Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
25. črc 2010

inza ano zitra moji volat, ja sice bobiskum verim, ale stejne mam obavy... ale mas pravdu utece to a zitra mi reknou, ze jsou na tom bobisci dobre 🙂
ja jsem si vzala ty ctyri hodiny vcelku vecer, aspon se nekam dostanu...

pet.s
25. črc 2010

Ahojky holky, já mám od února vycházky od 8 do 20 hod. Ale vcelku to neřeším.Stejně jsem v těhlech hodinách většinou doma a nebo a chatě a zaměstnavatel je můj muž, takže ten na mě kontrolu nepošle. 😉

majcam
25. črc 2010

Holky mám takovév růžové špinění..co s tím? ☹ Takovou barvu mám poprvé,většinou když špiním před menzes,tak je to takové tmavší... ☹

darkwitch
25. črc 2010

zkus test 😉

majcam
25. črc 2010

S těma vycházkama je to fakt divný,taky jsem si myslela,že budu mít jen 4 hodiny a jak jsem měla připravené ty čtyři hoďky,tak jsem jí furt opakovala,že to chci rozdělit na dvě a dvě a ona mi furt řikala,že to mám na osm hodin 😀 , tak to bylo takové komické,si musela myslet,že jsem úplnej debil... 😉

darkwitch
25. črc 2010

majcam 😀 tak to je vtipne, ja si je nechala vcelku, bych si za dve hodiny nedosla ani nakoupit...

majcam
25. črc 2010

@darkwitch né to se bojim,to je brzo,ET jsem měla před týdnem v sobotu...,jen doufám,že se mi to nerozjede do mrchy...že když si šla na IUI tak jsi pak měla ultroš a ten ti taky brzdil menzes,měla si to tak? Mě to ultroš teda brzdil,,

darkwitch
25. črc 2010

majcam ja nevim jak mi to brzdil utros, protoze jsem vzdycky 13. den po IUI testla a uz jsem si utros nebrala, jsem vzdycky mela hned neco naplanovano a nehodilo se mi aby se ms nekde toulala
aha a nemuze to byt uhnizdovani, to by tak mohlo odpovidat? jinak me nic nenapa...

majcam
25. črc 2010

@darkwitch já si ptávě myslela,že ten ultroš brzdí menzes,vždy po IUI,když jsem to měla dostat,tak jsem měla křeče na mrchu, které po 3dnech ustaly, pak mi to vycházelo,že za dva dny jsem měla jít na krev a pak když jsem ultroš vysadila,tak mi sestřička říkala,že do 3 dnů to dostanu,,,chjo,no budu muset stejně vyčkat,co se z toho vyklube ☹ , mám totiž cyklus 25-28,dnes mám 25 DC ☹

darkwitch
25. črc 2010

majcam aha ty mas kratsi cyklus, ja ma cyklus spis 28-31dnu...

majcam
25. črc 2010

@darkwitch úplně si bojim dojít na záchod... 😉 ,ale děkuju..dneska jsme byli v IKee a těch těhotných...,mi z toho bylo smutno, jak tam vybíraly nábytek atd.,ale co to my budem taky,že jo?

inza
25. črc 2010

majcam:no me utrous ani po et ani po iui mrchu nezabrzdil.vzdy prisla.ale neboj u tebe neprijde,protoze pepan se zabydluje

majcam
25. črc 2010

@inza bojim,bojim,a tobě je jak?

darkwitch
25. črc 2010

majcam ja se nedivim, ze se bojis, ja se taky bojim... uz aby mi volali, ze jsou miminka vporadku...

inza
25. črc 2010

majcam:no zatim to jde.dneska teda dopoledne docela krece ale pak to preslo.ale taky kdyz jdu na wecko jsou to docela nervy🙂.do patku je daleko,ale porad jsem rozhodnuta test nedelat

majcam
25. črc 2010

@darkwitch neboj budou,držim moc moc pěstičky,a ráno dej vědět!!!!!
@inza máš křeče jako na mrchu?

darkwitch
25. črc 2010

majcam hned jak zavolaj tak dam vedet 🙂

inza
26. črc 2010

dobre ranko🙂
majcam:no prave ze nekdy me prisly jako na mrchu a nekdy ne.vcera zrovna "mrchovy"nebyly.tak uvidime.co ty?
Dark:drzim palce at jsou jenom same dobre zpravy

anlek
26. črc 2010

Ja jsem take mela MS bolesti, coz na nalade nepridalo, ale tem bolestem jsou ted 4 mesice. Neklesejte na mysli, to fakt nic neznamena. 😎

petap1
26. črc 2010

Dobré ranko 🙂

tak koukám koukám, že to vypadá nadějně na všech frontách 😀 Už se těším na váše páteční hodnoty HCG 😀

dark: držím palce..ať bojovníčci bojují 😀

kive76
26. črc 2010

holky ahojky, chci se zeptat co myslíte? rok a a půl nám nejde otěhotnět...byla jsem na tom HSG je to v pořádku...ještě ve středu mám jít na UZ jestli mám ovulaci....když mi řekne, že jo...máme to dál skoušet normálně počít, anebo hned zkusit IUIčko? co když mi pořád dál nepůjde normálně otěhotnět? A JINAK na ten UZ - mám hodně pít, nebo né?

petap1
26. črc 2010

kive76: Podle holčin z jiných diskuzí bych ještě zkusila Imunologii...někdy je vše v pořádku, akorát je tam něco imunologicky špatně..třeba se spermoňky neumí zakousnout a tak...no a pak by se vidělo.... ale nejsem odborník, jen bych to asi udělala takhle 🙂

darkwitch
26. črc 2010

ahoj tak se drzi 3 bojovnicci a zitra by mel byt transfer... uz abych mela miminka u sebe...

majcam
26. črc 2010

☹ ☹ ☹ ☹ ,ahoj holky,tak už špinim jak před mrchou,ultroš jsem si ještě dala,ale polkla jsem ho,než se to úplně rozjede,včera jsem si už pobrečela,ale nevim teda co dál... ☹ ☹ ☹

svetluska74
26. črc 2010

ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, zda některá chodíte k dr. Lovásové. Jaká je? Jdu k ní dneska na UZV před IVF, protože mudr. Brandejská má úplně plno. Doufám, že mi řekne den, kdy k OPU dojde, už mě ty injekce fakt nebaví 😠 .
Jinak přeju krásný den a držím palce všem.

majcam
26. črc 2010

@darkwitch krása!!!!!!moc ti to přeju!!!!

kive76
26. črc 2010

@darkwitch super... 🙂

majcam
26. črc 2010

@svetluska74 já k ní chodím,tváří se nepřístupně,ale v ordinaci je milá,neboj 😉

inza
26. črc 2010

kive: no ja bch se domluvila s dr. Jinak IUI zkusit muzes ty ti hradi pojistovna celkem 6 krat do roka.Klidne bych jedno zkusila.

dark: tak jak. Nenapinej nas 😉

petap: do patku daleko 😉

darkwitch
26. črc 2010

inza uz jsem psala 🙂
ty si dneska ranni ptace...