Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

malina2
27. čer 2011

@zvalentova Beru obojí 2x denně, k tomu ještě už snad sto let kyselinu listovou. Připadám si jako stařena nad hrobem, když se s tím u snídaně a večeře vytasím. Taky mi babka bylinkářka doporučila jedno pivo denně, to už ale taky léta praktikuju, a nic... Po tý pupalce, tu jsem začala brát asi o týden dřív než vojtěšku, se mi ale krásně vyhladila pleť. Tak pokud bude mít takovej vliv na moje vaječníky, budou do září krásně vymetený 🙂)

cibka
27. čer 2011

@maarina jo jo je tu nejak mrtvo tak když sem ted s ním byla 2 dny tak mi pak bylo smutno veřim že se jednou dočkáme budeme jeste chvíli bojovat 😉

monnn
27. čer 2011

@sipkova1 ahoj jj bylo tam krásně teploučko a poslední cca 3dny až moc horko 😀 .něco kolem 30 a výš 😉 a moře to nevím,ale bylo teplý v poho bych ještě chvíli vydržela 😉 ,hele ted nějak nestíhám Ty jsi nakonec těhulka přirozeně 😉 ,jsem koukala,že budete mít doma andílka nebo čertíka 😅

kive76
28. čer 2011

@malina2 k Brandejské.

inza
29. čer 2011

preji pekny den. jenom dotaz nezustal nekomu navic cetrotide ci orgalutran, pregnyl, ovitrelle? Jinak Vas sleduju, ale uz ted moc neprispivam

zvalentova
29. čer 2011

@inza ahojky, rozhodně mám doma pregnyl a cetrotide (toho tak dvě pera)

inza
29. čer 2011

zvalentova: mas IP

maarina
29. čer 2011

zdravim vas holciny.. uz jste nekdo byl v genn na porici u bile labute??? nevite jak dlouho to tam funguje??

maarina
29. čer 2011

@inza ahojky , jak se mas??tady to nejak usina tak koukej zase prispivat at tu mame nejake spolubojovnice 😉 jak ses ted ty daleko jestli se muzu zeptat?

sipkova1
29. čer 2011

@monnn jo jo přirozeně, ale nějak to moc ještě nepublikuju 🙂 , pořád mám nějaké obavy...
Můžu se zeptat proč Ti po hyster. nedoporučujou další těhu?

kive76
29. čer 2011

ahojky, tak dneska jdem do toho gennetu...(po roce snažení když nám to nejde..poté co nám bylo řečeno, že jsme oba zdraví, )jinak už jsou to 2 roky a půl co nám to nejde...
a o tom, že na Poříčí je genn...to vůbec nevím...

maarina
29. čer 2011

@kive76 tak to vam moc drzim palce 🙂 dej nam vedet jak jste dopali....

inza
29. čer 2011

@maarina: na porici neni moc dlouho. Ja jinak do Gennetu ted uz asi chodit nebudu. Zatim neplanujem nic. Daleko jsme tak ze nam to uz nekolikrat nevyslo...

maarina
29. čer 2011

@inza tak to me mrzi , ze se vam nedari....to ja jsem ve stadiu kdy se na ivf vylozene tesim.. beru to jako nasi jedinou sanci ale to je spis tim, ze jeste nevim co me ceka a co s nama udela psychika 😕 😕 a ty si na to porici chodila??

cibka
29. čer 2011

ahojky taky nevim že je genn. i na poříčí slyším to prvně

@kive76 držím palečky at dopadnete co nejlépe a koukej se ozvat 😉

sipkova1
29. čer 2011

Taky jsem tím gennetem na pořící byla překvapená, jela jsem kolem tramvají a koukám známá cedule gennet
ale ani nevím, co tam dělají za služby
http://www.gennet.cz/praha-archa-1404038862.html

sipkova1
29. čer 2011

@kive76 Držím palce

rychetkami
29. čer 2011

...mohla bych se k vám přidat?Přijdu si mezi svými kamarádkami s dětičkama jako mimozemšťan🙂 a tady vypadá, že ybch mohla virtuálně poznat "spolubojovnice".
Před týdnem jsme byli s manželem v Gennetu u dr.Brandejské, zatím nám objevili jen slabou asthenozoospermii, já zatím OK, máme za sebou imunologické odběry - výsledek za měsíc. V příštím cyklu zkusíme IUI spíš jako diagnostickou metodu, s nadějemi jsem opatrná, ale člověku to nedá...

inza
29. čer 2011

@maarina: nechodila jenom vim ze tam je...nejak po novem roce se tam zjevil

kive76
29. čer 2011

@rychetkami ahojky, určitě se můžeš přidat..tak to chodíme ke stejné dr..

cibka
29. čer 2011

@kive76 a jak jsi dopadla ty?

cibka
29. čer 2011

@rychetkami jen se přidej aspon se to tu zase trosku rozhýbe 🙂

rychetkami
29. čer 2011

@cibka
no podle toho, co jsem četla, tak jste všechny statečný ženský, obdivuju vás a doufám že i já budu mít dost síly na celou tu anabázi...mám teď trochu naděje, že i když cíl je možná dost daleko, začínáme k němu směřovat.
@kive76
my jsme do gennetu přišli po roce a čtvrt snažení, čeklai jsme od dubna, než nás vzali

cibka
29. čer 2011

@rychetkami ani ti to nepřeju takovýhle zážitky bylo by fajn kdyby se to podařiho hned 😉 není totiž o co stát a kdo si tím neprošel nemůže pochopit

rychetkami
29. čer 2011

@cibka jsem sice na začátku, ale ten rok zkoušení a doufání a náledného zklamání s každou MS je sám o sobě na pytel, takže určitou představu mám a chápu, že toje jen zlomek toho, čím si prošly některé holky. Ale pořád vidím nějakou naději

cibka
29. čer 2011

@rychetkami to určitě naděje umírá poslední a víš že proto děláš maximum

kive76
29. čer 2011

@cibka ahojky, tak jsme zpátky doma..a v sobotu jdeme na Iuičko..

kive76
29. čer 2011

@sipkova1 díky za držení 🙂

cibka
29. čer 2011

@kive76 to je teda fofr držím palečky at to klapne

kive76
29. čer 2011

@cibka díky, no fofr, taky jsem zírala, já myslela, že se na to ještě nějak musí objednávat..a ono vlastně jakmile ti skončí menzes..tak pak to hned jde..já myslela, že po roce, kdy jsme tam byli naposled, zas budem muset oběnout všechny různý vyšetření ohledně krve, a ono nic....jen chtějí novou cytologii..ale to klidně až po IUičku.