Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

sipkova1
11. lis 2010

@petrita83 Mně ještě po trhání osmiček doporučovali proplachovat šalvějí

petrita83
11. lis 2010

@sipkova1 ale já právě nesmim proplachovat ničim prý....přímo mi to zakázal..šalvěj právě taky jinak používám..

monnn
11. lis 2010

@petrita83 😀 😀 😀

betox
11. lis 2010

@petrita83 on je právě dobrý i před laparkou, se nastartuje organismus a líp se to zvládá ...V kombinaci s antibiotikama je výborný, že zesiluje jejich účinky a rychleji se ten zánět hojí jukni k nim na stránky - klasika wobenzym.cz

betox
11. lis 2010

@petrita83 já to až do krve nevydržím, jsem hrozná, budu testit určitě dřív a pak si budu nadávat..... 😉

majcam
11. lis 2010

Tak jsem zpět,a dostala jsem papír,ale je celý černý!!!!!!!!!!!!Hurááááá,nic mi nezjistili!!!!!!Za to manža 😠 ,musim promýšlet,jak mu to vůbec vše řeknu,znáte to..chlapi... 😕

darkwitch
11. lis 2010

@majcam co tam ma manza? gratuluju k cernemu papiru 😀

majcam
11. lis 2010

@darkwitch příšernej spermiogram 😠 😠 ,snížená vitalita spermií....nějak se mu pomaloučku polehoučku horší 😠

darkwitch
11. lis 2010

@majcam ach jo, ale tak treba bude priste zase lepsi...

majcam
11. lis 2010

@darkwitch no asi je to tim,že u IVF mu našli nějaký buňky ve spermoškách a měl si dojít k urologovi,(zhoršuje to spermiogram)to samozřejmě neudělal,protože se bojí a myslí si ,že mu tam najdou "raka"..,takže se na něho těšim až přijde pěkně tam povalí...když to nejde po dobrým 😀

darkwitch
11. lis 2010

@majcam aha chudak... tak at se drzi, me je jasne ze sveho muze bych nikam nedostala...

majcam
11. lis 2010

@darkwitch ...a přitom tam má známý a i tam kdysi pracoval... 😠 hlavně,že ženský se můžou nechat kuchat a podstupovat daleko horší věci..,já to chápu,že je to pro chlapa ponižující,ale... 😠

darkwitch
11. lis 2010

@majcam jako kdyby pro nas to ponizujici nebylo... a jeste na nas utoci biologicke hodine a hormony...

majcam
11. lis 2010

@darkwitch ...a jak se držíš ty?

darkwitch
11. lis 2010

@majcam celkem se drzim...

inza
11. lis 2010

@majcam: tak hlavne ze ty jsi OK. Hele manza mel taky mezi ocasky kulate bunky a dostal sirokospektralni antibiotika ze to vse sezerou. Ted jak jsme byli na IUI tak kulatky tam uz nebyli....Jeste k tomu pil aloe a kupodivu se mu ocasky i zrychlili, ale bylo jich mene....Tak at je manza v klidu....

Ja jinak z5 od babicky a ani jsem nedostala vynadano...... 😀
@petrita83 : tak super ze je porad sance tu LSK stihnout...Jo ten wobenzym je dobrej...jdi hned do nej a per to do sebe ve velkych davkach alespon 3*5 denne

betox
11. lis 2010

@majcam tak to je dobrý. Přece jen u chlapů stačí jedna vítězná. Horší je to s tou imunitou třeba proti embryjku. Chápu tě, ono je to s nima vždycky těžký. Většina chlapů a doktoři nejdou dohromady. Jediný chlap, který doktory vyhledává je můj tchán a to je druhý extrém....

betox
11. lis 2010

@inza no tak super, kdy jde příště?

inza
11. lis 2010

@betox: mas IP. Ted jak me prokrupala tak zase cejtim cela zada. To se zase nevyspim...

jinak do cile staci jedna sikovna, ale porusit obal musi pry vice jich vice, ale muzou byt linejsi..... 😀 rikala v ut Bukva 😀. Jinak manza uz dneska odmita potvrzovat

betox
11. lis 2010

@inza máš IP. Počkej zítra, budeš jak po koťatech 😉 Hele, třeba má manža nějaký starosti v práci a je utahanej

lucavka
11. lis 2010

@petrita83 - s tím wobenzimem bych taky souhlasila. Mám s ním ty nejlepší zkušenosti. Budu držet palečky 😉

inza
11. lis 2010

@betox: ne to nastesti nema...ale rikal ze potvrzovat tri dny za sebou tak to ne ze se chce taky vyspat....jeste k tomu ten nas psi kazi.......co pak jeste porad otravuje 😀 😀

darkwitch
11. lis 2010

@inza ja ti poslu sveho manzela ten by potvrzoval rad... ja teda taky... zacina mi delat problemy byt s nim v jedne mistnosti... jak to ty nezadani delaj?

betox
11. lis 2010

@darkwitch chichi..tak to můj manža by taky pořád potvrzoval, bohužel má teď smolíka😀
@inza jo zvířata a sex - důvěrně znám. Jednou přistála v nejlepším manžovi na zádech naše kočka 😀 Naši psi otravovali jen když byli malí, ale teď v pohodě 😉

darkwitch
11. lis 2010

@betox co bychom pro miminko neudelaly, ale kvuli potratu uz me to fakt nebavi...

majcam
11. lis 2010

@betox to je dobrý s tou kočkou 😀 ...,a jak se cítíš mamino?
@inza jj vím,že jste ty buňky taky měli..a je dobře,že jste se jich teda zbavili...
Tak jsem nastoupila na manžu ani se nestihl svléknout a už volal na tu známou urologii 😀 ,takže jde příští týden, trochu jsem mu pohrozila a je to 😀 ,jsem si připadala jak matka a školák...

darkwitch
11. lis 2010

@majcam 😀

majcam
11. lis 2010

@inza jo a Daňková mi říkala,že když nezabere urologická léčba,tak si mám k ní zajít pro Imunor...,ale to jsem mu neřikala,jinak by samozřejmě chtěl radši ty prášky hned,, 😝

inza
11. lis 2010

@majcam: takhle se na ne musi..... 😀
@betox : jo my ho nezavirat mimo loznici tak to pak mame i s ariema.....to psisko nase je v tomhle fakt desny....

majcam
11. lis 2010

@inza 😀 😀 ,to my ho vždycky musíme vyhnat na místo(pokud je to mimo postel),protože vždycky tak divně čumí,no a pak je na místě nasranej...ale ani nevim,jestli ví o co jde v tomhle směru je ještě psí panic..