Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
12. říj 2010

@darkwitch: v poho. hlavne ze je nejake reseni na obzoru. urcite v patek budes moudrejsi

petaloudi
12. říj 2010

@cibka brala jsem Dostinex na zvýšený prolaktin a Euthyrox na TSH. Ještě jsem měla prohozený hormony FSH a LH, na to prý žádný lék nebyl, ale tak se to asi srovnalo nějak...

Já výsledky krve ještě nemám 😠 😠 😠 Ve dvanáct mi řekli ať zavolám kolem třetí a ve tři mi řekli ať zavolám kolem pátý. A to jsem se tam teda už neprovolala, ač jsem si ten telefon nechala na hlasitý odposlech zvonit snad 20 minut. Ještě jsem zkoušela psát maila (stíhačka no 😀 ) ale reakce žádná... Kurňa a to jsem dnes byla ještě na odběrech v Aeskulabu kvůli endokrinologii, to vědět, tak si tam od nich nechám nasát i hcg 😠

monnn
12. říj 2010

holky tak jsem Vás dočetla až ted,ale ty zprávy jsou k 😖 😠 😒 ☹ ach jo,snad zítra to tu bude veselejší 😉
Dobrou noc a zítra snad bude aspon 1 zpráva 🙂 🙂 🙂
jo majcam tobě přeji at se napojíš na sen z předešlé noci,jen doufám,že mimíska najdeš dřív než policajti,at pak nemáš opletačky se zákonem,že se jako třeba špatně staráš 😀 😀 😀 ,to víš ztratit dítě????? 😨 😀 😀
DOBROOOOOOU VŠEM!!!!!!!!!!!!

majcam
12. říj 2010

Hezký večer,, dnes jsem se zbláznila a vymalovala jsem koupelnu a záchod,válečkem to neumim, takže menším štětcem,ještě,že jsou skoro všude dlaždičky,a je to pidi midi 🙂 ,ale stejně mi bolí ručičky 😎
@monnn no ještě by na mě mohli poslat sociálku 😉
Dark :držím moc moc pěstičky a pevně drž svěrače,ať prďola nevypadne..
Dennisa: to samé jako Dark !!!
No a už jsem se ve všech nějak ztratila,tak nevim na koho jsem chtěla reagovat 😔

inza
12. říj 2010

@majcam:nechces prijit malovat i k nam? ja uz malovani nemuzu ani videt po tom co jsme malovali barak a barevne 😉
jinak pekny vecer vsem

darkwitch
12. říj 2010

jo jinak jsem byla na te imunologii a jsem na tom stejne jak ostatni NK-bunky, ten virus s pismenkama, ktera se nepamatuju a zvysene bile krvinky, zvysena imunitni reakce... ale zase se pani doktorka netvarila, ze by to byl nejaky velky problem, vsechno je jen lehce zvysene, teda az na ten pismenkovy virus...

nannynka
13. říj 2010

@petrita83 No uprimne, modlim se za to aby to slo samo. Stimulaci jsem snasela strasne zle a predstava, ze se pri tom musim starat o 1,5 roku stare dite me trochu netesi. To vis, cas nas tlaci, nechci mit deti ve 40....Pul roku to zkusime sami (musime cekat rok po porodu kvuli cisari) a pak pripadne supky do Gennetu. Docela me potesila Anlek, ze ma stejne "chute" 😉.

Jinak jdu pristi patek poprve po MD do prace, jen podepsat papiry, prevzit pocitac a zadani a zbytek se bude odehravat doma.

anlek
13. říj 2010

Petaloudi, ja bych rekla, ze kdyz po lecbe klesl prolaktin, ze se vsechno zlepsilo. 😉 Navic jsi nemyslela na otehotneni a to to pak o dost snaz. 😀 S tim, jak ted nejsou schopni v Gennetu rict vysledek v den odberu, je to znacna otrava. 😠 Proc to driv slo a ted ne???

Darkwitch, teda ty jsi zahada.

Nannynko, ja kdyby to bylo jen na me, tak jsem chtela deti, co mozna nejbliz k sobe. Prijde mi to nejlepsi. Sice treba prvni rok je narocny, ale pak uz jsou jen vyhody. Si nepamatuju, v cem byl u vas problem? Ja take chci dat ted tak pul roku domacimu snazeni a pak navrat do Gennetu, prave aby byli, co mozna k sobe vekove nejbliz. Teda ja uz zacinam mit ted roupy. Jsem po prvni MS, tak porad premyslim, jestli jeste neskocit nekam na UTZ, jak to vypada s folikem. 😅

darkwitch
13. říj 2010

@nannynka @anlek teda vy jste odvážné takhle brzo dalsi ditko, preju vám ať do gennetu nemusíte

dennisa
13. říj 2010

Dobré ráno!

@darkwitch trochu jsem dočítala a teda co s tím Tvým HCG, to je záhada....nepostřehla jsem....co se teda bude dít dál, půjdeš znova na krev?

@nannynka
@anlek holky, jen hurá do toho snažení 🙂 Však víte, že to snažení je někdy na dlouhý lokte, takže určitě dobrý to řešit radši už teď s předstihem.

Teď bych měla pár otázeček 😅
Zapomněla jsem se v Gennetu zeptat, jaký by měl být asi režim po ET, teď ty první dny a pak další? Nechci to přehánět a lžete jak lemra a na druhou stranu samozřejmě nechci nic zanedbat nebo podcenit.
A pak ještě se chci zeptat, od toho včerejšího ETu cítím podbřišek, občas tam píchne, občas trochu takovej slabej tlak...to je asi normální co?
To víte, jsem zas ze všecho vyhoukaná 😀

dennisa
13. říj 2010

Jo a ještě jsem zapomněla....jak se to počítá, když byl ET včera, tak dneska to je první nebo druhý den po ET?

darkwitch
13. říj 2010

@dennisa v patek jdu na krev a mozna uz bych mohla vedet vysledek v patek protoze mi langerova slibila, ze se na to podiva...
ja jsem uplne nelezela, chodila jsem na prochazky a varila manzovi obed, ale zase jsem to neprehanela, nekdo rika lezet nekdo, ze lezet je zbytecne tak si vyber... ja myslim, ze lehci klidovy rezim s prochazkama je tak akorat 😉
myslim, ze citit podbrisek po ET je normalni, ale ty si hlidej aby si nemela vetsi bolesti nebo se ti nezvetsoval objem pasu, kvuli hyperstimulaku...
myslim, ze se pocita ten den co je ET jako prvni... aspon kdyz jsem byla na KET ve stredu tak za ctrnact dni melo byt taky ve stredu...

dennisa
13. říj 2010

@darkwitch no tak to budeš mít ještě nervy do pátku co 😕
No co víš, třeba to povyskočí, i to je jedna z variant 😉

A děkuju za info! Včera jsem teda vesměs ležela, dneska budu taky radši v klídku (ať se manžel stará 😀 ) a zítra se asi půjdu projít....právě jsem četla někde, že to chce i procházky, aby se tělo správně prokrvilo.

majcam
13. říj 2010

Dobré ráno,vy jste,ale ptáčata 😉

@darkwitch no to je hezký s tim imunem,přijde mi,že ten kdo vkročí do Imunie,tak má zvýšený ty NK buňky,tak to mě určitě taky čeká,ten písmenkovej virus je EB vir..?! Ale stejně se divim,že ti teď po druhé nedala dr. preventivně ten prednison.. 😲 na tu imunitu..
Jo a zase jsem měla sen,že jsem našla dvě čárky a čekala jsem na HCG a do toho mi zvonil telefon 😒 ,, už by mě jeblo z těchhle snů,se pak člověk probudí do reality.. 😠

darkwitch
13. říj 2010

@dennisa nebudu nervovat se budu az v patek, ted jsem tehotna a minim si to uzit 😉
ja to delala podobne prvni dva dny lezela a odpocivala a pak zasla vyuzivat prochazek, kazdy den aspon chvilku 🙂

dennisa
13. říj 2010

@darkwitch to je dobře, tak buď v klídku a žádný nervy a užívej 🙂

@majcam taky mívám podobně blbý sny, dneska jsem měla ve snu embryologa ze včerejška, ale nevím, co tam chtěl, to už si nepamatuju 😀

cibka
13. říj 2010

@darkwitch ja jdu na krev zítra a výsledek bude v pátek ale myslim že ho znam uz te ms dorazila v plné paráde

darkwitch
13. říj 2010

@majcam jo to je on EB virus 😀 a ja si myslela ze je ABV, no nic, ja vedela ze si to pamatuju nejak spatne....
tak ja dneska byla rada ze jsem se probudila honili me vojaci a chteli me mucit protoze jsem jim nechtela otevrit trezor s tajnyma materialama kam ale stejne meli pristup... a pak se probudila ryma a ja vedela, ze spanek uz nebude... pujdu spat "po o"

darkwitch
13. říj 2010

@cibka ms v plne parade a vysledek testu pozitivni jsem mela uz podruhe... jen doufam, ze ted to opravdu dopadne dobre 😉

cibka
13. říj 2010

@majcam ja mam taky zvýšený nk bunky prednison sem brala asi mesíc a půl dopredu a stejne k ničemu

cibka
13. říj 2010

@darkwitch a beres dal utros nebo si to vysadila já mela test negativní

dennisa
13. říj 2010

@cibka mrcha jedna hnusná 😠
Holky a já sjem si myslela, že MS brzdí při IVF léky, že když to nevyjde, tak MS přijde až po vysazení léků.
@darkwitch taky dobrej sen 😅

darkwitch
13. říj 2010

@cibka langerova mi ho jeste zvysila... a estrofem mam taky zvyseny, mesicni davku vyberu za pet dni...

cibka
13. říj 2010

@darkwitch takže myslíš ze ho mam taky porád jeste brat dokud nereknou vysadit jo

cibka
13. říj 2010

@dennisa no nekdo to tak ma ze dostane ms až vysadí léky ale jak vidís ja sem zase neco extra

dennisa
13. říj 2010

@cibka mně říkali, že brát do krevních testů, až bude výsledek. Nebo si tam zavolej a zeptej se.

darkwitch
13. říj 2010

@dennisa to nevim u me prijde jeste driv nez normalne... ale mozna moje telo nezvlada takovy narust sliznice, ze ji trosku snizuje, posledne po ivf jsem mela ms 14dni v kuse... ve dvou vlnach uz jsem si myslela ze mam po a rzjela se znovu... ale mozna na to melo vliv to bioch. tehu, ze kdyby se udrzelo mimco tak by druha vlna ms neprisla...

darkwitch
13. říj 2010

@cibka myslim, ze jo taky muzes byt exot a mit pozitivni test i ms 😉

dennisa
13. říj 2010

@darkwitch no tak to jsem zvědavá, jak to bude u mě.OPU jsem totiž měla až 14DC a dneska jsem už 20DC a cykly mám krátký, tak jako to snad nedostanu už za týden, když testovat mám až za 14 dní 😨

darkwitch
13. říj 2010

@dennisa tak testnes za ctrnact dni i kdyz ms dojde driv...