Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
3. srp 2012

@inza jsem si myslela,že test nebude 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠, jde udělat i večer a tak🙂)

betox
3. srp 2012

@inza pokud není mrcha, tak je to víc než nadějný....Já taky netestovala, nějak mě nenapadlo, že bych vůbec mohla být těhotná a pak mě něco osvítilo, ale našla jsem jen rok prošlý test (ale // vylezly hned...) 😀

petrita83
3. srp 2012

@mandre to jsi vystihla,tuk,tuk 😀

petrita83
3. srp 2012

@majcam @inza 😠 taky jsem to tušila,ale hlavní je jestli se mrcha zdržela 😉

inza
3. srp 2012

@majcam: velká lenost....jsem na to jít dělat trest moc líná 🙂

inza
3. srp 2012

@petrita83:uvidíme jak holka na tom bude🙂

absti
3. srp 2012

holky měli jste taky ve stimulačním plánu, že si injekci ovitrele pícháte ve stejný den jako cetrotide??? zdá se mi to jako kravina.
Díky

cibka
3. srp 2012

no my jezdíme do gennetu s přestávkama už asi 3 roky
inza držim palečky seš fakt dobrá žes vydržela ikdyž já při třetim ivf jsme se taky netěšila bála jsem se zklamání

omcamauta
3. srp 2012

@absti jo, měla jsem to taky tak - poslední injekce 2 dny před OPU byly: ráno cetrotide (ačkoliv jsem jinak píchala večer), večer ovitrele.

absti
3. srp 2012

@omcamauta
no vydíš to a mě neřekli, že to mám vzít ráno. Co ty? už jsi po OPU?

majcam
4. srp 2012

@inza já vím,já taky nikdy nebyla na testy,ten vítěznej jsem si udělala,jen po špinění na ty manžovi narozky,abych se kdyžtak mohla rovnou opít 😉

majcam
4. srp 2012

@petrita83 Všechno nejlepší k včerejším narozeninkám 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

inza
4. srp 2012

@petrita83:je opožděně ale přeci ke včerejším narozkam vše nej......🙂

petrita83
4. srp 2012

@majcam @inza holky moc dekuju 😀 ten nejlepsi darecek mam uz 4mesice a vcera nam tu vecu pekne osladil 😀 s tatkou oba strhany jak boruvky jsme sli v 9h chrupat 😀 joo to byla oslava 😲 😀 😀 dneska cekame zastup gratulantu tak jdu uklizet,snad vse stihnu 😖
Pekny vikend vsem

inza
4. srp 2012

Tak co jste napnuty jak ksandy?

majcam
4. srp 2012

@inza si pič 😉

inza
4. srp 2012

Tak hadejte.....🙂🙂🙂🙂

anlek
4. srp 2012

@inza Jsou tam. 😵

inza
4. srp 2012

@anlek: jsi vítěz 🙂

omcamauta
4. srp 2012

@absti už po dvou - loni a předloni. Teď jsem po IUI.
@inza gratuluju a držím pěstě, ať to vpořádku dotáhnete do úspěšného konce/začátku 😎

malina2
4. srp 2012

@inza Super, gatuluju!!!

inza
4. srp 2012

@omcamauta ,@malina2:uvidíme jak to nakonec dopadne

anlek
4. srp 2012

@inza Gratuluju !!!! Nechce se mi hledat zpatky, kolik jste zavadeli? Jeeee, ja mam takovou radost. 😵

cibka
4. srp 2012

@inza paráda velká gratulace

monnn
4. srp 2012

@inza ted už to zdárně dotáhneš až do dne s velkým "D" 🙂 🙂 🙂 ,kdy jedeš na ko do Brna ??? a moc gratuluji!!!!!! 😅

inza
5. srp 2012

@monnn: ještě nevím.musim v pondělí zavolat nebo napsat dr... No uvidíme jak to bude pokračovat dále.
@anlek: dvě byli zmrazeny spolu....🙂

petrita83
5. srp 2012

@inza wow,všechno nejlepší!dnes je 5. 😀 šťastny to den,že by ten nejšťastnější?!!!byla jsem napnutá jak kšandy 😀 a toto 🙂 ,no toto 😀 perfektní,velká grarulace,držíme palce dál a těšíme na krásný zprávy!

inza
5. srp 2012

@petrita83:No včera už mamka trošku prudil tak jsem test nakonec udělala kolem poledne a luk byli tam..... Tak jsem si pak odpo dala dve pivka.. Tak uvidíme jak bude dále......zitra si musim napsat o utrous....jo nějak dobře rozmrazujou..🙂

petrita83
5. srp 2012

@inza jsou to proste sikulove 😀 řeknou,že too klapne a klapne😉no hurá že jsi taky jednou ten test prubla 😀 tomu říkám dobrá investice!tak pak dej vědět jak dál,pojedeš do Rf na utz?

inza
5. srp 2012

@petrita83:jj pojedu asi. zítra tam budu volat a uvidím jak se domluvime....