Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

anlek
22. čer 2012

@betox To je uzasny, jak se vam povedlo. 😵 Me takhle bolelo bricho skoro cely prvni trimestr s Robinem. Na psychiku spatne, ale zadny problem nebyl. Drzim moc palecky.

betox
23. čer 2012

sipkova1 díky moc 😉
anlek díky za podporu. Věřím, že to bude OK
Jinak jsem dneska ráno prodělala dost velký šok - rodičům v noci vykradli barák, když byli na chalupě 😠 Ještě teď se klepu, tak snad to prckovi neublíží ☹

mandre
23. čer 2012

@betox no to je mi novina 😀 😀 😀 ...gratulace!!!!!! Tak to jsi na tom podobně jako byla já 😀 😀 😀 ...já myslim, že nám pomohla maca, brali jsme jí s manžou oba 😉 ....máte termín, to bude Kristiánkovi 1 rok 18. ledna 😅 😅
Tak to je pecka. Ještě Inza a Darkwitch, a jsme komplet 😵 😵

mandre
23. čer 2012

@majcam 😀 😀 😀 ...já čekám minimálně do ledna, 1 rok po císaři 😝

betox
23. čer 2012

@mandre díky 😉 Věřím, že holky budou za chvíli taky hlásit novinky 😉 Jéé vidíš, ani mě nenapadlo, že máte vlastně ledňátko 🙂

inza
24. čer 2012

@betox: tak velká gratulace....to je super.....🙂

betox
25. čer 2012

@inza díky moc, za chvíli budeš taky hlásit, neboj 😉

petap1
25. čer 2012

Ahoj holčinky,

pořád sem nakukuju a myslím na všechny ze staré gardy a ouha zachvilku budeme komplet s miminkama 🙂

majcam...hurááá do finále 🙂
mandre: to to letí 🙂
betox...neuvěřítelnééé veliká gratulka a ať je vše v pořádku 😀
Inza: moc na tebe myslím a pevně věřím, že se vám to taky povede 🙂
darwitch: vám taky držím palce a určitě se k nám brzy přidáte 🙂

Jinak my rosteme jak z vody..už chodíme za ruce, takže mojeee záááda 🙂 Konečně po 13měsících spíme relativně celou noc. kojím ještě jednou po koupání a jsem zvědavá kdy to utnu 😀

majcam
25. čer 2012

@betox no ty vole!!!!!! Madam.....to je neskutečný,tady normálně bulim jak debil!!!!!!!Moc moc moc gratuluju....no to je mazec.....drž se a neboj!!!!!!!!! Strašně ti to přeju!!!!!!!!!!!!Pípapaparapa papaparapa 😲 😲 😲

zvalentova
25. čer 2012

@inza ahojky, koukám že už zase načuhuješ 🙂 Držím palce do dalších bojů

betox
25. čer 2012

@petap1 Ahojky, moc díky. To to letí, Evička už má přes rok, to je fakt síla.....
@majcam Chácháá, kočko tys nezklamala.... 😀 . Moc a moc díky, jsi zlato. Moc na Tebe myslím a držím pěsti do finále 😉 Ohromně Ti to sluší 🙂

majcam
25. čer 2012

@betox 😉 ,ale prdlajs sluší,už začínám natýkat,to je zatim jediný neduh co mě potkal před koncem 😉 ,no nevim nevim kdy nás juniorka překvapí,zatím nedává ani znamení 😲 ...moc na tebe myslím..jé to mám dnes pozitivní den...no snad mi z toho neprdne voda... 😉 jupíjáej...

betox
25. čer 2012

@majcam hele natýkání už teď přežiješ, fakt to máš za pár. Však ona se Natálka ozve v ten správný čas 😉 . Já si připadám jako medvěd brtník, furt jen spím 😝

anlek
25. čer 2012

@betox Max mesic a budes mit energie na rozdavani. 😉 Spis driv. A pak budes uvizla velryba na melcine a nakonec bude rvoun. 😀

betox
25. čer 2012

@anlek chachááá, tak aspoň na chvíli že jsou vyhlídky růžové 😀

anlek
25. čer 2012

@betox Ale rekla bych, ze to neni taaaaak hrozne, kdyz pomalu zacinam premyslet, ja kpresvedcim manzela na tu treti zcela jiste holcicku. 😉

inza
26. čer 2012

@zvalentova: ahojky, já občas nakukovala, ale moc neprispivala...nebylo co....no asi teď v červenci to zkusíme a uvidíme

betox
26. čer 2012

@anlek do třetice už by to snad už mohlo vyjít, ne? 😉

inza
26. čer 2012

@majcam: tak co porad ještě drzis 2v1 ?

mandre
26. čer 2012

@inza taky nakukuju, jestli nerodíme náhodou 😀 😀

inza
26. čer 2012

@mandre: no juniorka už má skoro čas....uvidíme...🙂

mandre
26. čer 2012

@inza končim s nakukováním, K. se dožaduje pozornosti, mám dopoledne jenom hodinku, když spí 😲 😀

majcam
26. čer 2012

@inza ještě držim 😉 ,svěrače svírají 😉
@betox přesně jak píše Anlek-nejdřív spaní,pak energie atd... 😉 😲

majcam
26. čer 2012

...nebojte holky,dáme vědět rozhlasem až jí vyplivnu 😉 😲

betox
26. čer 2012

@majcam tak ještě chvíli Natálku dopékej 😉

rory_g
28. čer 2012

@brantovka ahojky, tak jak jsi na tom? Nějaké novinky? 🙂

brantovka
30. čer 2012

@rory_g inseminace nevysla.....ted jedem na dovolenou a musíme se vrátit do 20 července, to nás objednali a budou nás připravovat na dalsi oplodneni.....budem mit delsi protokol........budem strikat do nosu a koncem cervence nebo zacatkem srpna jdem na to...a co vy????.

inza
2. črc 2012

@majcam: tak jak jste na tom? Ještě peces či jsi už dopekla?🙂

betox
2. črc 2012

@inza že by už? Taky na majcam myslím....

inza
2. črc 2012

@betox: no dlouho už se nezjevila...tak třeba už dopekla 🙂