetkami jj,protože jsme furt nějak napřed 😲 ,tak snad to neznamená něco blbého,a je to proto,že budeme veliký po tatínkovi 😉

maharall
19. pro 2011

Zdravím ...., my jme měli mít KET v sobotu, ale odložili nám ho na dnes že se pomalu vyvíjejí embryjka a dnes smutná zpráva ani jedno to nezvládlo ☹ . Takže třetí mimčo nebude, ale máme dvě krásné zdravé děti tak si je budeme hýčkat. Všem přeji mnoho úspěchů a co nejméně zklamání.

zvalentova
19. pro 2011

@maharall to mne mrzí, ale přesně jak píšeš. Máš dvě krásné děti, určitě vám dělají jen samou radost. 🙂

mandre
19. pro 2011

@petrita83 náš tatínek 193cm, 90kg 😉 a já 162cm, před těhu 😀 53kg

@evak99 ahojky, no to je už taky kus ženský 😵 😵 ...a děkuju

@majcam no my jsme (ve 12.tt - kdy se stanovuje datum porodu) stejně dle MS i UZ , teď ta váha, tam bych řekla, že je trošku větší, ve 30.tt jsem koukala, že průměr je tak 1300g, ale každý miminko roste jinak 😵

monivo
19. pro 2011

@maharall jejda, to mě moc mrzí ☹ doufám, že kvůli tomu nejsi moc smutná 😉
@mandre to mi teda řekni, po tolika letech snažení, IVF apod. a nakonec se příroda umoudřila 😀 A kde budeš rodit? Už máte vybrané jméno? Koukám, že s rozdílem výšky jsme na tom stejně - manžel 194cm, 105kg, já 161cm a 56kg 😀 Tvůj manžel je docela hubeňour na tu výšku, ne? 😀

maharall
19. pro 2011

@monivo no trochu jo, mrzí mě to, ale asi ne tak jako kdybych neměla děti .... no život jde dál a my se budeme radovat z těch našich raubířů..... . A Tobě přeji hlavně úspěch 🙂 , kdyby jsme neměli dvojčátka tak jdem určo ještě do IVF znovu, ale takto už to necháme. Tak se mějte všichni 😵

mandre
19. pro 2011

@monivo to jo, vypadá to, že zabrala maca oboustranně, brali jsme ji v tom koncentrovaným prášku asi 3 týdny 😲 ...jinak 3,5 roku snažení 😝 , 2 IVF a 2 minimálky, IUI ani nevim kolik.....no zoufalství 🙄
Rodit, v Ústí nad Labem budeme a asi císař - nízko placenta a píchám Clexane, atd. atd. asi 5 diagnoz 😠...trošku exot. Zatim nevim, co mám čekat, porodopis se tam sepisuje od 32.tt.
Jméno ještě tajíme 😀 😀 ...
Manžel je spíš taková atletická postava, je štíhlej akorát, asi mu dobře spaluje 😉

pentagras
20. pro 2011

Ahojky devčátka, koukám že se tu vesele těhotní 🙂)) to je dobře, tak hlásím že budem mít holčičku, supeeeeeeeeer 🙂 jdu na vás juknout, sice sem vůbec nestíhám psát kvůli škole ale dočítám vše poctivě a všem držím palce 🙂

raducha
20. pro 2011

@pentagras veliká gratulace. já se to snad dozvím ted ve čtvrtek. 😉

pentagras
20. pro 2011

@raducha moc děkuju, to je paráda vid, jak to uteklo a už jsi v 16 tt, uper ještě jednou gratulace 🙂 a napiš pak co to bude 🙂

zvalentova
20. pro 2011

@raducha @pentagras všem to utíká jako voda, v srpnu a září jsme se klepaly před IVF a za chvíli budeme rodit 😎