Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petrita83
8. říj 2010

@monnn třeba někdo vypadne 😀 počkej nakonec budeš muset volat pokaždý z jinýho čísla, aby ti to zvedli 😀

majcam
8. říj 2010

Já bych taky ráda opar ☹ ,klidně místo ksichtu 😕

darkwitch
8. říj 2010

@majcam ty zase perlis 🙂 ja mam pocit, ze moje imunita sla na prochazka, rymu mam porad do toho opar a jeste ekzem... vazne doufam, ze to znamena ze se mimi chytlo, protoze mit takove utrapy a jeste nemit mimi by bylo trochu hodne 🙂

petrita83
8. říj 2010

@majcam 😀 😀

monnn
8. říj 2010

@majcam jj mrcha chodí skoro na hodku přesně akorát ted 2 dny spožo,tak jsem byla i vykulená,jinak k BUK to mám objednaný na 23.den,takže kdyby to vyšlo a bylo vše O.K mohla bych hned začít stimulovat,kéž by,ale i tak mě to dnes zlepšilo náladu snad o 200% a to díky Tvý zprávičce 🙂 🙂 🙂 🙂 ,snad to vyjde!!!!!!

monnn
8. říj 2010

@petrita83 to je fakt, to mě nenapadlo tak dík za tip 😀 😀 😀

monnn
8. říj 2010

@darkwitch budeš mít krásné mimi,koukám,že už Ti ted ubírána kráse,ty opary,vyrážky 😀 😀 😀 😀 ,že by malá modelka?? 🙂 🙂

darkwitch
8. říj 2010

@monnn nebo model 😀 tak ma krasneho tatinka a maminku tak to musi byt to nejkrasnejsi miminko na svete 😉

cibka
8. říj 2010

holky ja ma obličej zase samej bedak a flek a ob den si musim mejt vlasy jak se mi tenhle týden pekne mastej

monnn
8. říj 2010

Jináč se s Vámi loučím,za chvíli vyrážím směr PRÁCE!!!! 🙂 😉
ahooooooj!!!!!

petrita83
8. říj 2010

@monnn 😀 😀 je jeo malá modelína 😀<darwitch - hele ale to neva, když tak na dalších 8měsíců nasadíš škrabošku, no bóže 😀

petrita83
8. říj 2010

@monnn práci zdar!!!

petrita83
8. říj 2010

@cibka 😀 😀 vy teda máte věci 😉 už aby se to rozlousklo 😲 Já zase pořád jim a jim a spim a spim 😀 a přitom tudududůů..asi se jen připravuju na zimu 😀

darkwitch
8. říj 2010

@petrita83 spim taky porad... nebo jsem aspon porad ospala, ale za to muze utros...

majcam
8. říj 2010

Jj taky jsem dnes za krasavu,přišla ke mě mrcha na návštěvu a přivezla mi snad všechen sajrajt na obličej,co kde nasbírala.. 😒
@monnn tak pěkně pracuj,víš že práce šlechtí...

cibka
8. říj 2010

@darkwitch ja moc nespim čumim do 1 hodiny rano na telku a stavam kolem půl 9

cibka
8. říj 2010

@majcam tak ja mam to samy ale bez mrchy

betox
8. říj 2010

@cibka asi blázní hormony, ale určitě to znamená, že budou // 😉
@petrita83 no já jsem teď taky jak medvěd brtník 😒 pořád bych spala a navíc dost žeru, takže příprava na zimu je v plném proudu 😉

majcam
8. říj 2010

@cibka to ti asi mrcha poslala za sebe kámošku,ta se jen otřela,zjistila,že máš "bejvák" plnej a odešla na hodně dlouhou dobu do pryč.. 🙂
@petrita83 😀 😀

cibka
8. říj 2010

@betox
@majcam teda holky vy jste uplne zlatý jinak mrcha by mela asi dorazit kolem 15 tak nejak teda nevim jak se to presne počítá protože minulý mesic neprisla tak počítám od prvního dne stimulky ta byla 14 a mam to tak po 31 -32 dnech takze to počítam z toho

petrita83
8. říj 2010

@betox jo jooo brtník to jsem já..a zásoby na zimu (tukový) si vyrábim teda taky slušný..ale prostě mi nějak chutná 😠 tak snad po té lapárce něco schodim 😀 co @majcam?

petrita83
8. říj 2010

@cibka já myslim, že tady na ty počty ti prsty na rukou stačit nebudou..mrcha nepřijde 9měsíců... 😀

cibka
8. říj 2010

@petrita83 nechci te strašit ale ja neschodila vubec nic 😠

petrita83
8. říj 2010

@cibka to jsem nechtěla slyšeet 😠 😀 😀

petrita83
8. říj 2010

@cibka ale já jsem strašně vybíravá, tak že normální jídlo z jídelny do mě nedostanou 😀 proto tak doufám..když si ty blbiny nebudu moct kupovat, tak snad něco ze mě sleze 😀

cibka
8. říj 2010

@petrita83 zrovna ted mi psala jedna kočka ze její kamoska na testu z moči nikdy nic nema ze musí na krev ze jí to proste moč neprokaže, to sou prípady co

cibka
8. říj 2010

😀 😀 @petrita83 ja si došla do bufáče 😀 😀 😀

petrita83
8. říj 2010

@cibka no to si myslim, že je určo možný..ale proto je zase dobrý neplašit když člověk nevidí //..a jít na krev..tam se to prostě rozlouskne!ale vy všechny jdete v po na krev ne?nebo budeš testovat doma?

petrita83
8. říj 2010

@cibka a sakra..maj tam bufáč 😝 😀

majcam
8. říj 2010

Ano bufáč to jistil,mi tam manža furt nosil peníze 😅 ,jsem se mu vyplatila.. 😝