Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

pentagras
19. srp 2011

@darkwitch držím palečky 🙂

darkwitch
19. srp 2011

holky děkuju 🙂

čekatelky na TT
pentagras - 2 IVF - OPU 8.8, 12.8- 8 embryjek,13.8 -ET 1 embryjko a 1 je sněhuláček
zvalentova: 2 IVF, dlouhý protokol, OPU z 20 vajíček 7 oplozených, ET 15.8 2 embr

snažilky
cibka - 6.9. utz a ke konci září 3 ivf
kive76 - testík negativní, přecházíme do Motola..první konzultace 7.října
darkwitch - 2IVF, krátký protokol, 19.8. OPU- 16 vajíček
sedmitecka - září laparoskopie, 3.IVF listopad/prosinec????
rychetkami: zřejmě 1. IVF přelom srpna a září
zabka77 - 3IVF dlouhý protokol, přelom říjen-listopad
malina2 - 1IVF plán říjen
evcas- 1IVF plán říjen

darkwitch
20. srp 2011

čekatelky na TT
pentagras - 2 IVF - OPU 8.8, 12.8- 8 embryjek,13.8 -ET 1 embryjko a 1 je sněhuláček
zvalentova: 2 IVF, dlouhý protokol, OPU z 20 vajíček 7 oplozených, ET 15.8 2 embr

snažilky
cibka - 6.9. utz a ke konci září 3 ivf
kive76 - testík negativní, přecházíme do Motola..první konzultace 7.října
darkwitch - 2IVF, krátký protokol, 19.8. OPU- 16 vajíček -0 oplodněných
sedmitecka - září laparoskopie, 3.IVF listopad/prosinec????
rychetkami: zřejmě 1. IVF přelom srpna a září
zabka77 - 3IVF dlouhý protokol, přelom říjen-listopad
malina2 - 1IVF plán říjen
evcas- 1IVF plán říjen

zvalentova
20. srp 2011

@darkwitch krásné ráno, co to čtu? ☹

darkwitch
20. srp 2011

@zvalentova špatné zprávy... ale ty se tím nenech ovlivnit a mysli pozitivně 😉

zvalentova
20. srp 2011

@darkwitch mrzí mě to za tebe. Já jsem v klidu. Pokud to má vyjít, tak to vyjde.
Mělas nějaké ICSI? PICSI?

darkwitch
20. srp 2011

@zvalentova neměla jsem nic, ale ono by to asi stejně nepomohlo, sestřička říkala, že byla nezralá vajíčka

inza
20. srp 2011

@darkwitch:to me mrzi....neves ale hlavu...jo a tenhle pokus se ti nepocita....

darkwitch
20. srp 2011

@inza jojo tak teď samozřejmě hlavu věším, ale zítra to bude v pohodě, tak jsem si to myslela dobře, že se mi tehle pokus nepočítá 🙂

kive76
20. srp 2011

@darkwitch ahojky to mě též mrzí

monnn
20. srp 2011

@majcam čao,no já už sem moc nepřispívám,ale nedá mi to a občas nakukuji 😉 ,po hysteroskopii mám stopku,tak nějak se s tím snažím zžít ikdyž je to někdy dost těžký,to když vidím budoucí mamče nebo mamče s mimísky,kor když jsou to mé kamarádky 😒 ale to známe všichni,Lépe řečeno mé další těhotenství by prý bylo velmi rizikové a do toho se mnou má gyn. nechce jít a pokud nebudu mít kladné vyjádření od mé gyn. tak nemá cenu chodit do Gennetu 😠 ,ještě mám možná naději) - v září jdu k docentu Márovi,jsem se tu na něj ptala zda ho některá nezná,ale asi ne-ten je prý profík,dostala jsem na něj kontakt od DR. Bukvové za což jsem ji fakt vděčná,dost to se mnou probírala a snaží se mi pomoct,jen mě mrzí,že už ji- pokud mi to vyjde nezastihnu,ale miminko ji moooc přeji 😵 😵
@darkwitch jejda to je mi líto ☹ ,ale aspon nějaká útěcha - jak píše inza,pokud nedojde na ET pokus na pojištovnu se ti nepočítá ,moc nesmutni ikdyž....-vím,snadno se to říká 😕

darkwitch
20. srp 2011

Holky vy jste asi žádná neměla IVM? zajímalo by mě jak se to platí, volala mi doktorka Langerová, že když bylo tolik vajíček a všechny nezralé, že by mohl být problém s dozráváním a že to ještě promyslí a projedná s jiným doktorem, ale myslí si, že by možná stálo za to zkusit IVM...

kive76
20. srp 2011

@darkwitch JÁ ANI nevím,že by něco takového existovalo

cibka
20. srp 2011

@darkwitch taky me to moc mrzí a toto mi také nic neříká

darkwitch
20. srp 2011

Myslela jsem si to, že to tu ještě nikdo neměl, já to jen jednou viděla na stránkách gennetu a teď o tom mluvila Langerová, tak uvidím na čem se s ní v tom říjnu dohodnu...

Teda myslím, že ke všem radostem se mi ještě rozjíždí hyperstimulák ☹

inza
20. srp 2011

@darkwitch:nevim presne jak se to plati,ale gennet je mezi prvnima co to delaj.je to novinka cca pul roku. ja mam za to ze zaplatis IVM a pak asi neco za oplozeni,kultivaci atd....
jo dej si teda na zal alespon dvojku vinecka ci neco jinak dobreho a neves hlavu bude lip

anlek
20. srp 2011

@darkwitch To je mi lito. Jsem si rikala, jak krasne mas na slapnuto. ☹ Jak to bylo minule? To jsi take mela hodne nezralych vajicek? Nerada bych kecala, ale IVM by mohlo byt, ze odeberou nezrala vajicka a nejak je nechavaji nejdriv dozrat u nich v laboratori a pak je teprv oplodnuji. Ale fakt nevim. Rozhodne se drz, tohle je osklive.

darkwitch
20. srp 2011

@inza chtěla jsem se lehce opít, ale s tím rozjíždějícím se hyperstimulákem asi radši počkám 🙂 já vím, že bude líp... nejhorší je vždycky ten první den, pak už je to jen lepší a lepší 🙂

darkwitch
20. srp 2011

@anlek minule byla víc než polovina nezralých a je to jak píšeš, odeberou nezralá vajíčka a nechají je dozrát a prý se to dělá bez stimulace... tak si to moc nedovedu představit...

majcam
20. srp 2011

@darkwitch ty vo...,úplně se mi sevřel žaludek,jak je tohle možný,vždyť předtím jste neměli problém, šla si na OPU ve stejnou dobu,nebo jak..?! ☹
@monnn Bukvová mi říkala,že půjde do práce co nejdřív,protože jsem se jí ptala,co se mnou bude,když ona bude mít jiné starosti 😉

darkwitch
20. srp 2011

@majcam minule jsem šla myslím o den později, ale taky jsem hůř reagovala na stimulaci... no, je to divné...

anlek
20. srp 2011

@darkwitch Tak taky otazka, zda tohle neni pricina, proc jsi zatim neotehotnela ... Zas bez stimulace, to mi prijde jako docela velka vyhoda ... Drzim palce, at konecne vymysli, jak pomoci.

darkwitch
20. srp 2011

@anlek mě to přijde bez stimulace taky jako výhoda, vzhledem k tomu, že si teď připadám jak ten vlk v pohádce o červené karkulce, potom co mu zašili to kamení do břicha 😀 😀 😀

zvalentova
21. srp 2011

@monnn ahojky, jestli myslíš Máru co operuje u Apolináře, tak toho znám. Byla jsem u něj na konzultaci. 😉

monnn
21. srp 2011

@zvalentova jj,přesně toho myslím 😉 ,jsem zědavá co mi poví on 😕 a co ty jak se cítíš?
@darkwitch taky jsem o tom četla a myslím - jak píšeš,že bez stimulky by to byla velká výhoda a hlavně nemusela bys čekat 3mě ,že jo!!
@majcam to by bylo fajn,jen ještě raději zůstávám stát pevně na nohou,počkám na vyjádření již zmíněného DR. 😉
jinak holky nevím jak u vás,ale u nás horko,horko - sluníčko přes celou oblohu 😀

zvalentova
21. srp 2011

@monnn už je mi dobře, mám spíš problém hlídat se ve volnějším režimu 😀

Mára je fajn, konstruktivní, normální. Jen ty jeho strašné ceny ☹

zvalentova
22. srp 2011

krásné ráno všem 🙂

cibka
22. srp 2011

@zvalentova i tobě 😉

zvalentova
22. srp 2011

@cibka jak to jde? Užíváš volna nebo seš v práci?

cibka
22. srp 2011

dovolená skončila čeká mě práce 😠