Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
20. únor 2013

@monnn: to je me moc lito.ja tomu verila ze to je teď ten pravej.hlavu vzhuru a nevzdavej se...podivej na nas priklad

monnn
20. únor 2013

@inza jj chci zkusit ještě někde Minimálku,myslela jsem si,že není pro mě jelikož kvůli PGD potřebuji i kvantitu,ale ted jsem měla též jen 3 vajucha a mám dojem,že to bych při minimálce mohla taky vydolovat,jj psala jsem i do RF,zatím neodepsali ☹ v Gennetu Minimálku nedělají ☹

betox
20. únor 2013

@monnn Určitě to ještě zkus jinde, podívej na inzu nebo mandre. Fakt to nevzdávej. Ono to přijde, až to budeš nejmíň čekat 😉 Jsi velký bojovník a Ty to zvládneš 🙂
@vveru díky moc. Tý jo, Gábince už budou 2 roky? Mrzí mě, že Vám to teď nevyšlo a držím palce do dalšího snažení 😉
@majcam Nooooo, začátky byly krušný. Teď poslední 2 dny je Julinka jako vyměněná - v noci spí i 4 hoďky a přes den je to taky mnohem lepší. Minulý týden byl taky na hlavu, byli jsme na kyčlích a máme to v pravo mírně pod normou, takže máme abdukční balení plen a snad se to srovná. Pak jsem našla v plence krev a hlen a malá měla zelenou stolici a docela průjem - takže výtěr. Ten byl naštěstí negativní. Navíc má už asi 3 týdny vyrážku v obličeji. Co jsem hledala na netu, tak by to mohla být alergie na bílkovinu kravského mléka, takže jsem komplet vysadila mléčné výrobky a je to o dost lepší.

inza
20. únor 2013

@betox: teda vy taky mate veci....

inza
20. únor 2013

@monnn: v Gennetu ji nechtej delat ze na tom vydelaj malo...☹.Tak uvidis co Ti pisnou z Brna.fakt to ale nevzdavej

monnn
20. únor 2013

@inza je mi to jasný,mě včera Dr. říkala,že má k tomu pan ředitel své důvody,no jo prachy,prachy a zase ty prachy 😠

betox
21. únor 2013

@inza no jo no 😒 Ale abych si jen nestěžovala, tak se malá začíná usmívat a když je nahatá, tak je maximálně spokojená, kope si a brouká u toho 😉 Koukám, že už to máš teda taky za pár.... 😉

majcam
21. únor 2013

@betox jj začátky jsou fakt hustýýýýýýý,teda tak v tom se nevyznám,nám se nějak vše vyhýbá,ťuky ťuk 😲 , a nějaká fotečka by byla?!To víš,N.je už odrostlá 😉 ...jj nahotu milujou,jak je malá protivná,tak hned svlíkám 😅

mandre
22. únor 2013

Zdravíme, včera jsme se s manžou vyšokovali 😲 😲 😲 😲 , na testu //.......1. pokus 😲 😲 😲 😲 ...a navíc mě zkolila chřipka, manžel odvezl ráno Kristiánka tchýni a já ležim 😝 ......a rozdýchávám situaci 😕 😕

sipkova1
22. únor 2013

@mandre no ty vado

petaloudi
22. únor 2013

@mandre Ale tak to jsou příjemné šoky ne 😀 😀 Ale já se přiznám, že jsme to také u nás dost rozdýchávali a ještě teď tomu úplně nevěřím, že to je fakt pravda 😀

mandre
22. únor 2013

@petaloudi no zatim to je čerstvý, uvidíme, co a jak dopadne, k doktorovi jdu až 5.3., bolí mě břicho na MS, dokonce jsem i lehce špinila, tak jsem myslela, že už jako MS, nebo jsem v přechodu 😅

anlek
22. únor 2013

@mandre Super. 😉 Já byla také v šoku. A teď je tomu našemu šoku skoro 17m. Jen nám dělá trochu starosti. Váží jen 8,3 kg, příští týden jdeme na potní test, aby vyloučili cystickou fibrozu. Uffff.

betox
22. únor 2013

@majcam chacháááá, taky se snažíme praktikovat fintu "naháč" 😀 Snad sem nějakou fotku lípnu příští týden.
@petaloudi moc gratuluju 😉
@mandre No to je nářez. Gratulka 😉 Ale já slyšela, že to takhle často funguje. mě říkala léčitelka, ať se začneme okamžitě snažit, až přestanu kojit...To si fakt neumím představit. Mám pocit, že nezvládám jedno, natož hned 2....Já měla břichabol až do 12tt a občas i špinění, hlavně vždycky v době jakoby MS
@anlek No nestraš s fibrozou, to určitě nic nebude. Pak dej vědět.

anlek
22. únor 2013

@betox Je hrozně malý, dýchací problémy má - má astma. Přitom CF se vyšetřuje při odběru z patičky. Já už fakt nevím, co si myslet. V jednu chvíli si říkám, že je to blbost, pak zas, kdyby to bylo jasné, že nemá CF, že by nás dr. nehanala na tohle vyšetření.

Jo a druhé dítko bys zvládla. Ono to nejde jinak, prosté člověk zvládá. 😉 Klidně tomu nechte volný průběh, ikdyž budeš ještě kojit. Já řešila, jak to uděláme s kojením a přápadným sourozencem z Gennetu a vyřešilo se to za nás. 😉

inza
22. únor 2013

@mandre: tak to je parada.velka gratulace...🙂

monnn
22. únor 2013

@mandre to je krásný 😵 😵 😵 ,závidím,ale přeji 🙂 🙂 🙂 ,hele jak dlouho jste se snažili?
holky tak dlouho jste se snažili a nakonec si budete muset dávat pozor 😀 😀 😀 ,no @inza má ted anti. dobrou,ale za chvíli ji taky skončí,že jo 😉 no a že by
@majcam a @sipkova1 co holky 😕 😅

majcam
23. únor 2013

@mandre ty v....valím bulvy,mazec Andrej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ,potichounku 😵 😵 😵 😵 😵 😵
@monnn u nás asi druhé nebude,začátky s N.jsem horko těžko zvládala,a to je strašně hodná a vlastně bez problémů a řiká se,že druhé pak je jiné(jedno za odměnu a druhé je opak 😕 ),né fakt nevim,uvidíme,ale jsem už přece jen nějaký ten ročník....mončo a co ta genetika způsobuje na Martínkovii? A co adopce,nenapadla vás?!

majcam
23. únor 2013

mončo=Mončo 😠

sipkova1
23. únor 2013

@monnn to bych musela být mladší no

Chápu to dobře, že někdo může být nositel CF, ale nemusí se ta nemoc u něj vůbec projevit?

monnn
23. únor 2013

@majcam @sipkova1 no když vás tak čtu,vy ročníkové,tak to už asi taky nemám nárok ☹ ,to abych na to přestala i myslet,natož se o něco pokoušet 😔 Marto adopce ne jsme malé město,lidi jsou zlý a i když jsem o tom párkrát přemýšlela,určitě bych to dítěti vysvětlila hned brzy-před nástupem do školky,ale už jsme taky staří 😠 mít tak o 5 let méně 😵 no uvidíme,holky možná máte pravdu,užívat si aspon toho jednoho.
jo s tou CF souhlasím se sipkovou,nemusí se projevit je to asi jak s náma sázka do loterie ☹

sipkova1
23. únor 2013

@monnn já myslím, že jsi mladší než já 🙂

já jsem to asi popletla, já myslela, že chodíte na PGD právě kvůli CF v genech

monnn
23. únor 2013

@sipkova1 no myslím holka,že jseš mladší ty než já,ale to je fuk 😀 no my jsme chodili na PGD kvůli Neurofibromatoze prý 50/50,jen u nás si myslím,aspon jsme to tak měli 90/10 ☹

inza
23. únor 2013

@monnn: no jeste si nejaky mesic pockame 🙂

inza
24. únor 2013

@majcam: neboj druhé urcite bude...chtelo by to páreček....my by jsme pak taky druhé brali ale vek je taky trosku dále nez by bylo zahodno😢 😀. Normalne manza aby me pak ulehcil praci s Ufonem a pranim jeho věci tak koupil susicku 😀 😀

mavo
24. únor 2013

ahoj holky, omlouvám se, že vám vstupuju do diskuze, ale mám takový dotaz... než abych to tady pročítala.... byli jste v Gennetu na IVF během února a zadařilo se vám? Byla jsem teď na prvním IVF u Apolináře a nevím, jestli bychom nepřešli někam jinam.... je nás teď v únoru asi 7 co jsme tam byli na OPU a buď k ET vůbec nedošlo, nebo došlo, ale neúspěšně... tak mě zajímá, jestli je to způsobený měsícem, že nám únor prostě nepřeje, nebo jste na tom v Gennetu líp? Moc díky za info..

zvalentova
25. únor 2013

@mavo měsícem to nebude, obě IVF jsem měla v srpnu a vyšlo až to druhé 😉

irisi
26. únor 2013

Ahoj holky, průběžně Vás pročítám, ale zatím jsem se nepřipojila k diskuzi..... na podzim jsme přešli z Gestu do Gennetu a po dvou pokusných nativních IUI jdu právě do 3.IVF..... pro jistotu už na uklidněnou plánuju co když by to náhodu nevyšlo a teď tu čtu že Gennet nedělá minimálky? Proč to, vždyť ji mají na ceníku i doktorka o ní povídala? i kvůli tomu jsem si vybrala Gennet, jako náš poslední CAR, že bych zkusila minimálky když nadměrně reaguju na hormony.

inza
26. únor 2013

@irisi: no verejne tajemstvi je to ze na tom moc nevydelaj tak to reditel moc delat nechce. My jsme zase kvůli minimalkam sli z Gennetu do Reprofitu do Brna a tam s nima nemaj zadnej problém...klidne je delaj i když mas ještě IVF pokus, aby zjistili třeba nejaky jiny problém nebo tak...

zvalentova
26. únor 2013

@inza ahojky, koukám jak se ti skvěle daří. Jen tak dál, držím palce. Za chvíli to bude rok (7.4.) co se mi narodili moji klokani 🙂