Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

daphney
15. říj 2011

@cibka dneska volala sestřička kolik se oplodnilo vajíček a prý jsou tam zítra jen embryologové, takže buď zavolají nebo mám zavolat já... taky mě to překvapilo, myslela jsem si, že v neděli nefungujou

cibka
15. říj 2011

@daphney tak aspon nebudes do pondělí jak na trní to je dobře klidně si tam zavolej 😉

daphney
15. říj 2011

@cibka budu je hned ráno terorizovat, embryolog nebyl včera moc příjemnej, jendal s náma jako že to děláme 2x za týden, takže vše je snad jasné 😠 😠 😠 😠 😠 pro něj možná, ale já tohle zažívám poprvé, takže fakt nechápu rozdílné druhy mražení embryjek, atd atd... 😠 ke komu tam chodíš ty?

zvalentova
15. říj 2011

@daphney @cibka no nevím, nám v neděli také nevolali, přestože to slíbili. Bylo nám vysvětleno, že volají jen pokud by se dělo mimořádného. Jinak zpráva až v pondělí.

daphney
15. říj 2011

@zvalentova to je divný, no uvidím zítra, dám vědt, jestli se někdo ozval 😒

majcam
15. říj 2011

Ahoj holky,tak jsem si dnes vzala své děti na neděli domu 😀 😀 ,pomáhal mi s nima Méďa.. 🙂
@daphney ahoj,taky se mi to zdálo v Gennetu nějaké zmatečné,od té doby co tam nemám Bukvovou,jako bych nikam nepatřila...jo a s embryologem jsme se taky pobavili viz.asi 2 stránky nazpět... 😠 ,

malina2
15. říj 2011

@rychetkami @cibka Uz je mi lip, odpocivam jak jsem si to roky nedoprala. Jen lezim, ctu a rejdim po netu. Ms ma naskocit koncem sestinedeli, ktery nasleduje i po potratu, to je fakt na mozek... Pak mame min. 3-6 mesicu utrum kvuli hojeni, uzavreni cipku a hrdla a obnoveni sliznice. Ta ztrata casu me stve nejvic. Uvazuju o laparce v lednu kvuli ty my endometrioze. Koncem rijna mazu do Gennetu na konzultaci i na genetiku. Min. tyden mi prisly vysledky z genetiku - krve, mam trombofilni mutaci, tzn. nedokazu zpracovat listovku, potrebuju ji nastepenou. To by mohla byt mozna pricina toho spatnyho vyvoje. Ach jo, co se jeste nedozvim, pripadnu si cela porouchana :(

cibka
15. říj 2011

@malina2 neboj to zvladnes taky si vzdy řikam jak ten čas mezi prstama utíká a že furt na neco čekam me zase nic nezjistili jediné co mam jsou anovulační cykly a zvýšený nk bunky ale proč se nedaří se nevi tak si kolikrát rikam zda by bylo lepsí na neco prijít a obejít to ale takhle

cibka
15. říj 2011

@daphney já chodila k vykysalé ale pak sla na materskou a ujal se me feldmár je moc fajn

cibka
15. říj 2011

@majcam tak už je más u sebe ju kolik 2? moc drzím palečky a hezky odpočívej ja mela minulý týden na et langerovou nejdřív volali že bude brandejská ale najednou se tam obejvila langerová ale na opu jsem mela feldmára

cibka
16. říj 2011

krásné nedělní ráno, holky nevím čím to je ale asi už 2-3 dny jsem taková podrážděná a nervní

anlek
16. říj 2011

@cibka Kolikaty den od ET jsi? A jak jsi mela stara embryjka?

@majcam Zbylo neco na zamrazeni? Bud blbe ctu nebo jsi vubec nepsala, kolik kousku mate. 😵

@malina2 Mam pocit, ze ty trombofilni mutace muzou zpusobovat zamlklinky. 😒 Pockej, co ti rekne dr. v Gennetu.

majcam
16. říj 2011

@cibka jj 2,sice šli ke mě brzo,ale minulý rok byla PK a taky nic..Jooo Méďa je super 😉
@anlek měla jsem vytáhnutých 6 folikulů a z toho byla jen 3 vajíčka,ale i tak jsem to měla za úspěch,tento rok mi zjistili zvýšené FSH a snížené AMH,je to už neměnné a znamená to,že jsem už vnitřně stará.... ☹ ,takže předtim se na nic nepřišlo,asi psychika a teď už jsem stará,přesný učebnicový příklad toho,že odbije 35let a ženská je v tahu....

anlek
16. říj 2011

@majcam Nehazej flintu do zita. 😉 Nekomu vic sedi, kdyz se embryjka zavedou driv nez po PK. U mamy jim muze byt lip nez v laboratori. Drzim palecky, at se chyti.

zvalentova
16. říj 2011

@majcam to je supr zpráva, budeš mít také dva kousky 😀
Také jsem PK neměla a číhej jak se drží zuby nehty 😎

cibka
16. říj 2011

@anlek dnes 9 den a zavaděli je 3 den zavdeli 2 jedno lepší jedno horší

cibka
16. říj 2011

@majcam ja po prve pk neměla po druhé jo a ted zase ne

malina2
16. říj 2011

@anlek Jo, dneska jsem to cely dopoledne studovala na netu. Potrebuju nastepenou listovku (Femibion) a prip. injekce na redeni krve v prvnim trimestru... Vysledky z genetiky prisly min.tyden postou, ani jsem to necetla, Gennet jsem stopla s tim, ze uz tam nikdy nebudu muset. No a koncem rijna tam zase pomazu... Ten Femibion mi kamaradka doporucovala, ze se lip vstrebava, a ja krava brala dal predrazenej Mamavit!!!

malina2
16. říj 2011

@cibka Ty nk bunky mam taky mirne zvyseny, ale kupodivu se mi podarilo otehotnet prirozene. Volala jsem v 8tt na imuno, jestli mam nasadit ty prasky, co mi dali kvuli planovanymu ivf, ale pry ne. Ale pricina neprosperujiciho teh.byla nejspis v ty mthfr mutaci. Jela jsem tam tenkrat jeste na krev, tak jsem zvedava, co mi ve ctvrtek reknou na konzultaci. Ty anovulacni cykly se daji resit hormonalne, ne? Jak dlouho se snazis?

malina2
16. říj 2011

@majcam Ten vek psychice neprida. Dost si vycitam, ze jsem teh.odkladala kvuli uplnej blbostem. Drzim palce, at ti to tentokrat vyjde!

monnn
16. říj 2011

@cibka ty jo ty už budeš za chvilku testit 😉 moc ti přeji at najdeš krásné // a hlavně at je pak i
krásné číslo hcg 🙂
@majcam mimískům se bude u tebe bude líbit - musí 😉
@malina2 to vyčítání taky znám,ale jak už mi psala pí.MUDr "nevyčítejte si co nejde vrátit zpět" 😒
@zvalentova holka tobě ty týdny nějak přibívaj,se nestačím divit jak to strašně ten čas letí,ti za chvilku půjdou děti do školky 😀

cibka
16. říj 2011

@malina2 dá se to obejít hormonálně ale zatím se nám to nepovedlo ani po ivf no už končíme 4 rok v lednu najíždíme na 5 ☹ ja kvuli tem nk bunkám beru prednison me se jeste nepodařilo otehotnet

cibka
16. říj 2011

@monnn díky testit mam v patek a mam rovnou prijet na krev loni kdyz sem byla na ivf tak sem na krev ani nemusela ted prý ano minule jen rekli kdyz bude negativní vysadit léky tak doufam ze kdyz tam dojedo do 8:30 že budu vedet výsledek odpoledne

zvalentova
16. říj 2011

@monnn je to masakr, ve čtvrtek pro průkazku, v pátek na screening a za chvíli začnu 2.trimestr 😎

malina2
16. říj 2011

@cibka tak to ja jsem uplna zacatecnice, rok a pul, necelej. Tentokrat ti to uz musi vyjit! 😉

cibka
16. říj 2011

@malina2 no ono se to nezdá ale strašne to letí vždycky se to nejak a nščím zkomplikuje a odkládá to pak ty měsíce jen naskakují

rychetkami
16. říj 2011

@malina2 trombofilni mutaci mela moje kamoska, taky potratila, dokonce nekolikrat, ale jakmile ji na to prisli, nasadili pri tehotenstvi anopyrin a konecne se jim zadarilo...male je rok a mesic...takze hlavu vzhuru, kocko!!! Doktori vykopou toho zakopanyho psa a bude to🙂

malina2
17. říj 2011

@rychetkami @cibka Holky, ja na ty genetice byla uz cervnu, moje vysledky byly uz v cervenci. Jenze drahy se tam dokopal az koncem srpna. Porad se nemuzu zbavit vycitek, ze kdyby tam sel tenkrat se mnou, dalo se tomu nejak predejit... Vcera jsem koukala v televizi na Ja a Marley, taky tam byl zamlkly potrat v 10tt, na konci umrel pes, bulela jsem nepretrzite asi hodinu, jsem ted otekla a boli me hlava a opet bulim.

zvalentova
17. říj 2011

@malina2 Marly a Já je moc smutný film ☹

rychetkami
17. říj 2011

@malina2 ach jo, ty výčitky, taky mi hlavou letělo spousta věcí...dneska jdu na kontrolu do Gennetu před hormonální stimulací k IVF, jen se bojím, že mám nějakou cystu nebo něco takovýho,protože můj gyndař před 10 dny na ultrazvuku"něco" viděl, ale že prý neví - vypadalo to na zvětšený vaječník o 1 cm, ale třeba to bylo tím, že jsem byla přesně v půlce cyklu před nebo při ovulaci...bojím se, těch deset dní, co uplynuly od té prohlídky, stálo fakt za to, doufám, že dneska to bude jasnější...radši špatnou zprávu narovinu než takovouhle nejistotu☹