Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
23. čer 2010

mandre ty jo a me normalne kontroluji i pouzdro s intimkama a ty si proneses takovy zasoby... takdy drzim palce at se folici umoudri a zacnou pekne rust

mandre
23. čer 2010

betox, dark: taky jsem koukala...ten litrový pytlík se 100ml tekutinama chtějí vidět 🙂 ...ale tohle bylo zvlášť mimo, s tím jsem se nechlubila 😀 ...na RTG teda nevím, co viděli. A to jsem si nechala v Gennetu vystavit stimulační protokol v AJ, kdyby byl problém...páč vyhodit Gonal za 10 tis. do koše před RTG by se mi teda nechtělo. 😕 Cetrotide jsem nechala v kufru v autě.
Dneska mi začalo pobolívat břicho, tak snad se něco děje....7.DC 😕

betox
23. čer 2010

mandre: tak to vypadá, že se asi folíci probudili 😉

2411
23. čer 2010

Ahoj holky, tak se vám opět hlásím,od soboty jsem po ET jsem v pohodě polehávám,čtu,chodím na procházky a zatím je mi O.K. jen mě někdy pobolívá břicho,ale to je prý po utrogestanu
vveru ,jak je Tobě?už jsi dlouho nepsala

mandre
23. čer 2010

2411: máš dvě? 😉 🙂

darkwitch
23. čer 2010

2411 drzim palecky aby si nasla // 🙂 hezky odpocivej a uzivej si to a mluv na miminko/a, aby se mu/jim u tebe libilo 🙂

2411
23. čer 2010

jo mám tam 2 🙂 🙂 pořád jim říkam at u mě zustanou,že se semnou budou mít moc dobře,tak snad umí poslouchat

betox
23. čer 2010

2411: držím palečky 😉

darkwitch
23. čer 2010

2411 tak to je spravne, to tam urcite zustanou kdyz jim to tak hezky rikas 😉 drzim palce 🙂

2411
23. čer 2010

holky dekuju za palečky 🙂 😉 🙂

petap1
23. čer 2010

244: taky držím všechny palce co má 😀

petaloudi
23. čer 2010

Ahoj holky, opět nestíhám moc číst 🙂 Jen jsem zaregistrovala, že holky mají po ET, jiné zase stimulují, tak držím pěstičky!!! A taky gratuluju k novému miminku, Barunce!!!

petap: chtěla jsem se zeptat, tebe kvůli tomu prolaktinu poslali na Národní? A dali ti tam rovnou léky nebo tě poslali nejdřív na magnetickou rezonanci mozku? Já jen, že mě poslali z Gennetu na endokrinologii do Řep a odtamtud mě poslali právě na tu magnetickou rezonanci mozku kvůli hypofýze. Pak mám přijít s výsledky na kontrolu a léky se budou řešit případně až pak. Jaký si měla postup ty, jestli se můžu zeptat...

darkwitch
24. čer 2010

dobre ranko 🙂

petap1
24. čer 2010

Dobré ranko,

petaloudi: Mě poslali na krev, aby měli srovnávací výsledky (nabrali mi krev i na štítnoua ne vše možné) a pak jsem měla přijít na kontrolu ( za 1,5měsíce) tam semělo rozhodnout o lécích a případné MR. Jelikož mi to tam pohonila a domluvila Vykysalá (odčinila své přehlédnutí) tak jsem výsledky věděla po 14 dnech a hned mi, po poradě s Dr. dala recept na Dostinex. Pak jsem šla na domluvenou kontrolu na Endošku. Tam zkoukl výsledek (pořád vysoký) a poslal mě na MR. A pak jsem měla za 3m přijít zase na kontrolu (už měli být výsledky z MR) a nechat si vzít krev na kontrolní odběr, jak zabírají léky. Divila jsem se proč za tak dlouho, že chci vědět výsledky z MR dříve....tak jsem si mohla zavolat dřív, že mi to řeknou. Ono i když jsem měla Prolakti vysoký, tak Dr. nepředpokládál nějaký velký nález. a Měl pravdu..nález jsem měla nula nula prd 🙂 No, a pak se to zašmodrchalo s tím těhu. Takže teď jdu na kontrolu v září a tam mi podle výsledků z krve upraví dávkování. Těď beru 1/2 týdně. Tak asi tak...snad je to srozumitelné 🙂 Myslím si, že pokud jsi měla více jak jedny výsledky, mohli tě rovnou bez dalších odběrů poslat na MR...já měla pouze jeden odběr, tak potřebovali další, aby viděli, jak se ta hladina vyvíjí.

kive76
24. čer 2010

ahojky, holky 🙂 přeji všem příjemný den...

mandre
24. čer 2010

Dobré skoro poledne, tady je ale mrtvo 😎

darkwitch
24. čer 2010

ahoj mandre 🙂 mas pravdu...
ja se uz zase nervuju kdy mi zavolaji z gennetu v kolik mam zitra prijit, manza si potrebuje dohodnout smenu...

mandre
24. čer 2010

dark: jdu taky zítra...na UZ, to jsem teda zvědavá, jestli něco narostlo 😝 od minule.

ter23
24. čer 2010

Ahoj holky, vůbec vás nestíhám dočíst, zítra už snad bud mít volněji

jen chci 2411 a veru popřát pěkné uhnízďování a poplivat na zítřek dark 🙂

dennisa
24. čer 2010

Ahoj holky.
Všechny zdravím, čekatelkám po ET přeju brzy //, stimulantkám velkou úrodu a ostatním na zákroky a vyšetření držím palce.
Já si užívám poslední volný dny, v pondělí opět nastupuju do práce. No měla jsem jiný představy o tom, kdy se tam vrátím, ale nedá se nic dělat, jede se dál.
Včera jsem byla v Gennetu ukončit si neschopenku a objednat se na konzultaci. Takže jdu 19.7. k dr.Brandejský a jsem zvědavá na čem se dohodneme a co se mnou dál.

petap1
24. čer 2010

mandre: Neboj budou tam...věřím v to 🙂

mandre
24. čer 2010

petap: no to jsem zvědavá...dneska jsem udělala předoperační, byla jsem na mojžíšce...příprava by byla 😒 ... 😀

darkwitch
24. čer 2010

mandre urcite krasne povyrostly 😉
denni tak si to poradne uzij a nacerpej silu at muzes za tri mesice bojovat znovu 🙂

petap1
24. čer 2010

mandre: budou tam a hotovo..udělala jsi pro to všechno, tak musíš být odměněna krásnými folíky...to by jinak ani nešlo 😀

betox
24. čer 2010

Ahoj holky,

jen nakukuju 😉
Dark: zítra držím palce, ať jsou dobří plavci a doplují kam mají 🙂
mandre: taky držím zítra palečky na UTZ, ať tam koukají folíci vykouknout 😉

darkwitch
24. čer 2010

betox dekuju 🙂 no, kdyz nedopluji tak zacnu stimulovat, takze zadna tragedie 😉

mandre
24. čer 2010

petap, betox: tentokrát to probíhá úplně jinak...minule se mnou cloumaly hormony...břicho nafouklý, a teď nikde nic 😕 ...jako bych nestimulovala 😠

betox
24. čer 2010

dark: 😉

plasice
24. čer 2010

Ahoj holky,tak včera proběhlo mé první IUI,v pondělí jsem si píchla pregnyl a z recese zkusila co je na tom pravdy,že po pregnylu je test pozitivní a opravdu,už hodinu po tom byl. 😀 No a ted jen čekat za 14 dní,jak to dopadne.Příští týden v pátek odjíždíme na dovolenou,myslíte,že kdybych se zkusila testnout už ve čtvrtek,že by to mohlo něco ukázat?To budu 8 den po iui.To je asi brzy. 😒

mandre
24. čer 2010

plasice: asi brzo, nejdřív tak 12 dní po ovulaci, záleží kolikátý DC jsi... 🙂 Já ani nikdy po IUI netestuju, čekám až příjde mrcha, zatím přišla 😠 .