Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petrita83
30. zář 2010

@darkwitch on už se chytil teď se zavrtává 😀

darkwitch
30. zář 2010

tak ja mam doma hafo papiru a rikam si ze bych mela navstivit gynekologa a predat mu je...

petrita83
30. zář 2010

@dennisa 😀 já si to tak řikám..protože pak byl srpen bylo chladněji a tady ooobr těhu vlna a ještě pořád trvá 😀 tak že do toho děvčata 😀

majcam
30. zář 2010

taky nikde nic napsáno nemám ☹
@inza jo vysokozdvižný vozík je fajn 😀 ,taky jsem přemýšlela o nějaké rekvalifikaci,ale furt přemýšlím o jaké,mě by toho bavilo 😅

dennisa
30. zář 2010

@darkwitch myslíš, že je předat na gyndu? Hm, to bych taky někdy asi měla. Ale asi až po tomhle IVF tam zajdu.

petrita83
30. zář 2010

@darkwitch myslíš?já myslim, že fakt nic moc nemáme..žádný papíry 😖

dennisa
30. zář 2010

Já mám papírů dost, ale jen samý upravovaný stimulační protokoly a doklad o spermiogramu, to asi gyndaře moc zajímat nebude 😀

darkwitch
30. zář 2010

tak to ja budu topit jen lehce, abych ho neprehrala 😀

petrita83
30. zář 2010

@majcam, @inza s vozíkem by jistě byla sranda, hele třeba moje teta je jeřábnice 😀 😀 jen si holky vybrat odvětví 😀 dělám si prču, protože jinak je to děs běs..mladý, šikovný holky a práce neni ☹ jste šikovný že se držíte a nevzdáváte to.

darkwitch
30. zář 2010

no aspon po prvnim IUI mi rikala, ze ta zprava z vykonu je pro gynekologa 🙂 ja mam z kazdeho zakroku nejaky papir... po ET ho nosi doktor na pokoj, po IUI ho davaji hned na sale

petrita83
30. zář 2010

@dennisa 😀

majcam
30. zář 2010

holky myslím,že je z CARu informují,vždycky se mě sestřička ptala na jméno mého gynekologa a když jsem teď byla na cytologii,tak mi gyndr řikal,že toho o mě ví spoustu 😀

petrita83
30. zář 2010

@darkwitch 😲 tak kde jsou ty naše 😲 to to je jedno, teď si na to budu dávat větší pozor 😀

darkwitch
30. zář 2010

aha tak po me nechteji gynekologa ale obvodniho, aby mu poslali zpravu o neschopence, ale mozna zalezi na tom jestli vas gynekolog poslal, nebo jste se poslaly samy 😀

inza
30. zář 2010

@majcam: jasne ridic VZV s VŠ byla by to prdel 😀. No mozna to tak skonci. Me by to asi taky bavilo jezdit s jesterkou

ja gyndr nic predavat nebudu....stejne ji to je na nic. My doma na to uz zavedli desky....

darkwitch
30. zář 2010

@petrita83 to je opravdu divne, protoze langerova urcite ted obchazela vsechny pokoje...

darkwitch
30. zář 2010

ja to hazim do supliku k dulezitym vecem, posledni dobou jsou to jen veci z gennetu 😀

dennisa
30. zář 2010

Po OPU mi taky dali zprávu do ruky hned na pokoji.
Já to mám doma všechno v deskách a pak to někam roznesu, až toho bude ještě víc 😀

petrita83
30. zář 2010

@darkwitch tak že jsem asi bordelář 😀 bůhví kam to házim 😀

dennisa
30. zář 2010

Mně teď o víkendu v práci známej nabízel, jestli nechci jít dělat do Škodovky k pásu, prej dobrý prachy Ti daj.
Akorát já nejsem teda moc tip na manuální práci a už vůbec ne na pásovou práci 😀

majcam
30. zář 2010

aha tak já mám Indikační skupina -MALE FACTOR : Oligoasthenospermie...

majcam
30. zář 2010

no jo,ale co to je..?

dennisa
30. zář 2010

@majcam male faktor - že je problém na straně muže.

dennisa
30. zář 2010

@majcam snížené množství a pohyblivost spermií. Jsem vyčetla na netu 🙂

inza
30. zář 2010

@dennisa: jo ve skodovce maji dobry prachy, ale je to docela vopruz a hlavne jeden na tri smeny

inza
30. zář 2010

@majcam: to je ze ma manza horsi spermoi, mame to taky....a diagnoza pak N978 (doufam ze jsem cisl aneobratila 😀)

dennisa
30. zář 2010

@inza jo jo, přesně tak. Já jsem právě doteď v Ml.Boleslavi pracovala a tam dělá ve Škodovce snad celý město a pořád tam berou. Ale to není asi moc práce pro nás 🙂

majcam
30. zář 2010

@dennisa no jo,to patří k manžovi 😀 ,no řikala Lovás,že jsou pomalejší,a ještě jich je málo 😠 ,paráda

inza
30. zář 2010

no nic jdem se vencit se psem navzajem nez vyrazim s kamaradkou na burcak 😀 musim vymenit krev za burcak kolik krve tolik burcaku a mas dokonalou ocistu tela...vedecky dokazano

majcam
30. zář 2010

@inza jj to číslo máme taky 😀