Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
21. říj 2010

@omcamauta jojo tyrani malych zviratek...

anlek
21. říj 2010

Teda, az se vratim do Gennetu, tak budu na krev chodit jako samoplatce do laborky u nas. Protoze tam maji vysledky ten smay den. Tohle bych fakt nedala.

omcamauta
21. říj 2010

@darkwitch jo, protože kdybysme byly velká zvířata, tak ty výsledky známe do hodiny 😀

darkwitch
21. říj 2010

anlek ja myslim ze tohle je jen prechodan doba, kdyz se ta laborka stehuje...
a myslim, ze sestricky jsou z toho stejne na nervy jako my...
tak snad to brzo bude lepsi...

darkwitch
21. říj 2010

@omcamauta 😀 je pravda, ze posledne chtela vysledek kontrolovat langerova a kdyz jsem to rekla sestricce tak napsala statim a vysledek mi volali v pul druhe 😀 skoda, ze jsem zacla krvacet az po odchodu z CARu, krvacet tam tak uz jsem mohla vedet vysledek...

anlek
21. říj 2010

Dark, prave, ze kdyz ti napisou statim, tak to zvladnout .... a jinak ne??? TO je prece divne

darkwitch
21. říj 2010

anlek no jasne protoze jak napisou statim tak udelaji prednostne to kde maji statim a pak jdou stehovat 😀
doufam, ze budou brzo prestehovani a zacnou fungovat...

anlek
21. říj 2010

@darkwitch Ale stejne nakonec tu krev musi zpracovat. Jen prenaseji porad zpozdeni o den az dva dny .... 😀 Tak to vidm ja jako laik na laborky. 😀

darkwitch
21. říj 2010

@anlek no jasne budu mit nejdriv vysledek z utz a pak teprv z krve 😀 ja tomu nerozumim... si myslim, ze jak se stehuji tak na moji krev proste zapomneli... jenze kdyz je tam statim tak si zapomenout nedovoli 😉
@petaloudi kdyz chodis na utz tak utros polykas?

petaloudi
21. říj 2010

@darkwitch jojo, polkla jsem ho. Ale měla jsem co dělat ho v krku udržet po ránu na lačno 😝

monnn
22. říj 2010

Dobré ráno všem!!!!Konečně jsem taky někdy první!! 😀 😀 😀
Dark už jsem netrpělivá co napíšeš 😀

inza
22. říj 2010

dobre rano.

Ty jo ten vcerejsek se me nejak rozlezel...a porad ted ve me krupe 😀

darkwitch
22. říj 2010

@monnn budes muset chvili vydrzet, za chvili razim smer gennet...

betox
22. říj 2010

Dobré ránko,
@inza posílám IP. No já si myslím, že se to asi rozleží a člověk to začne cítit až druhý den 😉 Tak si dej dneska volnej režim, klídeček, piánko 😉
@darkwitch držím všechno co mám 😉

inza
22. říj 2010

@betox: no to bych rada, ale musim cvicit a v poledne jedu s kamaradem na barak kacet stromy a delat drevo. Takze odpocinek nehrozi

inza
22. říj 2010

@betox: jdu cvicit....

anlek
22. říj 2010

Dark, drzim palecky a tesim se na dobrou zpravu. 😵

petrita83
22. říj 2010

@darkwitch držim všechny palce!! 😉

betox
22. říj 2010

@inza jéé, ty jsi číslo, víš co říkala Babi, žádnou námahu po mobilizaci 😉

majcam
22. říj 2010

Dobré dopolko 😉 ,jsem vstávala až teď,ale zase na obranu,už jsem byla před šestou se psem 😉

@inza ježišmarja kácet stromy? Co všechno ještě umíš..?

@darkwitch tak tfuj tfuj,a dej vědět,sice nic nevařim,ale jsem napnutá.. 😉

inza
22. říj 2010

@betox: jj rikat muze, alenikdo to za nas neudela...a my to musime ted udelat, protoze pristi tyden jedem pro nove ovocne stromky+angresty, rybizy.. a budem je pak muset zase vysazet tak aby bylo misto.

inza
22. říj 2010

@majcam: no kdyz mas barak a zahradu vetsi tak holt musis delat vse kdyz nejsou prachy na to aby ti to nekdo udelal. Jeste ze se mnou jede kamarad. Manza je uz na miste. Teda nez dojedem tak to musime vzit pres pivovar Svijany hezky pro soudecky at mame dobre tocene pivko.. 😎 😀. No proto jsem taky vcera musela vice varit...

majcam
22. říj 2010

@inza jo tak to chápu,já právě myslela,že jdeš ty k někomu kácet stromy,a to s tim vařením mi bylo jasný,že jedete do přírody.. 😉

betox
22. říj 2010

@inza já tohle úplně znám, u nás je to to samý, taky si na baráku většinu děláme sami 😉

inza
22. říj 2010

@majcam: no obcas takto jezdime ke kamaradovi na drevo a oni zase pak k nam. Takove ty brigady u znamych na oplatku a nebo za jidlo a pivko....
@betox: jj proste te to nauci. Nas jeste ceka delat dlazba a obklad ale nechce se nam do toho a pak jeste polozit koberec, ale mistnost je clenita takze se nam do toho taky nechce, ale udelat to budeme muset.....

dark: tak co jak jsi na tom?

betox
22. říj 2010

@inza jo to znám, taky tady máme x odsouvacích věcí 😠

inza
22. říj 2010

@betox: 😀. Pak si vem ze delas a k veceru mas jeste cvicit Babicku.... 😝

omcamauta
22. říj 2010

Ten Gennet ty výsledky furt ještě nemá 😖 mám si znova zavolat ve 13h ☹ asi scipnu. Prý Thomayerovka má vlastní labku a teď i pro veřejnost - hcg za 150Kč, výsledky do 30minut! Vím, kam půjdu příště, tohleto je fakt týrání lidí, toto. 🙄

betox
22. říj 2010

@omcamauta tak to je fakt nářez 😠

inza
22. říj 2010

@omcamauta: to je fakt desny.....by s tim uz meli neco delat. Lze podlem e napsat na jejich stranky primo panu jednateli....