Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

dennisa
22. říj 2010

@omcamauta aha, tak to jo. No je to bordel s tou laborkou.

omcamauta
22. říj 2010

@dennisa no, být tebou, tak si na to hcg sjedu do Krče...

monnn
22. říj 2010

Toto jsou věci,člověk si řekne výsledky budou tentýž den a ono třeba týden a nic se neděje 😒
to čekání vám tedy ani trošku nezávidím,to je fakt na po....í 😠
@darkwitch to je super 🙂
@zvalentova ach jo holka,ty se s tebou ani trošku nemazlí,ale snad problémy ustanou a za pár měsíců vás bude o jednoho či o dva víc,nebo o tři ??? 😀 😀

majcam
22. říj 2010

@zvalentova a pan dr.koktá 😒

zvalentova
22. říj 2010

@monnn už bych si mohla zvyknout, celý život se se mnou nemazlí ☹

dennisa
22. říj 2010

@omcamauta jo? Tam mi to udělají rychle? Už jsem přemýšlela,kam bych si skočila jako samoplátce, abych to měla rychleji.

zvalentova
22. říj 2010

@majcam děs a hrůza... a ještě je to z Brna 😀

majcam
22. říj 2010

..no povídal asi pět minut..a já se dozvěděla,že jsem za zenitem 😒 (za měsíc mi je 35 😠 )

majcam
22. říj 2010

@dennisa jdi do jakékoliv laborky... 😉

dennisa
22. říj 2010

@majcam jo holka, copak já vím, kde jsou nějaký laborky 😀

zvalentova
22. říj 2010

@majcam samé novinky 😀
Je potřeba navštívit odborníka, problém může být na straně muže i ženy... To bych bez Sama doma nevěděla.

majcam
22. říj 2010

@zvalentova jj taky mi občas přijde,že v minulém životě jsem musela být pěkná svi...

omcamauta
22. říj 2010

@dennisa http://www.ftn.cz/cely-clanek/vysetreni-za-prim...[backPid]=2500&cHash=e3c930d5ae 150Kč, do 30minut.

zvalentova
22. říj 2010

@majcam také si říkám, od malička to jde se mnou z kopce 😎

majcam
22. říj 2010

@dennisa jukni na net brouku 😉 ,taky nevím kde nějaký jsou,ale holky to tady radili minule, tak jsem chytrá 🙄 , někdo se ozve neboj... 😉

dennisa
22. říj 2010

@omcamauta jé super, díky, jdu mrknout 🙂

majcam
22. říj 2010

omluva za hrubku "radily" 😝

monnn
22. říj 2010

@zvalentova no.tak už by mohl nastat nějaký zlom, nééé?? 😉

darkwitch
22. říj 2010

@omcamauta to byla krev ze stredy...
ted mi volala langerova ze dnesni vysledek krve z nich vydupala... ale moc me nepotesila stouplo to malo, takze pockame ten tyden na pristi utz a uvidime jak se k tomu prcek postavi...

dennisa
22. říj 2010

@darkwitch a řekla Ti číslo? Vždyť to je od středy teprve dva dny, tak to nemusí lízt nahoru po stovkách.
Teda to je boj Ti povím.

omcamauta
22. říj 2010

@darkwitch tak já z nich vydupala výsledek ze včera... nepotvrzené doktorem, jen výsledek co řekla sestra sestře (vůbec tomu nerozumím, ale dobře mi tak), pod 0,1. Takže čekám na červenou a IVF má zelenou. 😠 Holky dík.

darkwitch
22. říj 2010

@dennisa no, je to malo ted uz by to melo byt pres tisic, je to od minuleho patku, ten stredecni vysledek vubec nemam...

monnn
22. říj 2010

@darkwitch teda to čekání je fakt na chocholouška 😠

dennisa
22. říj 2010

@omcamauta tak to mě mrzí ☹ Ale IVF má o hodně větší šance, že vyjde než IUI. Tak hurá do boje!

@darkwitch jo ahaa, to je teda týden starý výsledek. Hmm, ale ještě není nic ztraceno, tak doufat dál 😉

darkwitch
22. říj 2010

@monnn zacinam byt docela imuni

majcam
22. říj 2010

@darkwitch drž se!!!!!Myslím na tebe a na dutinku!!!

majcam
22. říj 2010

@omcamauta ojoj,ale přesně jak píše Dennisa,IVF to jistí,anebo to přijde přirozeně!!!

darkwitch
22. říj 2010

@dennisa dnesni vysledek je hcg 668 a minuly patek byl 152... tech 668 by tak odpovidalo spis te strede, ted uz by to melo byt dvojnasobne, ale tak uvidime jak se pohne dal... treba se jeste zmatori...
majcam dekujeme 😉

dennisa
22. říj 2010

@darkwitch Ty jo, ale 668 mi přijde vysoký číslo 😨 To určitě popletli a tohle bude číslo z té středy 🙂
Já nevím, jak se to má přesně násobit...

majcam
22. říj 2010

@dennisa taky mě napadlo,jestli to není výsledek z té středy...a násobení: obden by to mělo být dvojnásobné...