Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petap1
27. říj 2014

mandre_ my už jsme taky staříčkové 😀 😀 😀

inza_ jj každýho věc, ale bohužel v okolí se setkávám s negací vůči nám, že máme jen jedno 😝 ale tady jsou chytré super ženy a toto mě v tom zase utvrdilo 😀 😀 😀 😀

darkwitch
27. říj 2014

@petap1 vsak je to prece vase vec 🙂 pro kazdeho je dobry neco jineho 🙂

mandre
28. říj 2014

@petap1 1 dítě má spousta rodin, , i když je pravda, že teď je trend jít do 3. dítěte, co tak pozoruju kolem 😀 ...hlavně nechápu, kdo má potřebu to komentovat 😲 ...jinak děvčata zítra slavíme 1. narozeniny 😀 😲 , jak to letí, porod mám teda v živé paměti.

petap1
29. říj 2014

darkwitch....jj moje řeč...někteří si holt myslí, že snědli šalamounovo h... 😀

mandre: JJ taky si myslím, že je teď trend 3 děti. A to je dobře, aspoň nás přestane ubívat 😀 😀

Jinak opravdu to letí....když si vzpomenu jak jsme tu řešily // a teď už máme pěkné raubíře a začínáme řešit školky 😀 😀

inza_ivd
31. říj 2014

Tak podle dnešního UZ zacatek 7 týdne a srdicko bije... 😀 😎

darkwitch
31. říj 2014

@inza_ivd paráda 🙂

inza_ivd
31. říj 2014

@darkwitch:jo snad to bude pokračovat všechno dobře 😀

mandre
1. lis 2014

@inza_ivd to budete mít termín někdy červen???

inza_ivd
2. lis 2014

@mandre:asi někdy kolem jeho poloviny prozatím... Uvidíme jak to bude vše pokračovat. Člověk už není nejmladší.... Nějak to zatím vůbec neřeším malej dává zabrat... je ale vidět že tam umí... ještě nám zůstali dva nanuci

mandre
2. lis 2014

@inza_ivd to bude v pohodě 😉 ...jak mně Kristiánek dává zabrat, máme období vzdoru 😝

inza_ivd
2. lis 2014

@mandre:to my teď u Vitka taky pomalu začínáme mít 😀

petap1
3. lis 2014

@inza_ivd gratulace k srdíčku 🙂 🙂 jen tak dál 🙂

majcam
15. lis 2014

@inza_ivd
no prosimtě 🙂 ,moc moc gratuluju Ivčo 🙂 🙂 ,šikula jsi!!!!!

inza_ivd
2. pro 2014

Holky znáte dr. Kilijanovou? (dělá UZ). Díky

zikinka
13. led 2015

@inza_ivd moc vleka gratulace. Jsem taky "gennetacka" mam skoro 2 leteho chlapecka a ted chceme druhe. Mysela jsem, ze to treba pujde samo domo (2 cykly nic) tak chci jeste zkusit nase posledni IVF. Mohu se Te zeptat cim si stimulovala a jak dlouho (kolik dni?). Ja u predchozich IVF nikdy nemela mrazacky☹ To mi bylo 35, ted uz mi bude za par 38, tak mam strach, ze kvalita bude des bes, ale nechzi to vzdat a jeste jeden pokud dat.

inza_ivd
14. led 2015

Jakou mate zkusenost s Dr. Brezinovou? Diky

darkwitch
15. led 2015

@inza_ivd ty jo už 17tt? to nějak letí 😀

inza_ivd
15. led 2015

@darkwitch: jo kdyz jsi to ted napsala tak me to teprve nejk doslo ze uz je to tak daleko. Nejak nestiham vnimat cas. Malej nas zamestnava na vice jak sto procent. Je strasne aktivni a zivej. Ke vsemu jeste nespave dite a strasne nenazrane 😀 😀

mandre
15. led 2015

@inza_ivd
@petrita83
nějaké novinky???? 😉 pohlaví, jména atd.atd. 😀
my už taky chodíme 😉 ....

inza_ivd
15. led 2015

@mandre:zatim zadne. Na UZ jdeme az 6.unora. Takze nevime nic a o jmenech jsme zatim nepremysleli. Nejak stale na to neni cas. Kdyz vecer ten nas zbojnik konecne usne tak ja pak usinam u TV behem chvile 😀 . Pokud bude na UZ videt co to je tak hlavu neotocime pokud nebude tak se ptat nebudem. Stejne to je jedno a neovlivnis co to bude...proste dite 😀 . Zatim nic neresim.

petrita83
15. led 2015

@mandre ahoooj..zatim cekame co cekame 😉 manzel a rodina by radi holcicku..ale myslim,ze to moc nevypada..a ja bych byla i kvuli Mikymu rada za partaka 🙂 a jak prakticke by to bylo 😀 😀 jmena jsem myslela,ze budou orisek..ale manzel tuhle prisel,ze to vymyslel..a asi joo 🙂tak uvidime..
A co tvoji kluci,je to zahul,vid?

darkwitch
15. led 2015

@inza_ivd já taky většinou odpadnu chvíli po malý, manžel bohužel dlouho před malou 😀 a jak nespí muž nechce ani malá, tak já nevím jak toho sourozence trefíme 😀

mandre
15. led 2015

@petrita83 my viděli pipínka už na NT screeningu ve 13.tt 😀, hele parťák je fajn, oni se teda midlej, Kristiánek neustále strká, tlačí ho někam, rve mu hračky z ruky, ale zase někdy spolu blbnou, adrianek ho furt sleduje 😉, jezdí s ním po zemi autama a dělá džžžžž 😀 😀, míchá v hrncích na kuchyňce, tam se teda šťouchají, kdo bude mít který hrnec a který jídlo a měchačky, vyhrává Kristián, Adrian ječí 😝 ...záhul to je, když jsme celý den doma, tak se začnou nudit a pak zlobí, A. tříská hráčkami do čehokoli, K. lítá po bytě a huláká 😝, zlatíčka, dokonce je manžel načapal, jak oba stojí na konferenčním stolku a to Adrian ještě nechodil, vylezl tam přes židličku, málem ho omyli 😲 😀 ...začnu obvolávat školky, jestli se po zápisech do školy neuvolní místo, že bychom Kristiánka dali do státní jako normálně celotýdenně, jinak chodí do té Montessorri soukromé 1x a 1x k babičce, potřebuje to už jak sůl, ovšem nevím, kdo ho tam bude oblíkat, protože to prostě bojkotuje 🤐 ....jinak chodíme s oběma na plavání, K. teda sám do bazénu a A. se mnou.
Taky je dobrá ta recyklace hadrů, průběžně, co je malý Kristiánkovi rovnou cpu Adriankovi do šuplete, K. teď nosí 98/104 a A. 80/86, to je výhoda 😅

@inza_ivd my to chtěli vědět hlavně kvůli výbavě a ze zvědavosti, že? a ty jména, to byl ořech větší, než u Kristiánka, ten byl vybrán pár let dopředu 😀

inza_ivd
16. led 2015

@petrita83:ale to je překvápko 😀

inza_ivd
16. led 2015

@mandre:hele my velikost 98/104 máme teď ve 20 měsících 😀. pokud to bude holka tak holt bude nosit klucici veci po malem... Na jmena je jeste cas. Jo pokud by kluk tak malej bude mít partaka. Jibak v okoli by tak chtěli aby to byla holka 😀. Jinak my taky pořád musíme někde courat... Malej je strasne akcni a nevydrzi doma v klidu

petrita83
16. led 2015

@inza_ivd @mandre to bude vsude stejne s tema akcnakama,Miky nevydrzi chvilku v klidu,lita,skace,vali sudy a porad dokola..pauzy vyplnuje zpevem 😉 😀 parada..
Miky chodi zatim taky do soukrome a doufam zese v zari dostane do stani..ale je to nejiste :-I
Obleceni po Mikym mam schovane,tak kdyz tak holka bude mit rada modrou 😉 ale nastesti jsem jela dost v neutralnich..
Mikyho nam taky potvrdili na screeningu ve 13tt ale ted to nebylo videt,tak budem jeste chvilku napnuty..spis manzel a okol mne je to vazne fuk..hlavne zdravi..atd
@inza_ivd prekvapko?co my,ale vy 😀 😀 to teda sazite 😉 😀 😀 to je super!

inza_ivd
16. led 2015

@petrita83:a kdy to má kouknout na svět? Mě teď akorát volali ze blbě vyšli tripl testy. Tak přemýšlím za jít na plodovku ci ne. Mám na to týden to jdeme na konzultaci na genetiku a event. na odběr. Pokud vse dopadne tak to budeme mít od sebe 2roky a 2 měsíce. Takže u nás zatím školka nehrozí....

petrita83
16. led 2015

@inza_ivd :-I tak to budu moc drzet palce..verim,ze to vyslo falesne pozitivni..uvidis co ti rekne doktor,ale pro klid duse..2 roky od sebe je krasa,to byl muj plan,ale kdyz ta priroda na nas zase kaslala 😉 budeme mit 3roky a 3,5mesice 😉 zas si rikam ze uz je to s Mikym takove jednodussi,hodne toho zvladne sam,kocar nepotrebuje,pliny,chodi do skolky atd atd..kdyz uz to tak je clovek v tom musi najit pozitiva..hlavne,ze to tak je 🙂 termin je ofiko na 13.7. Snad zas nebudu delat slona 🙂ikdyz co budu tobe vypravet..4,170g jste trumfli 😀 a kdy mas ty termin?cerven?

petrita83
16. led 2015

@mandre joo jinak to oblikani ..Miky je na to taky desne linej,vecne rika,ze to nejde..dela ze se desne snazi..ale..vzdyt on nakonec vzdycky nekdo prijde a oblikne ho..i tak nam vyprava do skolky zabere hodinu co vstane.. 😉 ale do zari to vypilujem 😉

mandre
16. led 2015

@inza_ivd 98/104 je 2-4 roky, to jste obříci 😀 , my máme nějakých 95-96cm, ještě jsme nebyli na 3letý prohlídce, mmch v neděli má Kristiánek narozeniny 🙂 ...my je máme od sebe 1 rok a 9 měsíců 😀 ...a já ho chci dát do školky, i když dál budu doma s Adriankem, je to náročný, hlavně teda bylo prvních půl roku s nima, to jsme měli ještě plíny duo 😲, teď už to je lepší, ale stejně K. potřebuje nové podněty, vrstevníky atd. ...mně vyšly blbě triply při obou, u Kristiánka 1:10 na Downa a u Adrianka 1:250 taky na Downa, ale NT bylo pořádku...s Kristiánkem vzhledem k velkému riziku jsem byla na plodovce, s Adriankem jsem odmítla, všechno ostatní, UTZ td. bylo dobrý a riziko potratu u plodovky je 1:100, teda větší, než riziko postižení...

@petrita83 já mám oblečení taky všechno, i už to malý, asi už to začnu prodávat, nevím, nostalgie 😎 , 3. už nedáme, vzhledem k věku 😨 , kdyby mi bylo jako tobě, tak bysme do 3. asi šli, ale takhle to už neeé. Adrianek měl 3120g 51cm a měla jsem dost, si neumím představit 4kiláka, ale ty už rodíš normálně 2., tak to nebude tak zlý 😉