Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
11. led 2013

@kive76:drzim palce ať už to vyjde

raducha
12. led 2013

@betox hodně štěstíčka at jste oba zdrávy 😉

kive76
12. led 2013

@inza díky

darkwitch
12. led 2013

@kive76 držím palce 🙂

monnn
12. led 2013

@kive76 moc držím pěstě at najdeš co nejdřív // a pak at máš příjemné těhulkování 😉
@betox že by už opravdu byla Julinka u maminky v náručí?? 😉 jestli ano,tak posílám velkou gratulaci 😵 😵 😵
@darkwitch dnes jsem na tebe kočko myslela 😕
@raducha ty jo toto letí s Klárky už bude brzy velká slečna ! 🙂
@inza hezky ti to utíká 😀
@majcam a co vy Marto,jak válčíte s Natálkou,co Vánoce?ta musela koukat!!! 😵 😵

kive76
13. led 2013

@darkwitch ahojky, zdravím...co je u tebe nového? jinak díky.

darkwitch
13. led 2013

@kive76 ahoj u mě není nového nic 🙂 čekám na výsledky z imunologie a uvidíme...
@monnn vidíš stačí si na mě vzpomenout a objevím 😀 to by mohlo být dost děsivé 😀

majcam
15. led 2013

@monnn Ahoooooj Mončo 😉 ,jj zvládáme to spolu dobře 😉 ,je strašně hodná,teda zatím,tak by mohla zdědit povahu po mě,kliďas 😉 ,manža prej furt jenom řval 😕 😕 strašně to letí teda,sice když byla malinká,tak jsem si kolikrát říkala ať už je větší,že prostě nevim proč brečí,ale teď bych to chtěla zastavit,komunikuje,začíná si sedat,v postýlce když má spát,tak tam pořádá mejdany(otočky na břicho), a vyčumuje si tam 😅 ,je to prdelka prostě 😉 ,co u tebe?!

monnn
15. led 2013

@majcam 28.1 jedu do hlavního města ČR 😀

majcam
16. led 2013

@monnn takže směr Gennet?!
@betox kde vás máme holky?! 😲

darkwitch
16. led 2013

@monnn jé super, já mám po imunologii, takže se taky budu brzo objednávat do gennetu 🙂 mám tam ještě mrazáčky tak třeba se chytí...

monnn
16. led 2013

@majcam jj nakonec jsem vsadila na G
@darkwitch no bezva 🙂 ,tak se koukej objednat - a můžeme sedět v čekárně spolu 😀 ,no mě Imuno vyšlo ted i před tím super,tak nevím kde je chyba 😠 ,osobně bych raději jedla aspon ten prednison ikdyž ho nepotřebuji,ale aspon pro můj pocit 😕 ,no .....uvidíme,musím věřit 😉

majcam
17. led 2013

@monnn super!!!!hele já u tohohle vítězného taky neměla prednison,Jarošová mi ho nedala,chtěla jsem si ho naordinovat sama(měla jsem tady zbytek z 1.IVF),ale nakonec jsem se na to vykašlala,a stejně se mi tam Natka usadila 🙂

mandre
17. led 2013

@betox tak holky, jak jste na tom 😵 😵 😵 ?????????????
My zítra slavíme 1. NAROZENINY 😲 😲 😀 😀 ...to snad ani neni možný, jak to uteklo, dneska jsme byli u foťáka házet modely 😀 😀 😀 Kristiánek byl nadšený z těch všech rekvizit 😀 😀 😉

majcam
21. led 2013

@mandre taky už mám starost,co je s Betox a Julčou 😔

majcam
21. led 2013

@mandre jéééé opožděná gratulace Kristiánkovi a pusa od Natálky 😵

mandre
21. led 2013

@majcam děkujeme. 😵 Kristiánek má teď hraček, že nevim, co s tim budeme dělat 😀 😀 😝 ...holky toho maj asi plný brejle, já jsem lezla taky po zdi, hlavně v nemocnici, když mě nutili kojit a odstříkávat po 3 hodinách 😝 😝, to jsem teda byla těžce KO. Zaplať pánbůh za sušený mlíko od 3 měsíců 😀 😀.
@petrita83 taky děkujeme za přání 😵 😵

majcam
21. led 2013

@mandre jj taky jsem byla těžce v prrrrrr.... 😉

mandre
21. led 2013

@majcam teď jsem ale dost často taky 😀 😀 ...náš mladej už spí jen po o., když nespí od 6 od rána, tak je to dobrý, zalehne a spí 2 hodiny...ale když spí do 7-7.30, tak nechce ani náhodou...a já mám teda dost 😀 😀 dělat zábavu celý den, to je teda na padnutí 😝 😀 😀

betox
21. led 2013

Ahojky, tako konečně se hlásím....Julinka se narodila 9.1. a vážila 3160 g, ale měla hodně vysoký bilirubin, tak šla až na 2760g. Museli ji ozařovat na 3x, takže nás pouštěli až po týdnu ☹ . Jinak porod byl hodně náročný, protože jsem chtěla rodit přirozeně, bez jakékoliv medikace a po těch mých 6 laparkách a srůstech v celém břiše to bylo hodně náročné, zvlášť ten konec. Myslím, že nebýt mé skvělé PA, tak bych skončila na císaři. Byly chvíle, kdy jsem si říkala, že bude Julinka jedináček, ale už to přešlo a já se na to dívám s obrovskou pokorou jako na veliký zázrak a dar.
Mám pocit, že jenom kojím. V porodce malá vydržela i 3 hoďky, ale doma ne. Vydrží zcela vyjímečně max. 2 hoďky, jinak klidně po půl hoďce se hlásí o příděl...Prakticky každu noc jí trápí 3 hodiny bříško, kdy je téměř modrá od pláče a nakonec jí pomůže jenom, když jí pomůžeme teploměrem zbavit se té nálože 😖 Takže jsme totálně hotoví, ale snad to časem přejde. Kdybyste měli nějakou radu, tak sem s ní....
Jinak je samozřejmě nádherná a neuvěřitelně vlasatá. V porodnici jí všichni obdivovali, že to ještě neviděli - normálně má vlasy přes uši, takže vypadá, že má mikádo 😀

betox
21. led 2013

Ještě všem díky za podporu, ale já fakt byla totáč hotová, až teď jsem sebrala sílu a zapla noťas.
@mandre Taky se připojuji Kristiánkovi ke gratulaci. Je neuvěřitelné, jak to hrozně letí a na dětech to fakt člověk vidí nejvíc..

monnn
21. led 2013

@betox jé gratuluji at hezky rostete a snad i to kojení bude brzy po delší době!?jinak Martínek měl též jako miminko problémy s bolestí bříška,bez naší pomoci se ani nevykakal,perfektní byla rektální rolka(trubička) místo teploměru a taky nějaký sladký kapečky jsme dávali,ale jméno .....mi za ty roky vypadlo 😨
@mandre taky se opožděně připojuji a s tím spaním vydrž až začnete chodit do školky(školy) budeš ho tahat s postele 😀 zkušenost,měli jsme to podobně,ráno v 6 budíček,po obědě 20min. spánku a po 18 mě už jsme spali po obědě max 2krát za týden,ale ted 😀 😀

petap1
22. led 2013

betox: velikáá gratulace 🙂 Jsi statečná žena 😀 S kojením mám zkušennost, že dávat kdy si řekne i po hoďce, oni se pak srovnájí a nakonec to budou 3-4 hoďky...tedy jen v období spurtu se to pak zkracuje zase na ty 2h 🙂 Já kojila 16m a bylo to v klídku pokud jsem se řídila Evkou a moc nad tím nebádala 😀 S prdíky jsme neválčily, ale ségra cvičily n ožičkama a dávaly malou na bříško, aby lépe prdíky vytlačila..a taky ty kapičky...název nevím, ale v lékárně budou vědět 🙂 mějte se a ať vám malá dělá jen radost 🙂

mandre...taky vše nej 🙂 to to letí 😀

majcam
22. led 2013

@betox ufffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff,slyšela si,jak mi spadl kámen ze srdce?!Hurááááá,holky jsou tady!!!! A co fotečky,jako?!

majcam
22. led 2013

@betox ...my taky s prdíkama žádný problémy,ale mám pro sichr espumizan 😉 ,hodně si chválí i Bio gaia,ale ty jsou hrozně drahý,a jinak cviřit s nožičkama,anebo na to bříško 😉 ,jééé teď jsem si všimla,že píšeš,že máte vlasatici, vítej v klubu...jo a nám vůbec nevypadaly..to jen až tě budou strašit 😉

mandre
22. led 2013

@betox tak předně hodně velká gratulace k Julince 😵 😵 😵 😉 nakukuju každý den....
jinak na prdíky....kapky Sab Simplex...zabírají perfektně....říká se, že je to 3měsíční kolika, musíte holt vydržet, až se začne hýbat, přejdou i prdíky 😀 😉 ....dávali jsme každý den na noc, jinak byl řev...rourku jsme nedávali, ono to prý není úplně tak dobrý, si zvykne a pak neumí sama kakat, tak asi s mírou 🙂 🙂
taky jsme měli hodně vysoký bilirubin, v nemocnici jsme byli 13 dní, svítili Kristiánka téměř 24 hodin denně a váha šla z 2490g na 2190g, když jsme šli domu, měl zpátky těch 2,5kg 😵
Hele Kristiánek se kojil 3/4 hodiny 😝 a za 2h znova ....a nakonec jsem měla ty prsa úplně na šrot 😝 ....zlepšilo se to tak za 2 měsíce 😅
Vlasatice jooooo, my zase nic, pár chlupů, ale teď to vypadá, že nám začíná něco růst 😀 😀....těšíme se na fotečky 😵
a děkujeme za přání
😵

@monnn taky děkujeme 😵

mandre
22. led 2013

@petap1 děkujeme, že se taky ukážeš 😀

majcam
23. led 2013

@petap1 jj tyty jedna!!!

majcam
23. led 2013

@mandre to už ti teda moc nespí,no to mi ani neřikej 😕 😕

majcam
23. led 2013

jo a taky @inza nástup!!!!!