Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

zvalentova
3. pro 2010

@sipkova1 všechno cizí v těle si zabiju... spermie, embryo..
Na nemoc je to dobré, ale na plození dětí trošku potíž.

sipkova1
3. pro 2010

@zvalentova A co ti na to dali? Mně to našli taky (v Podolí) a beru Prednisone.

zvalentova
3. pro 2010

@sipkova1 měla jsem Pentoment, to nepomohlo, příští týden mě čeká pohovor na imulogii, zkusí najít vhodnější léčbu

darkwitch
3. pro 2010

@zvalentova na to ti daji prednison... me taky dali pentomer a kdyz to nezabere tak prednison

sipkova1
3. pro 2010

@zvalentova Já myslím, že to není žádnej děs, v Podolí to najdou spoustě lidí. Já beru Prednisone už 4. měsíc, teď čekáme na kontrolní výsledky.

zvalentova
3. pro 2010

@darkwitch to jsem se ptala už prvně a baba mi rovnou řekla, že pro mě není vhodný.... tak doufám, že že teď vymyslí něco lepšího 🙂

darkwitch
3. pro 2010

@zvalentova aha ja mam taky imunitni reakci na vsechno... tak uvidis, urcite neco vymysli...

majcam
3. pro 2010

@zvalentova ☹ ☹ hlavu vzhůru,uvidíš,za pár dnů bude lépe...
@inza tak to mě štve ta Ikea,že pak budou slevy,no ale nedá se nic dělat,nemáme postel(teď spíme na patře)a další sarapatičky...

majcam
3. pro 2010

@zvalentova a s vejcovodama ti udělali co?

zvalentova
3. pro 2010

@majcam jeden se jim podařilo zprůchodnit, druhý je kaput. Tak jen doufám, že se probere...
I když nevím jestli to chci nějak hrotit. 😒

majcam
3. pro 2010

@zvalentova klid...vše se ti postupně vyléčí...uvidíš...,a dr. v Gennetu bude mít určitě řešení,nic neni tak horký, jak se zdá... 😉

cibka
3. pro 2010

@zvalentova drž se kočko nevzdávej to
ja jsem dnes 14 den po iui test negativní, stejne mi to přijde divní testovat za 14 dní není to brzy vyždy je to stejne jako po et a přitom to už jsou embryjka v nejakým vývinu jeste skočim pro jistotu v pondelí na krev a pak se dohodneme co bude dal

inza
3. pro 2010

@zvalentova: ja to mam taky. Mela jsem Pentomer a pak prednison a nevim zda to pomohlo...nevysel zadny ze 3 pokusu

inza
3. pro 2010

@cibka: jamyslim ze neni. Nanejakych testech je videt uz po tydnu zda ano ci ne a to prirozene. IUI je vlastne jenom urychleni prirozeneho. Usnadni se jim cesta

cibka
3. pro 2010

@inza tak v tom případě po 2 ivf mužu zaradit i 1 neuspěšné iui ☹ taky se snad nedočkam

darkwitch
3. pro 2010

@cibka dockas, vsechny se dockame...

monnn
3. pro 2010

@darkwitch tak blahopřeji k místu,vidíš jaká jsi šikulka 😉 ,hlavně at se Ti tam líbí a jste skvělá parta 🙂

sipkova1
3. pro 2010

@darkwitch a nemohla bys to dočkávání se pro všechny nějak urychlit? Když jsi ta čarodějnice? 😉

monnn
3. pro 2010

@cibka to mě mrzí,ale nevěš hlavu,počkej jak dopadne krev!

@zvalentova musí se najít nějaké řešení-uvidíš!

@inza ,že by byly kouzelné Vánoce? 😉 !

darkwitch
3. pro 2010

@monnn 🙂 no jsem na to zvedava... hlavne me stve, ze budu muset rusit tu laparku a odkladat vsechno o takovou dobu... az prestanu byt u vytrzeni z tech zmen tak me to asi zacne pekne stvat... ale zase si telo apson chvili odpocine od doktoru
@inza nemas nahodou cislo na homolku? nebo to musim rusit pres gennet?

darkwitch
3. pro 2010

@sipkova1 kdyby to slo tak jste vsechny maminy, ale takove kouzlo neumim ☹

inza
3. pro 2010

@monnn: no pochybuju, na Vanoce neverim a nemam je rada.. 😝
@darkwitch: najdu, ale zitra, dneska jsem nejak mimo. byla tu znama prinest kostymy na certa a mikuldu na nedeli a nejak jsme se zakecali u pana Bechera 🙂asi 4 hodky takze ted to po me nemuzes chtit. Bejt tebou tak tam jdu alespon na tu indikaci a domluvim se tam, za to nic nedas
@cibka: vydrz do krve. Ja jdu na dalsi IUI v pondeli, ale taky tomu neverim, kort kdyz to bude po Mikulasi a ke vsemu je manza jeste na Morave......takze az se vrati asi bude vypadat

darkwitch
3. pro 2010

@inza jasne ja jsem si povidala s lahvinkou vina, koukala jsem na tudorovce (ja nevim proc si to delam)... kdyz me asi tezko daji v praci prvni tyden volno na doktora, ale zkusim se v pondeli zeptat... ale urcite to bude stacit az zitra, ted uz tam volat nebudu 😀

inza
3. pro 2010

@darkwitch: no mymjsme povidali s panem becherem a pak panem magistrem bbohemem a predtim jsem byla nn vaocnich ttrzich s kamaradem a panem svarakem. A to mam zitra hrat fotbalek...jsem na to zvedava jak se budu plouzitpo hristi, jeste ze to je venku.....taky nevim proc to delam, all asi na me padla nejaka depka z toho gennetu....ci co...ted u toho posloucham ceske pecky ze sedesatych let ....

darkwitch
3. pro 2010

@inza ty jo ja povidat si s tolika panama tak nebudu tak krasne psat jako ty 🙂 jo depka je strasna a potvora se kazdou chvili vraci...

inza
3. pro 2010

@darkwitch: tak nastesti me prepadla po hodne dlouhe dobe a mylsim ze jsem si dobre zase po dlopuhe dobe procistila hlavu a na dlouho zase od ni budu mit klid.....dneska to nejak sedlo....asi to je za tu nedeli kdy by to normalne bylo po Mikulasi coz nemuzu kdyz je v po IUI tak maly predjezd. manza ma predjezd na firemni akci na Morave...🙂 😎

preji dobrou, jdu koukat na nejaky film a doufam ze u nej usnu...🙂

darkwitch
3. pro 2010

@inza dobrou taky se koukam na film, ale pokus o usinani jsem vzdala, tak snad pozdeji 😉

majcam
4. pro 2010

Dobré ráno...koukám,že se tady včera lahvinkovalo 🙂 ...brrr tam je zima...se nemůžu zahřát od doby co začalo sněžit 😠 ..,nemám ráda takovou zimu ☹ 😠 ,já chci teeeeploooo 😨
@monnn jak držíš..?

petaloudi
4. pro 2010

Dobré ráno... Joo, je tam pěkná kosa. Manžílek ráno vyrazil do práce a za půl hoďky ho soused přitáh na laně, protože mu ve vedlejší vesnici zamrzla nafta 😀

majcam
4. pro 2010

@petaloudi vaaauuu 😠 😠 ...,příští týden nás na tom "konci světa" čekej,stěhujem se do těch Běchovic,tam bude určo větší zima ☹ 🙄 😠