Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
27. črc 2012

@majcam majcam a její kouzelné zaklínadlo 😀 jdu náhodou kolem a zase se o mě mluví 😀 no pomalu bych měla s pauzováním končit, manžel začíná být nervozní, jenže mě se nedaří se v práci zvednout a jít ty doktory obvolat 😀
@monnn držím palce at to vyjde
@inza taky moc držím pěsti at vám to konečně dopadne 🙂

cibka
27. črc 2012

ahoj holky, nevím zda si pamatujete jdu vás jen pozdravit u nás zatím nic nového tak se mějte krásně 🙂

monnn
28. črc 2012

@majcam děkuji moc,ale ještě to není 100%,zatím jenom zkouším otukávat aco se dá a mám pocit,že naše MUDr je na arše,ale nevím zda je to pravda nebo kec. malá je fakt roztomilá 🙂

monnn
28. črc 2012

@darkwitch díky holka,ale jak už jsem psala majcam je to takový ještě jo a ne,ale možná se potkáme 😕

darkwitch
28. črc 2012

@monnn i k tomu aby to bylo jo držím palce 😉

monnn
28. črc 2012

@cibka pamatuji pamatuji,jsi měnila foto,chjo vše při staréém 😒

cibka
28. črc 2012

@monnn letos jsme v gennetu ješte ani nebyli dali jsme pauzu nevim co bude dal 3 pokusy pryč a na nic zásadního se nepřišlo no

monnn
29. črc 2012

@cibka to je mi líto,vůbec na nic?a tobězaváděli po jednom mimi nebo dvě??? ☹

majcam
30. črc 2012

@cibka Ahooooj,to víš,že si pamatujeme 😉

zvalentova
30. črc 2012

@cibka ahojky, až budou novinky tak se nám nezapomeň pochlubit 🙂

inza
30. črc 2012

@cibka: Ahoj, jasné že si te pamatuji.... Co Teda zkusit minimalku? Jinak nám taky na nic neprisli

cibka
30. črc 2012

@monnn mě zaváděli 3x po 2

cibka
30. črc 2012

@zvalentova no mám obavy že asi žádný nebudou asi budu ta vyjímka co nám není přáno ☹

cibka
30. črc 2012

@inza když jsem byla naposledy v genetu tak jsem se na ní ptala a feldmár mi řikal že je tam malá šance že ji moc nedelají. co si pamatuju tak Feldámr řikal že odjíždí domu tak ani nevím ke komu budu chodit myslim že jsem byla u jarošový nebo jak se jmenuje. hlavne ani nevim zda tam mam jít co by s námi dělali?
a co u vás nového?

inza
30. črc 2012

@cibka: No my na minimalku šly do brna. vím že v gennetu to nechtěj dělat je to málo výnosné. my teď po jet čekáme na test

petrita83
30. črc 2012

@inza jo joo čekáme a držíme všechny palce 😉

adelinkkaa
30. črc 2012

Ahojda,tak po měsících rozhodování jsme se s přítelem rozhodly pro CAR Gennet.Mám na Vás pár otázeček🙂)18.9.jdeme na první konzultaci,jak to probíha a kolik to stojí?Dále kolik stoji IVF?koukala jsem na jejich ceníky a moc jsem se v tom nevyznala:-/.Jinak jak jste tam spokojeny s personalem?Děkuji a všem přeji hoooodně štěstí🙂

marryy
31. črc 2012

Ahoj holky,ja jenom chci reagovat na minimalku.Taky chodim do gennetu a minimalku jsem mela letos v breznu u dr.Jarosovy.Ja k nej chodim.Ona sama mi to navrhla.Po tretim neuspechu.Takze asi ho delaj.

marryy
31. črc 2012

@adelinkkaa Ahojky,personal je v gennetu uzasny nikdy jsem nemela problem s personalem.Jsou fakt uzasny vsechno vysvetli.Lekari to same.U prvni konzultaci ti vse vysvetli co se tyce nejakych vysledku te i poslou nebo objednaj to se fakt bat nemusis.A co se tyce penez to vsechno zalezi jak lecba bude probihat.I kdyz poistovna proplaci neco i za leky ale ne vsechno.A za laboratorni ukony si platis vetsinou vsechno ty, to poistovna neproplaci.Nevim ale nas to vzdycky stalo kolem plus minus 20000.

inza
31. črc 2012

@petrita83: No my taky čekáme a uvidime.test podle jejich papíru má být v pátek, ale nevím zda bude u me.....nejak se me do toho nechce..... Budeš napnuta jak ksandy🙂
@marryy: dělaj ji ale nechtěj často nemaj z toho moc peněz navic.....

petrita83
31. črc 2012

@inza 🙂znáš mě já už bych to prubla🙂ale znám tebe,ty vždy vydržís,teda tvoje nervy bych chtěla mít🙂 🙂 🙂joo kšandy přesně tak!

adelinkkaa
31. črc 2012

@marryy Děkuji Ti.počítali jsme okolo 20tisic.známa mě strašila s tim že Gennetu jde jen o prachy,ale když vidim ty vysledky a co čtu všude okolo o personalu,tak to asi tak uplne nebude🙂

marryy
31. črc 2012

@adelinkkaa no nechci ti brat iluze ale nam se to taky zda ze im jde o prachy hlavne muj milovanej si to mysli a je i na ne tak trochu nastvany.Ale co mas delat.My jinou moznost nemame bohuzel jenom IVF.

inza
31. črc 2012

@petrita83: žádný nervy nejsou..... Buď to dopadne tak nebo onak....

zabka77
31. črc 2012

@cibka Ahojky jsem na tom ůplně stejně jako ty. 3 pokusy fuč a teď šetříme na další. Budem zkoušet dárce. A jestli ani to nevyjde tak končíme. Chodíme k Langerový a nemůžem si jí vynachválit.

malina2
31. črc 2012

Holky neblázněte! Jasně, že je to byznys, ale koukněte na tu úspěšnost!!! Samozřejmě těm, co otěhotní hned a bez problému, to připadne jako balík peněz. Ale pomohli spoustě párům...
@inza @cibka @zabka77 @marryy a všechny další snažilky: Chce to trpělivost, moc vám držím palce 😉

anlek
31. črc 2012

@marryy V asistovane reprodukci se toci neskutecne penize ... Ale moje zkusenost s Gennetem je, ze nedoporucili nic navic ... Naopak me presvedcil embryolog, ze nema smysl u nas ICSI, ze by to byly vyhozene penize. Myslim, ze jinde by pri mem zavani, ze to precejen chci, okamzite vyuzili situace.

anlek
31. črc 2012

@inza Porad nakukuju, jak jsi na tom. Drzim palecky a hezky testuj toho 3.8. !!!!

cibka
31. črc 2012

@inza tak to držím palečky atse zadaří 😉
@marryy jarošová ti to nabídla sama, jak to probíhá?
@zabka77 ja spíš přemýšlela o darkyni ale udajne mam vajíčka ok ale nevim tedy proč vzdy zustala jen 2 a nechytlo se ani jedno embryjko
@malina2 já vím ale už to trvá moc dlouho my uz táhnem snad 6 rok ☹ a čas letí a letí

petrita83
31. črc 2012

@inza máš testovat 3.8.?super,úžasný datum!!!mám narozeniny 😀 se těším na dobré zprávy 😉