Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

vveru
24. čer 2010

Ahoooj holky, tak jak se všechny máte???

plasice
24. čer 2010

Ve středu jsem byla 14 DC.Já vím,že je to brzo,a hlavně by tam mohl být znát ještě ten pregnyl. 😉 Tak se to pokusím vydržet,když to neklapne,tak nás čeká v srpnu IVF.Takže půjdem dál. 🙂

darkwitch
24. čer 2010

ahoj veru jak se citis? ja se mam fajn, vcera jsem si pichla pregnyl, oproti minule teda pekne stipal (as jsem byla malo nervozni 😀 ) a zitra se tesim na IUI 🙂
plasice to uz by tam nemusel byt videt pregnyl a mohl byt videt duch, ale myslim, ze je to nesmerodatne...
ja budu testovat 13. den a hned si zajdu na krev, ale delam to proto, ze 14. dne jdu na konzultaci k ivf, mam to pekne rychle za sebou... aspon se nebudu nervovat...

darkwitch
24. čer 2010

plasice mozna zkus testnout driv, aby jsi vyloucila pregnyl a pak klidne ten 8. den po IUI zkus...

vveru
24. čer 2010

Ahoj Dark, celkem v pohodě, od včerejška lítám pořád čůrát a začali mě pobolívat prsa, ale to je určo jen vsugerovaný. V sobotu chci zkusit testík, ale nedoufám, že tam něco bude. Zítra Ti budu moc držet palečky 😉

darkwitch
24. čer 2010

vveru v sobotu budu drzet palecky 🙂 budes to potrebovat vic nez ja zitra 😉

plasice
24. čer 2010

My jsme také mohli jít na IVF hned v červenci,ale jelikož jsem měla při IUI stimulaci Clostylem ,tak mi doktorka doporučila měsíc pauzu,pokud to nevyjde.Ten clostyl jsem brala hlavně proto,že se tím lehce zvyšuje šance,ale je tam zase riziko vícečetného těhotenství.Tomu by jsme se nebránili. 🙂

vveru
24. čer 2010

Děkuju moc Ty to ale taky potřebuješ 😉 , dneska to podbříško trošku cejtím, ale už mě nebaví ležet . . .

plasice
24. čer 2010

No vidíš Dark,to mě nenapadlo.Tak to zkusím.Kuju. 😅

darkwitch
24. čer 2010

plasice nemas zac, tak ja prave mam IUI v nativu, takze mi nic nebrani zacit hned stimulovat 🙂
veru mas delat vse tak aby ses citila prijemne 😉

mandre
24. čer 2010

dark: já měla taky v nativu IUI...to je pohoda 🙂 ...jednou dokonce až 17.DC...Brandejská tomu říká vylepšený styk 😀 😀 😀 ...letos už 2x...jednou to vypadalo, že joooo...a pak 33.DC mrcha 😒 ..asi zamlklé 😖
Docela by mě zajímalo to IVF v nativu...jaká je úspěšnost...jestli někdo otěhotněl.

pet.s
24. čer 2010

ahojky holky, tak ještě žádné nové zprávičky?

pet.s
24. čer 2010

ještě zprávy od nás... makáme na bytě, tak moc nestihám. Čistím okna od lakování a po malování a nebaví mě to. Vůbec mi to nejde od ruky.
3D bylo na nic.Malá je sabotér. Ale nevadí.
Byla jsem na hematlologii. Výsledky blbé, tak jsme vyfasovala injekce do břicha a píchám každé ráno.Kontrola za 2 měsíce. 😉

nannynka
24. čer 2010

pet.s - Vitej v klubu pichacek 😉 Preju at to moc neboli a at se Ti dari bez modrin, ja uz nemam kam pichat....

darkwitch
24. čer 2010

nanny porad jeste pichas?

nannynka
24. čer 2010

dark: jj, picham....jeste jich mam 12....vim, ze modra a zelena jsou letos v mode, ale na brise se asi nenosi 😉 Musim rict, ze takovou nechut k lecbe jako nyni jsem jeste nezazila....no, ale lepsi se vycistit nez mit problemy. Uz aspon prestavam krvacet, tak se to snad uz vycistilo. Uvidime co povi gyndr v sobotu na kontrole po sestinedeli....

darkwitch
24. čer 2010

nanny ty jo, jeste 12, to je drsne...

darkwitch
24. čer 2010

nanny a drzim palce aby to uz bylo v poradku a nemusela jsi pichat...

pet.s
24. čer 2010

nany no popravdě ..dnes jsem si ani nepíchla. Nějak jsem se bála.Horší je, že já píchám i inzulínu a už nemám kam píchat.Do břicha ted nechci, do rukou se mi píchá blbě. Potřebuji si chytit kůži a píchnout a to se dělá jednou rukou blbě a nohy? Hrůza. Včera se mi podařilo si tak debilně píchnout inzulín, že mám zapálené celé stehno. Takže mi zbývá jen jedno na 6 injekcí denně. ☹
Ale ten clexan přijde do břicha hned zítra ráno.Nedá si nic dělat.
nany jak je a jak je malému?
Holky nemáte někdo zprávy od Ivarei? Dlouho tu nebyla?
A vůbec, maminy, nás pěkně zanedbáváte. Se muchláte s těmi svými prdelkami a že byste se podělily o zážitky??To ne 😝 😀

darkwitch
24. čer 2010

pets ty jo, ty jsi sikulka, jak to zvladas... ja bych na to asi nemela... no, vlastne mela co bychom pro mimiska neudelaly, ale stejne je to hrozne... a drzim palce at nemusis pichat dlouho, tak moc...

betox
25. čer 2010

Dobré ránko,

dneska všem držím pěsti 😉

pet.s: tý jo, klobouk dolů, jsi dobrá 😉 Terezka Vám na 3D nepózovala?
nanny: to je děs, ale vydrž. Už se Ti to chýlí ke konci. A co Vojtík?

nannynka
25. čer 2010

Holky, ja vas zanedbavam trochu cilene. Nechci snazilky trapit rozplyvanim se nad Vojtou....prijde mi to hloupe..
Vojtik se ma skvele, za poslednich 14 dni pribral 500g a vyrostl nam o 3,5cm - ma tedy 4,6 kg a 56,5 cm. Trochu se nam vysypal a ma asi alergii na kravskou bilkovinu. No a ode dneska rymu, tak jsme vdecni za odsavacku na lux.Ale jinak je v pohode.
Zitra jedu na gyndu na kontrolu po 6N a pak vecer na kardiologii na dalsi ultrazvuk pro stanoveni definitivni diagnozy Vojtova srdicka.
Od pondeli uz na nej budu uplne sama, protoze babicka mela mrtvici a mama se bude starat o ni....Tak snad to nejak zvladnu, ted je tu tchan s tchyni.

betox
25. čer 2010

nanny: já Tě chápu, ale pro nás je to spíš motivace.... 😉 Vojtíšek je už teda pořádný chlapák. Držím palce na tu kardiologii.

darkwitch
25. čer 2010

ahoj holky
nanny teda vojtisek krasne roste 🙂 drzim palce na kardiologii. stranit se nas nemusis jak pise betox je to pro nas spis motivace 🙂

anlek
25. čer 2010

Tak to mam stejne jako Nannynka, je mi hloupe psat. 😅 Navic mam pocit, ze mi tu uz ledacos utika, jak sem nakukuju jen obcas.

Takze nejake zpravy od nas, zitra budou malemu 3 mesice. Zrejme ted nekdy pokoril 4,5 kg ... Je to drobek. Uz zacina ukazovat ruzky, schvalne rve, kdyz nas vidi. Kdyz ne, tak si hraje krasne sam. 😀 Dneska odjizdime na cely vikend tancovat do Nemecka, uz je to nase 4. cesta ... Tak jsem malemu udelala celorocni pojisteni do zahranici. 😀

darkwitch
25. čer 2010

anlek ty jo ty jsi aktivni... ale tak hlavne, ze prckovi nevadi cestovani 🙂

2411
25. čer 2010

Ahoj holky,jak se máte?u mě nic nového 🙂 🙂 🙂

betox
25. čer 2010

anlek: teda to to letí...Užijte si Něměcko 😉
dark: tak jak dneska.? Kdo byl na sále?

darkwitch
25. čer 2010

betox Lovasova, je mila a prislo mi, ze mi vsechno vysvetlila lepe nez Brandejska, ale za to se ji nedarilo to nejak trefit a zrcadla otacela asi trikrat, takze to nebylo moc prijemne a jeste ted me poboliva brisko, ale tak hlavne, ze se tam spermijky dostaly 🙂

betox
25. čer 2010

dark: jo. Lovásová je fajn...já jí měla na IUI 3x 😉 . Držím palce, ať mají dobrou plavbu 🙂

Jinak holky všem přeju krásný víkend.