Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
8. zář 2010

mandre: IP 😀 😀 . Jdu se z dnesnich zprav nejak vzpamatovat resp jdu s kamaradem na pivko (taky mame dlouhe cekaci doby cca pul roku 😀 ) a asi nebude jenom jedno......

inza
8. zář 2010

mandre: vewcer pisnu jak dopad manza atd....ted to odchazim zalejt 😀 😀 😀 tak snad me pak nebudou preskakovat pismenka 😀 😀 😀

mandre
8. zář 2010

@inza IP

inza
8. zář 2010

@mandre: 😉 😀

majcam
8. zář 2010

Ahoj...
@inza no koukám,že si dnes měla výživný den teda.... ☹
Mě našli v moči nějaký zánět a trochu krve,močák to asi nebude,neb necítím žádné píchání,pálení a tak, takže mě bude asi muset vyšetřit na gyndě....chjo furt něco, lepší nikam k dr.nechodit a sedět doma na prdeli.. 😒

mandre
8. zář 2010

@majcam mám ten stejný pocit 😖 ...už jsem z toho hypochondr 😕
co takhle ledviny? Ale na tu laparku jdeš, ne?

majcam
8. zář 2010

@mandre jojo jdu,zítra mám nástup 😉 ,,docela se i těším 😕 ,tak doufám,že mě pěkně vymetou a začne se něco dít 😉

darkwitch
8. zář 2010

ahoj teda to jsou dneska zase zpravy... tak snad bude brzo lepe
majcam na patek drzim palecky

majcam
8. zář 2010

@darkwitch já tobě taky,doufám,že pro nás obě bude pátek šťastný.. 😉

darkwitch
8. zář 2010

@majcam dekuju uvidime na cem se s mudrou dohodnem 🙂

majcam
8. zář 2010

@darkwitch zeptej se jí na ten prednison,který jsi měla brát a nedostala si ho.. 😕

darkwitch
8. zář 2010

@majcam tak holky rikaly, ze langerova prednison nepise tak asi tak, ale treba mi ho ted napise, kdyz to nedopadlo, uvidime...

majcam
8. zář 2010

@darkwitch aha tak to jo... 😉

darkwitch
8. zář 2010

@majcam no jsem zvedava na cem se dohodneme 🙂 ale aspon si uziju volny den 🙂

pet.s
8. zář 2010

@mandre myslím, že asi moc velká ne, protože ji fakt nedělala žádné problémy. A nikdo to neřešil.Vzhledem k tomu, že jsme se celý batolecí věk prali s těžkým astmatem, měla takový dýchací tubus a každý den 5x denně jsme to do ní rvali,pak zase s alergií, tak mi tohle přišo nějak nepodstatné to řešit, kor když kontrola byla jednou za rok. tak jsem věřila dr, že to nic není. A jak vidíš, tak asi nic nebylo.

majcam
9. zář 2010

Tak děvčátka,jdu na věc.. 😉 táhnu tašku,jak kdybych se stěhovala(mám velkej župan)..mějte se krásně a když bude vše ok,tak v neděli sem juknu..papapa peláším... 😉

cibka
9. zář 2010

@majcam hodně štěstí držim palečky

cibka
9. zář 2010

holky kde jste všechny co novýho

darkwitch
10. zář 2010

za chvili jdu do genetu 🙂

darkwitch
10. zář 2010

Ahoj holky hlasim, ze trham partu a jdeme do KET, a mezitim si zajdu na genetiku a imunologii

mandre
10. zář 2010

@darkwitch čauky, to je dobre 😉 ......já jdu na laparku 😝

inza
10. zář 2010

dark:tak to je dobre.mas uz termin KETu?
Mandre:ty uz mas termin laparky?
Ja jinak zase mimo Phu.

darkwitch
10. zář 2010

inza mam z toho radost, jsem se te laparky opravdu bala, jeste musim rozmyslet jestli do toho pujdu tehle nebo dalsi mesic a pak zacnu 2.DC stimulovat

pet.s
10. zář 2010

Hlásím KO v Podolí. Už máme 2400g. 22.9. nástup na hospitalizaci do Podolí. 😖

inza
11. zář 2010

preji dobre ranko
dark: ja bychdo toho sla asi hned........
pet.s:to to teda pekne rychle uteklo

darkwitch
11. zář 2010

@inza no já bych měla jit v práci na skoleni které jsem měla absolvovat už když jsem byla na ivf... Tak si to musím promyslet

inza
11. zář 2010

@darkwitch: bych na skoleni hodila bobek 😀. Jinka pred KET beres akorat myslim estrofem (ja ho brala a pak myslim ze utrous)

inza
11. zář 2010

mandre: mas IP

darkwitch
11. zář 2010

inza jojo mam napsany estrofem, takze jestli mi zitra dojde ms, tak KET urcite odsunu na dalsi cyklus, protoze dneska ho nemeli a bude az v pondeli odpoledne...

inza
11. zář 2010

dark:skoda ze ho mas objednany.jsem ti mohla dat tri krabicky co me zbyly po priprave na KET🙂.neboj urcite prijde pozdeji nez zitra🙂