Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
5. srp 2010

@darkwitch no hlavně všichni v mém okolí si mysleli,že to vyjde,a pak z toho nebylo nic...,tak se furt ptali, jak je to možný a pořád to někomu vysvětlovat pak bylo nad moje síly,takže jsem pak nezvedala ani telefony a oni snad pochopili...,sice možná blbý přístup z mé strany,ale v tu chvíli jsem byla zalezlá do sebe...,a mamka nemohla pochopit,že nějaký embryjka to během OPU a ET vzdávají..,takže otázky typu "jak je to možný" nemůžu vystát...

darkwitch
5. srp 2010

@petrita83 tak to je vazne zvlastni, tak budu moc, moc drzet palecky, aby udelali chybu tedka a v utery na utz to vypadalo dobre... ale vubec ti to nezavidim, musi to byt na palaci... kdyz se smiris s tim, ze je to spatne tak prijde nova jiskricka nadeje... no, budu moc moc moc drzet palecky

darkwitch
5. srp 2010

@majcam to chapu, ja jsem tak rada, ze mamka se na nic nepta... uz jenom to ze kazdemu musim vysvetlovat jak co se pri ivf kdy deje, kdyz jsem to rikala asi tretimu cloveku tak uz me malem hrablo...

petrita83
5. srp 2010

@majcam chápu..přesně ..moje řeč 😖

majcam
5. srp 2010

@petrita83 no,to tě teda moc neuklidnila...,zase čekat... ☹

petrita83
5. srp 2010

@darkwitch no právě..vždycky to vypadá na total průser..pak zas jiskřička a pak zas ještě horší..už se v tom patlám týden..a je to fakt náročný..jsem zralá na chocholouška..a pořádnýho panáka..
ale jsem ráda, že mám bližší termín 10.08 než 19.08...jak jsem řikala abych se s tim dokázala vypořádat tak potřebuji vědět výsledek..zatim mi každý jen maže med kolem pusy..může to být to, či ono...a já jsem z toho akorát na palici

majcam
5. srp 2010

@petrita83 a nechceš si zajít sama na krev,někam jinam..? Já bych asi letěla,nemohla bych být pořád na houpačce jeden den jo,pak zase ne...,to musí být strašný na psychiku,klobouk dolů...

petrita83
5. srp 2010

@majcam 😢 přesně čekala jsem že tam půjdu třeba hned zítra..ale zase v tom mám pěkně víkend a pondělí..pak když mi dala v úterý vybrat termíny vzala jsem logicky ten nejdřívější..stejně poslední dobou nemůžu spát... 😢
a ty jdeš kdy na konzultaci?

darkwitch
5. srp 2010

petrita tak si dej panaka 😉 to miminku vadit nebude...

petrita83
5. srp 2010

@majcam vždyť to tady odnášíte vy, ty moje nálady ...je to psycho..a nevim jestli další krev to vyřeší..vzhledem k tomu průběhu... 😖 ale určitě nad tím přemýšlim...

majcam
5. srp 2010

@petrita83 Já jdu 12.8.,jsem zvědavá co se mnou Lovásová vymyslí,ale do druhého IVF se teda neženu, chtěla bych nějaké vyšetření a ne jen hormonální profil..

majcam
5. srp 2010

@petrita83 od toho je to diskuzní forum,aby se tady člověk mohl vypsat,a ostatní,když na to budou mít sílu, tak aby ho vyslechli a pomohli..kde jinde by to člověk měl ventilovat,než na tomto tématu.. 😉

petrita83
5. srp 2010

@majcam tak to tam budu jako předvoj 😀 ..jsem na to tak yzvědavá.. po 1IVF jsem si říkala, že bych do toho znova hned nešla..ale to jsem věřila , že to nebude potřeba a že budou nějáký nanuci..ale tudlenudle..teď nevim mám to tak 50/50..na jednu stranu jít hned nechci..na druhou stranu nechci čekat..ale určitě budu chtít komplexnější vyšetření.. a i přítele pošlu na uro 😠 chudááák.ale ona to tak Lovásová milu eříkala, že když to neklapne..koukneme se na to podrobněji...tak uvidíme

petrita83
5. srp 2010

@darkwitch ale já bych potřebovala víc než jednoho 😀

darkwitch
5. srp 2010

petrita 🙂 to chapu, v tom pripade zkus kybl cokoladovy zmrzliny a slehacku 🙂

no, me urcite poslou na laparku kdyz to nevyjde.... bojim bojim, snad to vyjde...

petrita83
5. srp 2010

@darkwitch Tobě to vyjde..musí to tady někomu konečně klapnout.. špatnejch scénářů už tu bylo vážně dost..
léčba zmrzlinou je super..jen abych se pak vešla v so do šatů...ještě k tomu všemu se ze mě stane kulička 😀

darkwitch
5. srp 2010

@petrita83 dekuju
to pak vybehas 😀

cibka
5. srp 2010

petrita ty te teda napínaj kež by s spletůli a hcg stoupalo jinak jak to tak vypada tak tam mají peknej bordej ja když po nevydareným pokusu a skoro mesícnim krvácení volala tak mi rekli ze mam prijet kdyz sem tam dojela tak me vzal danek a byl docela hnusnej jako co tam delam ze to není akutní tak se rekla ze uz mesíc krvácim tak se trosku zklidnil
dark kdy budes teda testit jsme zvedavý

betox
5. srp 2010

@petrita83 teda to je fakt záhada, připomínáš mi mě 😒 Ale naděje umírá poslední 😉 Moc na Tebe myslím a držím, co můžu, aby to dopadlo dobře 🙂

darkwitch
5. srp 2010

cibka asi v sobotu 🙂

petrita83
5. srp 2010

@cibka tak to je drsný..no na Daňka tu slýchám jen horory..tak až mě k němu jednou pošlou rychle vezmu nohy na ramena 😀 no přijde mi hodně málo pravděpodobné že by se v laboratoři stala chyba..ta bude asi někde jinde..
@betox - já musim mít prostě všechno složité..nic nemůže jít hladce..
děkuju Vám za podporu..snad se do úterka nezbláznim...

darkwitch
5. srp 2010

ja mela danka na OPU a taky mi moc simpaticky neprisel...

betox
5. srp 2010

@petrita83 já to dobře znám.... 😒 Zkus se něčím zaměstnat, ať na to nemáš šanci myslet (já vím, že se to lehce řekne, ale blbě udělá...)

petrita83
5. srp 2010

@betox já jsem v práci..ale spíš trčim tady 😀 nějak mi ta práce nejde...ale zkoušim to..chtěla jsem po sobotě jet na dovču..ale to teď nejde když máme konečně v út. ten UTZ..tak snad potom..to asi bude potřeba..vim že happy end už čekat nemůžu..přesto mě zas nahlodali...

cibka
5. srp 2010

me delal danek minule opu i et to byl v pohode ale potom to byla hrůza když más strach co se deje a oni te jeste odbydou

pet.s
5. srp 2010

no berunky, co to čtu? taková skepse tady?????
no jo, když on si každý , kdo tím neprošel myslí, že umělé=100%úspěch:nevědí jak to je. proto nechápou, že jdeš na kolikátý pokus a znovu a znovu. Holky věřte, že až přejde to zklamání zase se zvednete z popela jako Fénix a znovu půjdete do boje. Vždy budete o kousek blíž. Koukněte na mě. 😉
Daněk je jak kdy, ale není špatný. zažila jsem ho víckrát milého a příjemného. Co vy víte, co ho žere. Třeba má doma nějakou semetriku, tak bývá nerudný 😀
@darkwitch..jojo, já testila už od 2.dne 😀 😀
Holky u nás je bouřlivo, mám ustláno na zemi v předsíni. Jsem se naštvala a odstěhovala se tam. Teda popravdě, tam je velmi příjemný vzduch a spím na matraci. takže líp než v postýlce,ale dělám uraženou 😉 Jen děti mají za úkol na mě v noci nešlapat. 😀 až půjdou na wc 😀 😀 😀

betox
6. srp 2010

Dobré páteční ránko,

@petrita83 ještě to nevzdávej, uvidíš příští týden 😉

@pet.s děkujeme za podporu. Copak? Máte doma Itálii? 😀

petrita83
6. srp 2010

@pet.s to je teda síla 😀 😀 a nemělo by to být obráceně?ikdyž já když se naštvu tak se taky vždycky stěhuju 😀 😀 ale stejně pak nemůžu spát...tak ať se mraky rychle přeženou 😅
@betox - díky..já už to tolikrát vzdala...vím, že to není dobré...ale někde v zadu to zase hlodá...a až se dozvim jak to je tak mě to zase složí..ale potřebuju, aby už bylo úterý a jávěděla na čem jsem..ať jsou zprávy jakékoliv..

darkwitch
6. srp 2010

tak jsem zkusila test a bilo... tak jsem zvedava jestli budu pokracovat ve spineni, nebo se rozjede ms... pokud odpoledne prestane prste tak si dojdu koupit test, abych to mohla jeste zkusit... ale jak jsem vcera verila, ze to vyslo tak ted uz tak presvedcena nejsem...

betox
6. srp 2010

@darkwitch to ještě nic neznamená...A Ty špiníš?