Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
6. říj 2010

@petrita83 no mě smích přejde,jdu ve 12:45 k Lovasikový(jak říká můj manža)...

majcam
6. říj 2010

@darkwitch 😀 ...promiň si tam to sedlo představuju 😀

petrita83
6. říj 2010

@majcam my jí říkáme Lorenzo Lamas 😀
a co s Váma dnes bude dělat?jen kontrola po té laparo..a plán co dál?

nannynka
6. říj 2010

Ahoj, moc na vas myslim a tesim se na pondelni pozitivni vlnu.

U nas trochu zhorseni, Vojta prestal pribirat....tak se ted resi jestli mam malo mlika nebo jestli malo ji (celkem to flaka) nebo jestli je to tim srdcem. Nespala jsem celou noc, nejak me to sebralo. Ale postavime se tomu celem - dostala jsem homeopatika, cinske bylinky a uvidime. Pani doktorka je rozumna, netlaci me do nutrilonu, rikala, ze tomu dame 2 tydny a pak se dohodneme a pripadne zacneme se zeleninkou....

Opatrujte se.

mandre
6. říj 2010

dobré dopoledne, já jsem teď po snídani 😀 😀 😀

@majcam já myslím, že to problém není 🙂 ...s tou polohou měl Dr. pravdu, lépe tam ty spermoni doplavou... 😅 , s tím není problém otěhotnět. u IUI to nemá vliv, ti to dají dovnitř, takže se plavci nemusí tak snažit 😀 😀 ....A našli ti teda něco, nějaký důvod?

darkwitch
6. říj 2010

@majcam ale musis si to predstavovat jako hroske sedlo a pak to bude uplne spravne 😀

majcam
6. říj 2010

@petrita83 přesně tak,ale chcem to teď,než budou všechny výsledky zkusit přirozeně...,tak doufám,že mě nebude tlačit do IUI,já vím,že je to větší šance než přirozeně,ale furt je to takový plánovaný...píchnout včas injekci, manža šup šup do kabinky,pak 14 dní ultroš a přitom se mi moc sexovat teda nechce a navíc po těchhle "pomocích" z CARu jsem vždycky 14 dní špinila mimo cyklus, takže bysme teď rádi pauzu.. 😲

majcam
6. říj 2010

@mandre 😀 ...pěkné ránko teda.. 😀 ...,no pravý vejcovod je fuč(byl tam zánět) 😒 ,takže budem teď spoléhat na levou stranu,ale tu mám trochu línější 😠

darkwitch
6. říj 2010

@majcam ja myslim, ze te do niceho nutit nebude, jestli si potrbujes dat pauzu...

majcam
6. říj 2010

@nannynka 😲 😲 ,držte se!!!!

dennisa
6. říj 2010

@majcam zakloněnou dělohu má moje mamka a bez problémů měla mě a bráchu.
Je teda pravda, že ona byla ten typ, co by otěhotněla jen co táta při příchodu domů strčil klíč do zámku 😀

A holky, jaká je ta Lovásová? Bude mi zítra dělat OPU. To je jediný lékař, u kterýho jsem v Gennetu ještě nebyla....

petrita83
6. říj 2010

@majcam tak to znám..minule při IUI jsem si řekli, že si dáme pauzu...tohle už na nás bylo taky moc..nevim to IVF jsem tak špatně nenesla,ale tohle už bylo hodně na povel..a ty utroše ..přesně ty ti na chuti nepřidaj..tak že asi i tady tě pak budu následovat..

zvalentova
6. říj 2010

@dennisa Lovasová na OPU byla luxusní, hrozně milá, šetrná, pohodová

petrita83
6. říj 2010

@dennisa dobrá, ničeho se neboj..možná je trochu studená..ale toi je fuk..OPU mi dělala taky a dopadlo super ahlavně bylo mi pak super.tak budu držet palce a´t je hooodně vajíček 😀

mandre
6. říj 2010

@majcam no tak to není žádná tragedie, to jsi na tom podobně se mnou, levý to zmákne, uvidíš 🙂 Já měla levou taky línější, vajíčka byly většinou na pravé straně (jako na potvoru), a jak jsem začala cvičit tu mojžíšovou (teď už mám teda 1,5 měs. pauzu 😖 ), tak najednou se začaly střídavě dělat i na levo....takže já najedu, hned jak to bude možné, na mojžu. 😵 Předtím kdykoliv jsem byla u Dr, na UZ, vajucho na pravo, což jsem jí i říkala, že to je i několikrát po sobě, ona říkala, že se to někdy nemusí střídat 😠 , no ale potom otěhotni, když máš na pravo a potřebuješ na levo 😝 . Ale koukala jsem na ty IUI, v únoru vajucho na levo - došla jsem do 33DC, teď v srpnu taky na levo - 31DC, ostaní 3 IUI na pravo - klasika 29DC....toť moje statistika z IUI 😀

dennisa
6. říj 2010

@zvalentova
@petrita83 díky za info 😉

Co hodně vajíček, v mým případě, ať je aspoň nějaký vajíčko 😅

petrita83
6. říj 2010

@dennisa určitě bude!!!a víš jak to je stačí i jedno ale krásný 😀 tak tfuj, tfuj...

majcam
6. říj 2010

@petrita83 někde jsem četla že gyndři v CARu si musí zachovávat odstup,kvůli citům a tak...Jinak mi Lovás sedí a vždycky na mě byla milá i se tam chechtáme..

zvalentova
6. říj 2010

@majcam fakt?? mě přišla že se usmát neumí 😀 To my se smějem s Langerovou, vyhovuje mi 🙂

majcam
6. říj 2010

@mandre no uvidíme,jak se to vyvine..kdyžtak to po novým roce jistí IVF.. 😲

cibka
6. říj 2010

@majcam zaklonenou deloho ma moje švagrova její gynekolog o tom vedel a vubec jí to nerekl az kdyz byla tehotná tak se to dozvedela

petrita83
6. říj 2010

@majcam jo joo milá je..to víš u mě má trochu vroubek..zapoměla na mě s těma vyšetřeníma a to biochem..nějak neřešila..ale minule se kála..tak jí zas trochu důvěru dávám.

jajinkax
6. říj 2010

ahojky Gennet neznam my byli v Gestu a luxus vyslovne doporucuji

cibka
6. říj 2010

@dennisa mě dělala lovásova taky opu a byla v pohodě usměvavá takovouhle jsem ji jeste neviděla

darkwitch
6. říj 2010

ja byla u lovas jednou na IUI a taky mi prisla usmevava a mila... akorat se tam nemohla dostat coz trochu kazilo muj zazitek s ni...

dennisa
6. říj 2010

Tak uvidím zítra. Tak nějak budu spát, takže ji při OPU asi moc vnímat nebudu 😀 Ale pak určitě přijde na pokoj říct co a jak. Minule mi OPU dělal Feldmár a ten byl chudák z toho špatnej, když mi oznamoval, že nic...

betox
6. říj 2010

@dennisa moc držím pěsti na zítřek, ať se OPU povede 😉

cibka
6. říj 2010

@dennisa držím palečky at je to zítra oki

inza
6. říj 2010

preji pekne odpolko
@dennisa:nweboj urco tam vajucha a dozrala budou

Vy teda dneska jedete, hlavne majcam 😀

darkwitch
6. říj 2010

@dennisa taky drzim palecky 😉