Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
16. dub 2013

@petrita volám tě sem,ať se mrkneš na inzu 😉

majcam
16. dub 2013

hm takže znova @petrita83 kuk na inzu 😲

inza
16. dub 2013

Betox:tak to je mě lito

My už doma🙂

petrita83
16. dub 2013

@majcam juuu juchuchuuuuu😀 do me poradne kopnout!!!
@inza obrovska gratulace k velikanskemu klucikovi🙂kluk jako buk hura!to je super!hodne zdravi cele rodine🙂
Tak jak tady koukam myslela jsem,ze Miky je nejvetsi dite ve strednich cechach ale tady konkurence velika😀
jen tak dal!!🙂

petrita83
16. dub 2013

@majcam a dekujuuuu🙂

zvalentova
17. dub 2013

@inza moc moc gratuluji 🙂

inza
17. dub 2013

@petrita:No my nejsme žádný troskari. Prý u Apolináře jsme v tabulce letos první... A celkově snad v první desitce🙂. Někdo to tam říkal... Proste musíme mít něco extra 🙂

mandre
17. dub 2013

@inza taky jsem na Kristiánka měla od vel.62, no a pak se narodil dřív a byla nám velká i 56 😀 . Teď už nosíme vel.86 😉 😉 😉

adelinkkaa
17. dub 2013

Ahoj holky,mám dotazek cca za tři tydny jdu na 1 trim.screening na Letnou.Někde jsem četla že si jde vzít svojí flashku a oni by mě to tam nahráli.Nevíte jestli to dělají i na Letný?děkuji🙂

petaloudi
17. dub 2013

@adelinkkaa buď ti fotku vytisknou na fotopapir nebo pošlou na mail.

petrita83
19. dub 2013

@inza konecne jsem dohledala vase miry😀 a anooo kus chlapa😀 prvenstvi uz tedy rozhodne nedrzime🙂 🙂 🙂 uvidime za rok🙂Vase meta 12kg😀 hlavne at dal pekne.papa mrnous!

anlek
20. dub 2013

@petrita83 12kg v roce? 😀 Náš hubeňour má 8,8kg v 18m.

inza
20. dub 2013

@anlek:no ten náš třeba s přehledem to možná mít bude. Teď ta dva a půl dne přibral 110g a už jsme skoro na porodní váze 🙂

darkwitch
20. dub 2013

Ahoj holky, poslušně hlásím, že jsem dnes zkusila test a byly tam 😀

petrita83
20. dub 2013

@darkwitch juuuu moc gratuluju a drzim palce at je vse jak ma!urcite bude🙂

monnn
20. dub 2013

@darkwitch velká gratulace 😵 !!!!super!!!!!

petrita83
20. dub 2013

@anlek to je vtipny😀Miky mel v 6M pres 10kg🙂ale moc rada bych si hubenoura pujcila..to by se mi uklizelo s hubenourem na ruce😀@inza vy.na to mate,mozna to date😀je to chlapak🙂

darkwitch
20. dub 2013

@petrita83
@monnn holky děkuju, myslím, že ted už to vyjde, když se i ty dvě uráčily objevit 😀 ale po předchozích zkušenost strach samozřejmě mám 🙂 ale nebudu se tím rozčilovat a říkat si co kdyby a jak kdyby jdu si užívat těhotenství 😀

zvalentova
20. dub 2013

@anlek
@petrita83 tak to jsem na tom podobně, skoro to vypadá že nedam dětem najíst 🙂
V roce mají konečně 71 cm a 8,1 kg.

anlek
20. dub 2013

@darkwitch Super, držím palečky, ať to tentokrát už konečně vyjde.

anlek
20. dub 2013

@petrita83 Když on extrémní hubeňour a pindě v jednom je zas náročný kvůli lítání po doktorech. 😖 Už máme vyloučenou CF, teď nás zřejmě bude ještě čekat endokrinologie, jestli má dost růstového hormonu.

inza
20. dub 2013

@darkwitch:no bomba🙂... Pěkne jdeš v našich stopách. Proste jsi byla na řadě 🙂. Držím palce ať vše dobře skončí a máš za chvíli doma budu linka jako my. Resp. my máme budulinka nenazranka🙂 🙂. Jo a hlavně se tím ne stresující. Já měla povolenou sklenku vína či malé pivko. Dr říkala ze to není na škodu. Ne Teda každý den, ale třeba dvakrát do týdne...

darkwitch
20. dub 2013

@inza rozhodla jsme se, že si to budu prostě užívat 😀 minulost neexistuje 😉 hmmm občasná sklenka vína nebo pivo to se mi líbí 😀 i když nevím jestli k tomu anopyrinu je to dobrej nápad 😀

inza
20. dub 2013

@darkwitch:dobrej přístup, zadnej stres... S tím anopyrinem netuším... Koukni na pribal leták či na stránku SUKL

petrita83
20. dub 2013

@zvalentova mas dve,tak te nechteji strhat a setri te🙂nosit 24kg nebo 16kg to je fakt rozdil😀 ono i tech 8 a 12 uz je nekde jinde😀mohla bych se prihlasit na olympiadu ve vzpirani nebo tak neco😀 😀
@anlek ahaa vy takhle.marodite:'(tak hlavne hodne zdravi..snad je uz vse ok, a ma.proste jen hubene geny!!🙂

petrita83
20. dub 2013

@darkwitch delas to dobre😀moc si to uzivej,tohle je tvuj cas soihladim s @inza ...🙂
je super,ze se nakazdeho dostane😀a na nekoho i dvojnasobne😀

hoh
21. dub 2013

Ahoj holky mohu se k Vám taky přidat do klubu 🙂 Mohu se zeptat máte některá zkušenost s paní doktorkou Jarošovou z Gennetu,chci jenom slyšet nějaký názor moc děkuji 😕

hypo
24. dub 2013

@hoh dr. jarosova nam "udelala" rozinku 🙂 chodila jsem k ni cele i tehu a v poho..... jako problem jsem nemela, kdyz jsem neco potrebovala vedet hned odpovedela vysvetlila..... ze zacatku jsem k ni chodila s papirkem kde byli vsechny dotazy 🙂

hoh
25. dub 2013

Díky za radu to máš pravdu,taky k ní půjdu s papírkem 🙂 mám se objednat až na červen a já ze začátku jsem nevěděla co si o ní mám myslet totiž no a táák jseš hodná díky a slyšela jsem ,že špička v Gennetu je prim.Brandejská,ale já ji neznám

darkwitch
26. dub 2013

@anlek na imunologii v Plzni neřekli v podstatě nic, nějaká reakce tam sice je, ale nic moc, dali mi dexamed, která jsem si píchla před KET, prednison od KET, a anopyrin a pak mi dala vitamíny a řekla, že mám zhubnout... jako nějaké protilátky proti embryiím, ale tak jako že trochu a skoro o nic nejde... proti spermiím protilátky nemám... akorát mám nějaký neprostupný hlen, takže přirozené otěhotnění bude problém, ale jinak všechno by mělo být v pořádku a nikdo neví proč to nejde...