Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
1. lis 2011

Dobré dopolko 😉
@cibka já vím,a právě je čas do toho nedávat vše.. 😉
@inza to fakt nechápu proč s tou minimálkou maj takový problém..
@raducha@zvalentova holky byly jste v mezičase(krev a první UTZ) ještě někde na krvi,nebo dělaly jste si pro jistotu třeba ještě test?

zvalentova
1. lis 2011

@inza zlato, držím ti všechny palce které mám 🙂

majcam
1. lis 2011

@zvalentova ...a že jich máš dostatek 😅

inza
1. lis 2011

@majcam: v gennetu s tim problem maji, ale v Brne ne. Tam ti ji nejdrive nabidnou at neplejtvas zbytecne "hrazene" pokusy a pokud ti nevyjde tak nemaj problem ji zopakovat hned dalsi mesic. Jsem zvedava kolik jich dneska bude jeste kvokat...🙂
@zvalentova: jj diky snad takove mnozstvi palcu pomuze 😀

zvalentova
1. lis 2011

@inza to si piš, podívej jak se snažíme a jak se nám ta diskuse hezky rozrůstá 😎

raducha
1. lis 2011

@majcam já jsem cvok.dělala jsem si test před prvním UTZ 😀

monivo
1. lis 2011

@hypo to je super, tak držím palce, to je fakt rychlost. Já to u nás vidím tak na leden, únor. A ptala ses na to rozmražení, jak to tedy je? Necháš si tedy zavést jen jedno?

hypo
1. lis 2011

@monivo zamrazene mame obe naraz, pry se to po jednom nedela, tak cekame co se rozmrazi ale chcem jen jedno, hop nebo trop.... tak snad to vyjde!!

monivo
1. lis 2011

@hypo tak o to víc držím palce 😉

hypo
1. lis 2011

@monivo dik, hus aby to bylo za mnou 🙂

monivo
1. lis 2011

@hypo to ti věřím, zase čekačka 14dní apod. 🙂

cibka
1. lis 2011

@inza a kde ji dělají? v gennetu ne?

majcam
1. lis 2011

@cibka v Gennetu ne,ale zeptej se Médi,jestli třeba nezměnili názor...

inza
1. lis 2011

@cibka:mas IP...v Gennetu to maj od Stejskala pry zakazany...malo na tom vydelaj.... 😀
@majcam: tak co 3v1 ? 😀 😀. By jsi mela dat chlebicek....🙂 jako lenka kubic. dala pansky a damsky a ceka parecek

majcam
1. lis 2011

@inza no jsem jak po kocovině a furt si lítám kupovat olivy 😉

inza
1. lis 2011

@majcam: tak bacha na pecky...🙂

monnn
1. lis 2011

@majcam obří gratulace
se to tady rozjíždí 😉 ,jinak holky jsem se dnes vrátila z Phy od Apoli anemůžu si stěžovat spíš naopak-velká chvála personálu,jsem sice ležela na jiným oddělení,ale opravdu jsem byla moc spokojená 😉

malina2
1. lis 2011

@inza Ahoj! Co je to ta minimálka??? A gratuluju k úrodě!

monnn
1. lis 2011

holky můžu se zeptat?Jak dloho jste byly na neschopence po laparce?Díky!!

zvalentova
1. lis 2011

@monnn já si nechala celých 14 dní, protože v práci je to masakr a aby i moje holky v kanclu pochopily že se musí o sebe postarat samy. Nicméně reálně bych řekla, že do klidného zaměstnání tak po týdnu bych se vrátit mohla. Záleží co děláš a jestli to volno nechceš využít jinak. 😎

monnn
1. lis 2011

@zvalentova no právě mě ji napsali u Apoli,že mi ji převedou k mé gyn,Jenže já měla jinej plán v po razítko takže celý den dobře zaplacen a od 1.11 neschopnost,tak mi to poradila má mistrová,takže jsem ji dnes u Apoli nechala a zítra si půjdu ke svý praktický pro novou -mě ted jen napadlo,že jsem si ji mohla nechat od Apoli jen přepsat datum,no už nic,ale délka marodky mě zajímá,nemám klidnou práci,pracuji na směny a někdy je to klidnější jindy docela náročný,uvidím jak se zítra domluvím,mě ti holka nebolí tolik ty v pichy jak klíční kosti a pod něma,sem asi případ pro kliniku naproti Apoli 😀 😀 každopádně děkuji za odpověd.

zvalentova
1. lis 2011

@monnn tak to nevím, já sice byla doma 14 dní, ale bez neschopenky, vím, že první týden jsem byla ráda doma. Stehy sice maličké, ale všechny kalhoty tlačily, takže doma jednoznačně větší pohoda 🙂

inza
1. lis 2011

@malina2: je to takove setrnejsi IVF. resp stimulace je minimem leku. Od 3-7 den se bere clostik a pak podle velikosti foliku si dopichavas male mnozstvi hormunu (gonal, fostimon....) cca jenom 4 dny a vetsinou to je jenom kolem 100 jednotek. Pak je uz klasicke OPU...ET..atd. Ma to vyhodu ze nemas takoou zatez organismu z hormonu....a muzes pokud se nepovede jit hned dalsi mesic znova. Akorat to nehradi pojistovna....leky mozna hradi to nevim...ja mela svoje

malina2
1. lis 2011

@inza Aha... to zní zajímavě. A na kolik to vyjde, když to nehradí pojišťovna? Tzn. platíš za ten zákrok ne za léky? To musí být darda...

cibka
1. lis 2011

@monnn ja po laparce nebyla na neschopence vubec týden sem byla v nemocnici v pondělí nástup v uterý laparka v pátek me pustili a v pondělí jsem sla do prace

inza
1. lis 2011

@malina2: no tam kde jsem byla je zakl cena 13 tis a pak se plati za oplozeni jednoho vajuch a metodou ISCI 1000. Takze pak zalezi kolik budes mit vajec....

maharall
2. lis 2011

@hypo ahojky tak to je super že už jdete, budu moc moc držet palečky na zítra aby se to zadařilo. Oni ti teda řekli že se rozmrazí najednou? Mě zas říkala že to jde jen jedno, ale třeba mě dr. nepochopila a nebo já jí to je pravděpodobnější ☹ , v tom návalu informací, tak uvidím, snad to vyjde napoprvé 😉 . A prosím tě můžu se ještě zeptat kolik se platí za KET ? Tak na zítra hodně štěstíčka 😉 😵 .

hypo
2. lis 2011

@maharall rozmrazeni 5.200,- snad nic jineho kdyz nepocitam leky.......
kolik mate vajicek zamrazeno, treba mate jeden plonkovej tak ten je sam..... po trech to snad nedavaji 🙂 nevim uvidime, dam vedet ve ctvrtek..... jo myslim ze vlastne rikala ze se zamrazuje po jednom jen vyjmecne a to jsem pochopila prave to ze kdyz je jeden plonkovej.....

maharall
2. lis 2011

@hypo no my máme jenom dvě zmražený...

majcam
2. lis 2011

@monnn ahoooj,tak si to zvládla,,,?!