Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

zvalentova
31. led 2012

@mandre To je krásná zpráva, moc gratuluji 🙂

majcam
31. led 2012

@rychetkami už zase? ☹ ,čípek máš taky v pohodě?

rychetkami
31. led 2012

@majcam čípek má správnou polohou, neotvírám se, ale možná je příliš prokrvený a křehký...mám nově Magne B6 a znova ascorutin a ležím, ale zatím se to lepší, už jen špiním

zvalentova
31. led 2012

@rychetkami hezky lež, bude to dobré. Také mě moc nebaví, ale co se dá dělat, že?

rychetkami
31. led 2012

@zvalentova pravdu máš 🙂 tak koukám, že se ti to pomalu, ale jistě krátí 🙂

zvalentova
31. led 2012

@rychetkami letí to jako vítr 😎

majcam
31. led 2012

@rychetkami taky ještě špiním 😠 ,ale už je to snad finální fáze,teda aspoň podle barvy tak usuzuju 😕 ,jo a před asi týdnem jsem si uvědomila,že to krvácení a špinění mi začalo s takovými jakoby stahami v břiše,no a bylo to tvrdnutí...,jak mi vysvětlil gyndr....,takže i když jsem vlastně od začátku doma a v klidu,tak nevim,co by mi to tělo dělalo, kdybych chodila do práce,to už bych jako rodila?!

rychetkami
31. led 2012

@majcam zlatý špinění...to bych brala zpátky, budu ráda, když semi stav ustálí asopň na tom.
no ještě, že jsi doma... nic dalšího nedomýšlej. Já ještě žádný tuhnutí břicga neměla, tak nevím

majcam
31. led 2012

@rychetkami a jak se jinak kulatíš?!Já už mám 5kg nahoře 😅 ,jsem pěkně nenasytná a skoro furt ležim..

rychetkami
31. led 2012

@majcam no hubený tělo si musí udělat záoby, aby mímo vyžilo, 5 kousků je tak akorát. Já jsem ještě nic nenabrala, ale poslední rok jsem přibrala 4 kg a mám pořád nechutenství, tak to asi tělo nechce a má živin dost. Bříško mám malé, ale je to tím, že mám širokou pánev- mají tam dost místa

majcam
31. led 2012

@zvalentova ahoj mamčo,a jak se máte pani Vy? Co jména máte,nebo nějaké jiné pikantnosti?
@rychetkami jj pěkně si mi to vysvětlila 🙂 To je dobrý,to si budu řikat furt 😅

omcamauta
31. led 2012

Ahoj holky, doneslo se mi, že Feldmár už v Gennetu není - nevíte, přebíral někdo jeho pacientky hromadně nebo to rozhodí mezi ostatní doktory nějak od oka? My si teď dáváme od umělého plození pauzu, ale ráda bych aspoň tušila, jestli se mám pak těšit nebo bát.

majcam
31. led 2012

@omcamauta ahoj,myslím,že ti nabídnou dr.Jarošovou,mě když otěhotněla dr.Bukvová,tak mě právě převelili k ní 😉 ,ale samozřejmě,že nejpřesnější info ti daj sestřičky 😉

inza
31. led 2012

Mandre: mega mega veliká gratulace k narození prcka s tak úžasným jménem.moc vám to přeji a at je junior zdraví a dělá vám jen radost

darkwitch
31. led 2012

@mandre gratuluju 🙂

monnn
31. led 2012

@mandre připojuji se ke gratulacím 😉 😉 😉

monivo
1. únor 2012

@mandre moc gratuluji 🙂 A co že tak brzy?

monivo
1. únor 2012

Holky, chci se zeptat. Špinily jste po KET či ET? A pokud ano, kolikátý den? Myslíte, že špinění znamená pozitivní výsledek a nešpinění naopak? Jsem dnes 7. den po KET, zatím jsem nešpinila a začínám být z toho nervozní ☹
@hypo

majcam
1. únor 2012

@monivo ahoj,já zašpinila až 13den po ET,jednorázově,myslela jsem,že se mi rozjíždí menzes a ono // 😉 ,ale já měla dvoudenní embryjka,takže i možná proto tak pozdě..

majcam
1. únor 2012

@monivo jo aha ty nešpiníš 🙂 ,to bych teda nebrala vůbec jako důležitý,že když nešpiníš,tak je to v háji...vyprdni se na zkoumání,já vím,je to těžký.... 😉

monivo
1. únor 2012

@majcam jo jo, je 🙂 Při prvním ET jsem taky špinila později, než se běžně uvádí. Jsem to dnes počítala - 6. den po ET jsem nastupovala na Bulovku s OHSS a špinit jsem začala určitě až několikátý den pobytu tam. No ale jak říkáš, nešpinění vůbec nic neznamená, jsem se ptala sestřičky v Gennetu 😅

zvalentova
1. únor 2012

@majcam čuaves, pikantnosti??? No leda snad, že asi zabiju svou tchýni a budu mít klid 😀
Jinak kontrakce se zmírnily, cítím se o poznání lépe. Teď jen dětem vysvětlit, že čas na ně mám až od konce března 😎

petulinkaaaaa
1. únor 2012

@omcamauta Ahoj, nám řekli, že si můžeme vybrat, ke komu chceme jít 😉

hypo
1. únor 2012

@monivo ja nespinila a myslim ze tohle je hodne individualni, nespinila jsem ani po IVF ale zato jsem v 5tt zacala pekne krvacet, nastesti je vse OK mohlo to byt cokoliv....

monivo
1. únor 2012

@hypo to krvácení v takovémto týdnu pěkně vyděsí, to chápu. Díky za odpověď 😉

hypo
1. únor 2012

@monivo jj to krvaceni bylo na houby jsem to orvala a jela na pohotovost s tim ze my klasicky dorazila MS, ale tam shledali vse OK a vydrzelo nam to do ted 🙂

monivo
1. únor 2012

@hypo já jsem takhle krvácela 12tt, jeli jsme na pohotovost do Hradce, cestou jsem taky řvala, ale byl to asi jen hematom. Takže jsem to taky zažila a vím, jaký je to stres 😅 Hlavně, že jsi ok 🙂

anlek
1. únor 2012

@monivo Po ET jsem nespinila vubec.

mandre
1. únor 2012

Děvčátka, děkuju všem za gratulace. Měli jsme akutního císaře po poměrně velkém krvácení - placenta praevia marginalis (vcestná) - zlobila nás celé těhotenství, teď naposled jse už den po lehkém krvácení ležela v porodnici a těsně před půlnocí ve mně něco prasklo a ... museli jsme to ukončit. Měla jsem hrozný strach, malého nemohli vybalit z té nízko uložené placenty na přední stěně, byl samá modřina, ohřívali ho na tepelném lůžku, protože si neudržel teplotu a ve finále jsme dostali žloutenku, takže se ještě svítil 😖 Pobyli jsme si v nemocnici 13dní. Oddělení šestinedělí - až na výjimky příšerný chování sester, byla jsem tam za totálního idiota, který neumí kojit, přebalovat, atd. No zážitek.

anlek
1. únor 2012

@mandre Kde jsi rodila? Ta zloutenka zrejme byla k tomu porodu, udajne modriny ji zhorsuji. 😒 Ale hlavne, ze jste ok. Uzivej si miminka. 😵