Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
6. lis 2012

@mandre: no uvidime za si treba nebude hrat na tajemneho/tajemnou.Já měla zatim jenom jeden UZ.moje dr ho nevlastní takže budeme cekat až do toho 21.jak se jinak s malym vede?
monn:no to je super ze jsi to poslala....tak snad brzo odpovi a jenom v dobrem

monnn
6. lis 2012

@inza odepsal mě Dr. Koudelka 🙂 ,ale moudrá z toho nejsem 😀 ,jak dlouho jste čekali na konzultaci? 😕

majcam
6. lis 2012

@monnn 😅 ,a co ti odpověděl?!
...no jo,za chvilku tu bude malý inzoučátko a betoxčátková 😉

crime
6. lis 2012

@monnn no, já nic moc... krev je negativní a prý můžu další cyklus IVF podstoupit až v únoru, protože teď musíme dát tělu 3 měsíce, aby se hormony dostaly do normálu. ☹ Mezi tím nás čeká genetické a imunologické vyšetření a mě ještě 4D ultrazvuk. Nedá se nic dělat no. ☹ Doktorka v tuhle chvíli neví, proč to nejde. Navíc jsem si koupila kapky Gynex, na který jsem slyšela jen chválu pro ženský orgány a zítra jdu na konzultaci k Dr. Babičkové, která cvičí Mojžíšovku, tak snad mi taky nějak pomůže.

inza
6. lis 2012

@monnn:nevim už presne, ale asi 14 dni až 3 tydny, ale my se objednavali ke konkretnimu dr.

crime
6. lis 2012

@monnn jinak držím palečky, aby si se rozhodla správně!!! v tomhle ti asi nikdo moc neporadí...

inza
6. lis 2012

@crime:ahoj, jenom te chci trosku upozornit na specificke chovani as.Babickove.je to postarsi dama a je docela přímá a kouč se se slovnikem nepare 🙂, ale jinak je strasne fajn.ja k ni už chodim dva roky

monnn
6. lis 2012

@crime to mě mrzí,že ti to nevyšlo,jinak ty 3 měsíce je standart ☹ ,ale asi je to tak správně,tělo si opravdu musí odpočinout 😨 a kam jdeš na Imuno?jen to dlouho neodkládej at nedopadneš jako já,jsem málem propásla 2.IVF,ono to trošku trvá než tě objednají a pak než jsou výsledky 😖 aspon já to tak měla,ale na Imunu mám opravdu skvěloooou Dr. ve všem mi vyšla vstříct,prostě báječná(Barbara Trnková),ale je na Praze 1,nevím kam půjdeš ty 😕 jak dlouho se čeká tam 😨 Na genetiku jsme myslím též čekali měsíc ☹ ,ale možná je to ted jinak.a to byl váš kolikátej pokus??
@inza si pamatuji jak jste tu Babi probírali 😀 😀 😀 ,no jo,hlavně když pomůže ikdyž 😅
@majcam máš IP 😉 ,ale nic moc ,nejsem z toho moc moudrá 😀 😀

darkwitch
6. lis 2012

@monnn no já sem tak trochu nakukuju, ale moc sem nechodím, protože se snažím na to nemyslet, bych se jinak už zbláznila, stačí že to čím dál víc řeší muž 🙂 ale stačí zavolat a jsem tu 😀

monnn
6. lis 2012

@darkwitch jsi zlatá!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 už at máš tu imunologii a třeba budeme sedávat v čekárně spolu 😉 ,já tedy hodně váhám,ale uvidíme,mě se.... tolik ta genetika 😠 😠 😠 nebýt jí tak .... tak bych tu vlastně ani nebyla 😨 jj někdy asi i prospěje se na chvíli odmlčet 😔 ,nebudu tě nutit,ale občas nakoukni,já tě asi budu následovat 😲 a uvidíme bude-li to mít nějaký výsledek 😕 😉 😕 😔

domi1988
7. lis 2012

baby prosim vas bola ste nektora v gennetu na HSG?

mandre
7. lis 2012

@inza jj, já byla na UTZ snad každý týden, a v nemocnici furt 😒 , v tom 17.tt jsem tam ležela kvůli špinění 😠 ....už nakupujete 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 ????

crime
7. lis 2012

@inza díky za upozornění, její chování je opravdu hodně specifické, nejdřív mě dost šokovala, když mi řekla, že mám tělo přetížené na pravou stranu, ale prý to půjde vše srovnat. Musím se k ní objednat na komplexní napravení, nebo co. Tak snad to pomůže. 🙂

crime
7. lis 2012

@monnn já už jsem na imuno objednaná, 18.12. jdeme na odběry a pak v lednu máme termín pro konzultaci nad výsledky. Jdu do Imunie v Karlíně. Výsledky pak prý trvají cca 5 týdnů od odběrů. Tak bychom to měli stihnout. Ale dnes mi Dr. Babičková říkala, že by mi doporučovala počkat s dalším IVF až na březen, že příroda má svůj důvod proč i zvířata zabřeznou v březnu. 🙂

trefulka
7. lis 2012

@crime To vypadá, že tě zároveň Dr. Babičková nakazila pozitivním myšlením ;) Co cviky - prošly jste je všechny?

crime
7. lis 2012

@trefulka jo, vlastně nakazila. 🙂 Snad to vydrží. 🙂 Říkala, že když tohle podstoupím + další cyklus IVF, tak se šance na otěhotnění může zvýšit až o 38%. 🙂 Což je fakt dost. Cviky jsme zatím neprocházely. Tohle byla jen první konzultace, kdy jsme prošly nemoci a úrazy a tak. A pak provedla tu diagnostiku, kdy mě prohlídla. Na další konzultaci se musím zítra objednat a to už bude 2 hodinovka, kdy mě bude napravovat. 🙂 Trochu se toho děsím, protože mi má i rovnat kostrč a to se dělá přes konečník a vůbec nevím co od toho čekat. 🙂 Co ty? Jak to s váma vypadá? 🙂

trefulka
7. lis 2012

@crime Já pořád marodím, Dr. mě nechala dál doma, když jsem jí řekla, že nám na pojišťovně schválili žádost o IVF. V pátek jedeme zase do Gennetu, kde se domluvíme, jestli zkusíme ještě jedno IUI před IVF nebo jestli v prosinci už půjdeme rovnou do toho IVF. Snad to klapne, když mají přes Vánoce omezený provoz. A jak to dopadne s prací, fakt netuším :/ Pokud se nám nepodaří teď otěhotnět, můžu si hledat novou 😖

http://hn.ihned.cz/c1-13380630-deset-cviku-podl...

crime
7. lis 2012

@trefulka No, tak budu držet palečky! Já teď nebudu smět 2 měsíce otěhotnět, jak budu cvičit ty cviky. Dr. mě na to upozornila, že to nedoporučuje. Jinak já s tou prací, taky žádné novinky nemám. Vlastně stále čekám na vyjádření. Kdybych tam teď byla, tak mám výpověď určitě, ale tím že jsem na neschopence, tak stále s nadřízenou čekáme, jestli se situace uklidní a jestli začneme pracovat pro jednoho nového klienta. Pak bych odcházet nemusela. Ale taky už jsem se začala rozhlížet po nové práci. ☹ I když kvůli tomu dalšímu pokusu, to tak vůbec nechci. ☹

majcam
7. lis 2012

@mandre to by mě taky zajímalo,inzuš je stále stejně tajemná 😠 😠 😠

crime
7. lis 2012

..

crime
7. lis 2012

@trefulka jinak ano, paní doktorka Babičková, to je ona. 🙂 Prý budu cvičit každý den 1,5 hodiny. Vzhledem k tomu, že z práce chodím v 6, tak už toho pak moc doma neudělám. ☹ Ale co, když to pomůže.... 🙂

trefulka
7. lis 2012

@crime to teď hoď úplně za hlavu 🙂 tu inseminaci teď taky nezkusíte?

crime
7. lis 2012

@trefulka nene, protože bych do sebe musela píchat Pregnyl a to doktorka nechce... prý si teď tělo musí odpočinout a budeme dělat všechny ty imuno a genetické testy... navíc při tom cvičení nesmím otěhotnět

mandre
7. lis 2012

@majcam no já se taky bála, abych něco nezakřikla, tak to vidim, že inza taky 😉 😉 , ale to dopadne dobře určitě. já si tak v hlavě plánuju, přemýšlim o dalšim dítku 😕 😕 😕 😲 😲 😀 😀 😀 .....mám teda dost i z toho našeho čísla, šmejdí mi po bytě (teda plazí se, ale hroznou rychlostí), zvědavka 😎 😀 ...jsem začala ve středu chodit do kanceláře, tchýně hlídá 🙂 a odpoledne si pro něj dojde manža a já jdu do večera keramikovat, takže mám tu středu takovou relaxační 😅

trefulka
7. lis 2012

@crime stejně je fajn, že i v Gennetu tě navedli na mojžíšovu metodu 🙂 Teď ještě, aby dopadly dobře ty imunologické a genetické testy. Já už je mám naštěstí za sebou, nás na ně poslala primářka rovnou.

betox
8. lis 2012

@crime paní Babičková (není to doktorka, i když by strčila leckteré titulované do kapsy 😀 ) je super. Sice je hodně svá, ale umí a to je důležité. Určitě cvič a řiď se jejími radami a hlavně to nevzdávej, já jsem přesvědčená, že i ona nám pomohla k Julince 😉

crime
8. lis 2012

@trefulka jo, je to fajn, snad to taky k něčemu bude 🙂

crime
8. lis 2012

@betox já vím, že není doktorka, ale nevím jak jinak jí pořádně říkat 😀 ale je fajn, radama se určitě řídit budu 8. ledna k ní jdu na kompletní narovnání - kostrče, žeber a kloubů... trošku se toho děsím, ale jestli je jen malá šance, že to pomůže, tak do toho jdu 🙂 vím, že to nesmím vzdát, i když ty dva měsíce budou asi dost náročný 🙂

betox
8. lis 2012

@crime vůbec se toho neboj, ona je v tomto směru šetrná. Není to bolestivé, spíš nepříjemné. Trvá to ale jen chvilku, takže se to nechá přežít. Za zkoušku to určitě stojí 😉

crime
8. lis 2012

@betox děkuju, trošku jsi mě uklidnila 🙂 a každopádně i kdyby to bolelo, tak pokud to pomůže, stojí to za to 😉