Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
3. črc 2010

Inza: 😀 😀 😀 ,tak to je dobrý teda 😀 ,ty jo ten spray bych potřebovala místo těch injekcí,na co ti doktoři nepřijdou 😀

inza
3. črc 2010

majcam: ja mam spray a ted i injekce 😀

anlek
3. črc 2010

Vveru gratuluju, ikdyz teda musim potichoucku. Vsak to chtelo uz nejakou pozitivnejsi zpravicku, posledni dobou jich tu moc nebylo.

darkwitch
3. črc 2010

nanny gratuluju, ze nemusis pichat 😉
majcam ve ctvrtek

2411
3. črc 2010

pet.s testík dopadl dobře jsou tam // děkuju za ihfo já myslela,že tam budu muset čekat až do 15hod na výsledky 🙂

darkwitch
3. črc 2010

2411 😵 to je parada...

ter23
4. črc 2010

2411 😵 gratuluju moc... kdy jdeš na UTZ? 🙂

verunce zatím gratulovat nebudu... 😵 až později 🙂

darky, jak ti je? ve čtvrtek budeš testit?

pet.s
4. črc 2010

Ahojky berušky zdravím, tak jsem noc strávila v nemocnici. Včera pohyby zase nic moc, skoro vůbec,jednu chvíli jsem měla pocit, že se něco stalo.Že mám v břiše tak děsný klid. Muž mě odvezl do nemocnice. UZ byl v pořádku,ale Teriška měla nízkou srdeční frekvenci. Tak si nás tam nechali, že kdyby to klesalo, tak hned rozjedou porod.Co 2 hodiny nás chodili poslouchat. Ale v noci už to bylo dobré, tak nás dopol pustili domů. musím hodně pít a nelést moc na slunce. Pravda, že jsem se před tím dvě odpoledne vyvalovala na sluníčku. tak sedíme na terase v chládku.Neskutečně se bavím. Můj otec a můj chlap vyrábí botník. Pat a Mat jsou proti nim břídilové. 😀 😀

Inzuško..koukni do alba..myslím,že to tam je napsaný vše..jinak se ti ve čtvrtek kouknu doma do protokolu.Tak v albíčku to je. Jmenuje se to druhý pokus.1DC-8.1.-OPU bylo 16DC. ET bylo 21 DC.
😉

kive76
4. črc 2010

@vveru 🙂 🙂 🙂

inza
4. črc 2010

PET.S: dikes moc 😀 . Pekne si uzivej chladek na terase a dobrou zabavu s "petem a matem" 😀

2411:gratulace ke //

darkwitch
4. črc 2010

ter zatim v pohode, ani na to moc nemyslim, jen ve ctyri rano kdyz jsem sla uz druhy den za sebou na zachod jsem si rikala, jestli to muze byt miminko, ale spis to bude tim zvysenym prisunem tekutin, ted v tech parnech

pets tak hezky odpocivej, kamaradce jeste radili, kdyz neciti pohyby z hluboka dychat, ze jde k mimcu mene kysliku, ale nevim, jestli je to i tvuj pripad...

dneska jsem si zase uzivala synovce, bylo to fajn...

majcam
5. črc 2010

Dobré dopoledne...nevíte holky,asi Inza,jak zjistím,kolik mám v peru dávky? Mám gonal 900 IU, třikrát jsem si píchla 262,5 a předtim jednou 37 pro kontrolu,dnes si mám píchnout 225,mám se řídit podle svého výpočtu? Nemůžu to na peru nějak najít 😠 ,kolik zbývá dávky...Děkuji moc... 😉

darkwitch
5. črc 2010

majcam nemaji k pichani gonalu nejake video na gennetu, nebude to tam?

anlek
5. črc 2010

Majcam, s perem Gonalu ti neporadim, tusim, ze funguje jinak nez Purogen. Ale vzdy je v ampulce o trochu vic nez by melo byt. Zkus pohledat na youtube.

bika23
5. črc 2010

maš to napisane hned na krabici 900 jednotiek +asi 37 kontrolnych,tak ti zostalo ešte 112.50
zbytok musiš dopichať z dalšieho pera

majcam
5. črc 2010

Dark,Anlek: Už jsem na to přišla,ve cvakátku je viditelné číslo 75 a to by měl být i zbytek a i podle výpočtu to tak sedí..., né že bych na tom nějak šetřila,ale je mi to líto vyhodit,a podle protokolu mi to nevychází,mám méně gonalu,než mám předepsáno,takže si tam dnes natlačím zbytek a hned použiju druhé pero,aby to dohromady dělalo těch 225, takže 2 injekce 😠 ,stále jsem si na ně nezvykla,a je mi potom na omdlení,ale to už vydržim...,vždyť si to píchaj malé děti na cukrovku,tak to taky musim dát.... 🙄

majcam
5. črc 2010

bika 23: těch kontrolních 37,5 je tam navíc?

darkwitch
5. črc 2010

majcam sikulka, to zvladnes...

inza
5. črc 2010

majcam: v tom jednom peru ti zbejva 112,5 jednotek. trikrat jsi mela 262,5 tj celkem 787,5 a do 900 ti teda zbejva112,5. Tech 37 pro zkousku se nepocita tech tam je navic

majcam
5. črc 2010

Inza:děkuji moc,už jsem to tak udělala,promiň za asi blbé otázky,ale nechci nic pokazit,anebo to jsou ty hormony,že tak vyšiluju 🙂

inza
5. črc 2010

majcam: v pohode. Ja akorat nemohla odpovedet drive byla jsem na rybach 😀 Polde me je lepe se ptat nez pak tapat a udelat nejakou kravovinu 😉

umiram vedrem 😝

darkwitch
5. črc 2010

holky kolik DC tak byva OPU? sice to jeste nepotrebuju, ale za chvili mozna budu...

inza
5. črc 2010

dark: ja mela pri kratkem protokolu jendou mylsim 13 a podruhe 11 den

darkwitch
5. črc 2010

inza dekuju, protoze budu muset byt od 26.7. v praci tak pocitam, jestli mi vyjde aspon par dni neschopenky po OPU a ET, i kdyz se to zatim samozrejme neda urcit, ale pokud nejsem tehotna tak by mi to v idealnim pripade mohlo dobre vyjit 😀 no takze mi to spis moc dobre nevyjde a budu muset jit hned po OPU do prace a po ET taky...

inza
5. črc 2010

dark: presne nema cenu si planovat, protoze vse je pak jinak. 😉 Normalne umiram vedrem 😝 . Nase psisko tady dela mrtvolu a venku se vlece jak smrad 😀

darkwitch
5. črc 2010

jo vedro, dneska uklizim cely den, vzdycky chvilku...

majcam
6. črc 2010

Dark:a ty když teď nenajdeš //,tak hned jak to dostaneš,tak jdeš do stimulky?
Inza:joo rybičky,taky jsem s ex chodila občas chytat,ale od té doby co jsem si vysypala červi mezi prsty u nohou jsem toho radši nechala....tfuj...

majcam
6. črc 2010

Dobré ráno,jsem zabudla 😨

inza
6. črc 2010

dobre rano

majcam: ty cervici nejsou jeste tak hrozny....... 😀 .

majcam
6. črc 2010

Inza:ano ex byl horší 😀