Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
26. črc 2010

majcam: to jeste nemusi byt ztracene. Byt tebou tak jim zavolam a skocim na krev. Utrous hezky papej dal nez budou vysledky krve. Je jedno ze to jeste neni 14 dni od ET. Proste se seber a jdi na krev dneska!!!

darkwitch
26. črc 2010

majcam ja bych to udelala jak radi inza, kolik holek ze zacatku spini a ted maji krasna miminka 😉

inza
26. črc 2010

dark: jj ja uz cetla. Ja mam na chalupe strasne pomale pripojeni a tak nez se neco aktualizuje tak to trva dost dlouho. Super 3 musketyri. Jsou silný a zitra nebudou vedet jake dva vybrat jak budou vsichni tri ukazkovy
😉

betox
26. črc 2010

Dobré ránko,
dark. super, přežili, jen ti nejsilnější a nejlepší. Na zítřek držím palce 😉
majcam: neházej flintu do žita, určitě bych si zašla na krev, nebo aspoň zkusila test (i když ten asi bude míň přesný)

Já jsem teď týden brala Pentomer 3x1 na NK buńky a pořád mi bylo tak nějak blbě a včera to vykulminovalo, jsem zvracela a pořád se mi motá hlava, takže po konzultaci s primářkou v Immunii jsem ho vysadila..... 😒

majcam
26. črc 2010

Já vim,že nemám věšet hlavu,ale bohužel už od začátku jsem nějak vnitřně věděla,že to ne...... ☹ ☹ ☹ ,na krev půjdu až se mi to rozjede...,ale spolknout ultroš to je teda hnus fialovej 😠

petrita83
26. črc 2010

Dobré ráno hoky!!

@darkwitch - 3bojovníčci-to je nádhera..tak že by bylo i na jednoho sněhuláčka 😀 no to je super..a zítra už jdou zpátky do domečku..tak budu držet palce!!!

@majcam - určitě zajdi na tu krev dřív, jak řikaj holky..a ještě nezoufej, třeba to vážně nic neni a pepan se drží...držim palce..

@inza - a co ty, vše dobré??vydržíš do čtvrtka na krev?

@svetluska74 - já k ní chodim taky a je to jak říká majcjam..na chodbě se tváří nepřístupně, ale pak je milá, přijde mi i důkladná atd..někdy se u ní i docela nasmějem..ale za to bude moct asi spíš můj doprovod 😀

majcam
26. črc 2010

Kive,taky to teď zkusíme přirozeně,nechci do sebe rvát tu chemii,nechám si udělat průchodnost vaječníků a tu imunologii,a pak uvidíme,,,držím pěstičky...

petrita83
26. črc 2010

@majcam jen ho pěkně papkej dál..je to hnus..hlavně tě zněj může bolet hlava atd..ale ty jsi doma, tak hoodně odpočívej, polehávej!!

petap1
26. črc 2010

dark: super...zítra už budou u tebe 🙂

majcam...ještě to nevzdávej..

nannynka
26. črc 2010

Dark: drzim pesticky at se drzi a udrzi

Kive: ja bych to zkusila, preci jen je to nacasovanejsi nez kdyz se snazis prirozene. Ja mela taky vsechno OK, jen jsem proste sem tam neovulovala....a ejhle hned druhe IUI vyslo. Za zkousku nic nedas.

majcam: ja v obou pripadech kdy jsem byla tehotna spinila. Muzu vedet proc utros polykas ? Lip se snasi zavadenim....A ten pocit, ze je to v ...jsem mela pri IVF co z nej mame Vojtiska...a do 16.dne po ET negativni test...vydrz, nadeje umira posledni

svetluska74
26. črc 2010

@petrita83 Ahoj, díky za informace. Můžu se ještě zeptat těch, které z vás už v gennetu byly na OPU - co je dobré mít s sebou - kromě noční košile a pantoflí?

inza
26. črc 2010

majcam: necekej az se to kdyztak rozjrde, ale jdi na krev hned.
petrita83:no zatim to ujde. Mrcha zatim nikde na obzoru a doufam ze to tak zustane.Ze bude mit na 9 mesicu cervnenou kartu 🙂
Jinak na krev pujdu az v patek a to vydrzim. Stejne nemam cas tam zajit drive 🙂

petrita83
26. črc 2010

@svetluska74 no to je asi tak vlastně všechno 😀 já měla jen košilku, pantofle, něco k pití(protože pak je žížža velkikááá) no a mého velkého talismana -přítele..jinak nic 😀

petrita83
26. črc 2010

@inza to tě tda obdivujuuuu, ty máš nervy 😀 no já tam mám jít vš čtvrtek a přemýšlím už nad středou 😀

svetluska74
26. črc 2010

@petrita83 talismana? Tos ho měla s sebou i na sále 😉 ?
Jen mě tak napadlo, jestli v těch různých českých tv seriálech nedělají z lidí blbce - kolikrát tam člověk vidí, že je partner přítomen i jednotlivým výkonům na sále -např. transferu, ale v praxi to tak není - nebo jsem se s tím ještě nesetkala (a ani nevím, zda bych chtěla???). Jaké máte zkušenosti?

darkwitch
26. črc 2010

ty jo holky uz jdete pomalu do finale, to strasne leti 🙂 vsem vam strasne drzim palecky at najdete // a at na krvi mate vysoke Hcg 🙂

inza
26. črc 2010

@svetluska74: no jeste manzela 🙂 Jinak to staci. Mozna najaky casopis kdyz cekas nez na tebe prijde rada. Mozna neco na zub pro manzu kdyz na tebe bude cekat aby neumrel hlady 🙂
Ja jinak byla u Lovasove taky na UTZ a prose nam s manzou absolutne nesedla a byla i vcelku neprijemna. Je to ale nase zkusenost. Kazdy ma jinou. Proste si musis udelat obrazek o ni sama

petrita83
26. črc 2010

@svetluska74 ne nee když jsem šla na sál, talisman držel palce na pokoji a koukal tam na ty nablbé seriály 😀 a pak koukal jek mě spící přivezli a čekal až se proberu..ani na ET nebyl na sále, vždy musel čekat na pokoji..taky jsem to v těch seriálech viděla..ale asi to není podle reality, nebo aspoň ne podle Gennetu 😀

svetluska74
26. črc 2010

@petrita83 tak jsem si to myslela správně. Podle Iscare to taky nebude 😀 .
Tos byla na pokoji sama, že tam na tebe mohl počkat? V Iscare to fungovalo tak, že jsme tam byly na pokoji vždy 4 a brali nás popořadě. Taky jsem s sebou měla vždycky časopis nebo knížku a většinou na něj nedošlo, protože jsme se zakecaly 😉 , to víš 4 ženský na jednom místě.

inza - tak to jsem na Lovásovou zvědavá. Snažila jsem se "procpat" k mé ošetřující mudr., ale nezdařilo se - už při objednání mi sestřička říkala, že to má Brandejská úplně plné. Tak snad to bude dneska v pohodě. Mě stačí ty nepříjemné injekce - ještě k tomu nepříjemnou dr. bych fakt nemusela.

darkwitch
26. črc 2010

ja mela lovasouvou na iUI a prisla mi mila, ale mam s ni jen tuhle pidi zkusenost, tak to neni uplne relevantni 🙂 ale urcite bude v pohode 😉
holky muzu jet na ET sama mestskou hromadnou? manza bude v praci a ja neridim a vlakem a tramvaji je to rychlejsi nez autem a jeste se mi dela v aute spatne, takze cesta z OPU pro me byla fakt utrpeni...

inza
26. črc 2010

@svetluska74:no se mnou manza pri druhem IVF pak na ET byl na sale. Dostal hezky zeleny oblecek a vypadal jak prerostlej trpaslik 😀. Jinak pri OPU s tebou muze byt manza celou dobu na pokoji.

svetluska74
26. črc 2010

@darkwitch já myslím, že jo. pokud si to dobře pamatuju, taky jsem párkrát jela MHD - tedy jen kousek z Libeňáku na prosek, ale i když to nevyšlo, tak to určitě nebylo tím, že bych cestovala 🙂 .

svetluska74
26. črc 2010

@inza tak to je pro mě novinka. Ale rozhodne ho nebudu nutit, záleží na něm. Lepší, když bude v pohodě, než aby byl "zpruzelý" tím, že musí někde (notabene v nemocničním zařízení) dvě hodiny sedět.

inza
26. črc 2010

dark: ja myslim ze to neni problem. Daji ti bobany do domecku cca 30 min si polezis a muzes jit. Podle me zda jedes "sockou" ci autem je jim uz jedno

petrita83
26. črc 2010

@svetluska74 no jasně, každej má svůj super pokojíček s koupelnou a WC, je to tam moooc pěkný..všichni moc milý..na pokoji jen vy dva..přítel bude koukat na TV atd..pak ta srandovní postel s tim polohováním, mě tam ten můj furt vozil jak ve výtahu..div mě tam nezaklapnul 😀
Joo a řikal že tam maj mooc pohodlný křesla..chtěl takový i domů 😀

petrita83
26. črc 2010

@darkwitch já myslim, že můžeš jet v klidu sockou..já se jen bála abch je moc nenaklepala 😀 ale to je v autě stejný jako v MHD..zkoušela jsem si tam poležet co nejdýl, jen přítel furt chvátal dom 😀

darkwitch
26. črc 2010

petrita presne si myslim, ze to je stejne v tom aute jako v tech novych vlacich...
manzilek taky zkoumal co vsechno v pokoji je, ale postel nepolohovoval, ale klimosku nastavoval asi trikrat 😀

inza
26. črc 2010

jo jsou tam tri pokoje po jednom a jeden po trech, ale i tam s tebou muze byt doprovod

petrita83
26. črc 2010

@darkwitch tak počkej až zjistí co ta postel všechno umí 😀 😀 joo on tam vlastně nepůjde..já motyka hloupá 😀 😀 tak mu neřikej o jakou legraci přišel 😀 😀

petrita83
26. črc 2010

@inza a haa, vidíš a my měli pokaždé ten samej jednolůžkovej 😀