Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petrita83
14. črc 2010

@darkwitch jasně, tak uvidíš!!!a kdy máš plánovaný OPU, do té doby je čas..jsou prázdniny tak by to tam mohlo být lepší..ikdyž..nějákej pán se tam chtěl objednat a dala mu termín na září..ale mě vzali normálka bez objednání, tak že to je asi jinej případ.Zkus to a uvidíš!

darkwitch
14. črc 2010

petap dekuju 🙂
petrita jasne zkusim to a uvidim, termin OPU jeste nemam, zitra jdu na 1. utz 🙂

petap1
14. črc 2010

dark: nemáš zač 🙂 tedy to jsou komplikace...mě krev nabraly v Gennetu a zbytek mi celý udělala má Dr....včetně EKG a tak..takže jsem to měla bez komlikací.

betox
14. črc 2010

já myslím, že vveru zaváděli 2 embryjka, měla OPU 14.6. a ET 19.6. (našla jsem to u ní na fotoblogu)

darkwitch
14. črc 2010

petap ty se mas 🙂 nevite jestli delaji EKG i na poliklinice na Karlaku? me tam brali krev a dneska si pujdu pro vysledky, tak bych se mohla poptat tam...

petap1
14. črc 2010

darkwitch: v tomhle tedy neporadím...neznám to na Karláku ☹

kive76
14. črc 2010

@darkwitch a hojky, já taky nevím, ale určitě taky to tam dělají...určitě tam mají informační tabule,a nebo nějaká ženská tak určitě sedí na informacích, nebo na recepci, a ta ti poví.

darkwitch
14. črc 2010

@kive76 jasne kdyz tam budu tak se poptam, treba mi to udelaji hned a kdyz ne, tak rano vyrazim na ten cernak...

cibka
14. črc 2010

holky nebojte jsou to bojovníčkové a vydrží, když vám zavedou 2 tak toho jednoho zamrazovat asi nebudou, třeba vám zavedou všechny 3 chtěly by jste dvojky 😀

petrita83
14. črc 2010

@cibka já si to myslela 🙄 no uvidíme..tahle varianta mě taky napadla 😒

cibka
14. črc 2010

petrita - no trojčata bych si nedovedla představit 😲 on by to byl záhul i s dvojčaty

petrita83
14. črc 2010

@cibka no právě, na mě by to bylo taky moc..ale dvě si představit umim..vždycky jsem chtěla 3děti - postupně...ale kdo ví jak to dopadne 😀

darkwitch
14. črc 2010

petrita nevis od kolika na tom cernaku jsou?

majcam
14. črc 2010

Dark:ahoj,ty jo ty s tim máš starostí... 😠 ,mě normálně poslal obvodní se žádankama k nám na středisko...

darkwitch
14. črc 2010

me by dala cislo do brandysa do nemocnice, jenze tam se tak blbe dosatva, ze si radsi zajdu nekam v praze, zvlast kdyz tam pracuju...

kive76
14. črc 2010

@darkwitch to fakt nevím, koukala jsem na to na netu, ale nemůžu to najít...tak si tam ráno zavolej...a oni ti řeknou jaký mají ordinační hodiny...nebo to zkus ještě ted..

darkwitch
14. črc 2010

kive ja to taky prave nemuzu nikde najit, no asi se tam stavim rano cestou do prace a budu doufat, ze me vemou 😉

majcam
14. črc 2010

Betox:tak jsem si najela na 50str. před a vveru měla oplodněná 3vajucha a nakonec jí bylo zavedeno jedno, u těch dvou v prodloužené kultivaci něco zjistili,já jen,že jsem teď trochu klidnější,snad to taky s těma třema vydržím do zdárného konce..

darkwitch
14. črc 2010

majcam to je dobre, ze jsi klidnejsi, to urcite pomuze 😉

inza
14. črc 2010

tak se hlasim po OPU. Tak nakonec 14 vajuch. Langerova rikala ze ji to iprekvapilo, ze pocitala dle UTZ s min. Ze je dobre ze to OPU bylo teda az dneska. Jinak mame ICSI a ET bude v sobotu. Nakonec jsme se dohodli s embryologem ze bez PK, kdyz úrd tim jsme meli PK a nic se nechytlo. Kdyz neco zbyde tak to zamrazi. itra budou volat kolik prezilo. Dneska po narkoze vcelku dobry az na to ze jsem teda akorat opspala. Manza se tu do me snazi lit vodu pod tlakem. Mam pit cca 4 litry za den 😉

dark: http://www.nefromed.cz/. Zkus treba i tady. Je to v Dejvicich u arealu VŠ. Zkus si tam zavolat kdyztak

darkwitch
14. črc 2010

inza 14vajuch parada a v sobotu ET to mas za chvili... dekuju podivam se tam

majcam
14. črc 2010

Inza:no to je nádhera,jo ty telefony ráno to je mazec,vždycky to beru na poslední chvíli...,držim pěstičky na malá oplodňátka...

inza
14. črc 2010

majcam: no jsem zvedava. Kdyz jsme meli porpve 14 tak se jich oplodnilo 11 a podruhe z 9 plnych 9. Tak by to mohlo byt podobne

umiram vedrem 😝

darkwitch
14. črc 2010

inza to vsichni, tak jen aby se chytly, budu drzet palecky at se oplodni a uchyti a najdes //

cibka
14. črc 2010

majcam neboj určo to zmaknou držim pěsti
inza skvelý počet paráda 😀

inza
14. črc 2010

dark:doufam ze se do soboty pochlapi a pak budou chtit zustat v domecku 😀

darkwitch
14. črc 2010

inza urcite budou chtit zustat v domecku 🙂
to je hrozne, ja jak si pichnu tu injekci tak mi zacne byt spatne, chce se mi spat a zacnou me bolet vajecniky, ale fakt tak po deseti minutach od pichnuti, si to asi nejak vsugeruju nebo co, pak je to pres den zase celkem v pohode...

inza
15. črc 2010

dobre ranko

dark: je mozne ze te ty vajecniky bolet trochu budou, ale nemelo by to byt nic zavratneho. Mela by jsi ale hodne pit

kive76
15. črc 2010

ahojky, holky, už se nám dlouho neozvala vveru, že jo? naposled psala, že má // a od tý doby nic...nevíte někdo něco?

betox
15. črc 2010

Dobré ránko,

majcam: tak to jo, já jsem měla nevím proč zafixováno, že jí zaváděli 2 😒 . Omlouvám se za mystifikaci 😉
inza: no to je super, taková úrodička. Držím palce 😉
kive: já mám pocit, že má vveru strach, aby se to nepodělalo....