Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

kive76
21. zář 2010

@vveru ahojky, super..gratuluji k holčičce... 🙂

petrita83
21. zář 2010

@mandre budu moooc držet palce, je lepší že to jde takhle rychle, aspoň to bude brzo za Tebou!!!a ten myom je taky lepší když dají hned pryč, snad tě už pak nic nebude trápit a půjde vše jak má...ale jinak chápu, taky bojim, bojim..a u koho jsi v gyn..byla?doufám, že to budu mít taky brzo za sebou 😉

majcam
21. zář 2010

@mandre neboj,opravdu je lepší tam jít hned a neotálet,já jsem šťastná,že to mám za sebou,aspoň ti to tam pěkně vygruntujou,taková údržba v našem věku je potřeba 🙂

mandre
21. zář 2010

@petrita83 u toho Dr. Müllera...má takovej suchej drsnej humor...mi řekl, že by se taky bál, kdyby viděl ten jeho obličej, co bude operovat. 😨 ....nejhorší je, že není dobré cca 1/2 roku otěhotnět, než se to řádně zahojí. ☹

majcam
21. zář 2010

@mandre takový čekání..?! ☹ 😠 ☹ 😠 ☹ 😠

inza
21. zář 2010

@petrita83: jo muze to byt i zabet, kdyz predtim bylo spermio normal a pak vykyvi tak treba zanet a taky je to dost ovlivnene psychykou atd...stres..... No kdy ude LSK netusim, podle cekacich dob. Jinak me dr poslala na homolku k panu primari. Takze predpoklad ze cekacky budou asi trosku delsi nez u mandre....Bych to odhadem videla nekdy koncem rijny....ale necham se prekvapit v patek.

mandre: to je fofr. Bud rada ze nemas dlouhe cekacky a vse jde takto rychle. Podle me je zbytecne na neco cekat. Proste kdyz maji volno tak at te hezky vezmou. Neboj myom zmizi a pak vse pujde jak po masle a domaci snazenicko bude mit uspech 😉

mandre
21. zář 2010

@majcam jooo, že prý tam má pacientku, co otěhotněla měsíc po zákroku, a kydž jí vidí v ordinaci, tak má husí kůži a trne, jestli se jí v děloze neudělala díra.....říkám, probíral to docdela drsně... 😲

inza
21. zář 2010

mandre: stejne bude zalezet na tom jak se budes citit ty a ne co rikaj dr. Proste priroda si rekne sama kdy ano

majcam: jasne udrba je potreba.....

ja dneska udrzovala vybornym letosnim burcakem. Si takto zktŕacuji cekacku na test po IUI 😀 . Fakt byl vyborny. Tak me jeste chybi toho burcaku cca 4 litry do sebe dostat. Mas ho spotrebovat tolik kolik mas krve.... 😀 😀

inza
21. zář 2010

@mandre: bud rada ze ma alespon nejak y humor a neni to suchar a neprijemny clovek 😉

mandre
21. zář 2010

@inza no dal mi vybrat 30.9., pak 13.10.(to mi koliduje s MS) a pak až 28.10., tak jsem vzala ten příští týden 😝 ...budu taqm (když to půjde dobře) od středy odpoledne do neděle ráno. (Naposled jsem byla v nemocnici ve 4 letech a zanechalo to na mě psychonásledky 😲 ), takže jsem řádně vyjukaná...
Taky říkal, že myom doporučuje odstranit vždy (někteří kolegové tento názor nesdílí), že pak roste i s mímem a je to problém. Ale nikdo mi nezaručí, že jindy zase nenaroste jiný, prý to je často otázka věku......jsem už stará babka 😝 .

majcam
21. zář 2010

@mandre nejsi stará!!!!!!! Jsme pěkný mláďata a ještě jim ukážem jak budeme rodit o stošest 😲 😲

majcam
21. zář 2010

@mandre jj v těch nemocnicích je to naprd,zvlášť když se mi na pokoji střídali mini interupce,to bych zabíjela a pak na Jipce,když tam leželi babči a vybrali jim celý vnitřek,mě jich bylo tak líto,že jsem furt brečela...,ale pak už to bylo v pohodě se mi ani nechtělo domu,..

consti
21. zář 2010

Ahojky, náhodou jsem nakoukla a vidím, že jdeš na operaci myomu? Nečetla jsem to celé, jen tvůj poslední příspěvek. Já byla v květnu, tak kdybys chtěla cokoliv vědět, tak napiš 😉 .

consti
21. zář 2010

Mandre a stará nejsi, já měla myom od 22 let a na operaci jsem šla až ve 28 😉 .

consti
21. zář 2010

Co se týká toho čekání s otěhotněním, tak opravdu po operaci musíš dodržet půlrok. Já z toho byla taky na prášky (zvlášť, když jsme se už předtím nějakou dobu snažili a nic), ale je pravda, že půlroku uteče jako voda a nemá cenu riskovat vlastní zdraví či zdraví dítěte. Dřív se prý muselo nekompromisně čekat rok až dva 😅 .

mandre
21. zář 2010

@majcam vybrala jsem si dvoulůžák (1500/noc)...tak snad tohle nebudu muset podstoupit 😖 ...
manža taky říká, že nejsem stará, no jo, když já si připadám jak exot....
a o punčochách mi neříkali nic, asi je tam dávaj....jenom o gelu proti srůstům (ten si nechám dát)........no celkem 10tis. to jistí 😖

inza
21. zář 2010

@mandre: jsi zvolila velice odbry termin. \bud rada ze to budes mit za sebou. Jasne kazdy dr ma k ruzmym vecem svuj nazor. Nekdo rika vyndat nekdo ne, nekdo u nejakych bakrterii ze se maji lecit a nekdo ze ne ze nevadi...proste co dr to svuj nazor. Neboj od komancu se nemocnice malinko zlepsili apokud jde o soukrome tak tam je pristup jiny. Ja snad naposled v nemocnici pres 15 lety na operaci kolene a to bylo jest ez protekce takze pohoda.

inza
21. zář 2010

@mandre: jako ze by jsi pak uvazovala o puncoskach jako chtela mit majcam.... 😀 s dirou 😀 😀. Jinak ta cena teda nic moc. Jinak stara urcite nejsi. Kazdy je tak stary na kolik se citi a vek je jenom cislo

majcam
21. zář 2010

@mandre já byla na trojlůžáku,nadstandart už nebyl a platila jsem 60kč za noc a pěče neuvěřitelná!!!

mandre
21. zář 2010

@consti díky, jsem ještě šokovaná, tak až si na něco vzpomenu, napíšu ti....

@inza tak nadstandard je nadstandard (za 1lůžák chtěli 2500/noc)...tak jsem vzala dvoulůžák, holt hotel........a ten gel, když budu chtít, tak 4tis....betox už s tím má zkušenosti

consti
21. zář 2010

@mandre jasně, klidně piš. Hlavně se ničeho neboj, není to těžká operace. Budou ti to asi dělat laparoskopicky? Mě nakonec teda museli i řezat, tak to bylo horší. Hlavně po té operaci dávali u Apolináře všechny na jipku a to byl teda děs...Prostředí a sestry ok, ale jinak tam ležíš nahá, jen přikrytá, s cévkou, všude hadičky bolest, takže prostě ležíš třeba 12 hodin jen na zádech a doufáš, že tě brzo dají na normální pokoj (na ten nás dávali další den). Ale co nemocnice, to jiný postup! Až budeš mít operaci za sebou, tak se to bude den ode dne lepšit! Držím pěsti!! A ten gel je dobrá volba, taky jsem si ho nechala dát a 8.10. jdu do nemocnice na tzv.second look (kontrolní laparku). Tak se moc netěším, ale co se dá dělat...

mandre
21. zář 2010

@majcam tak to si měla o dost levnější....a mě to nějak částečně zaplatí firma (naše je na mě štědrá 😅 😀 )...
asi budu mít s sebou notebook, takžer Vás poinformuju, jak jsem psychicky v pr...

consti
21. zář 2010

@mandre v p..... budeš asi chvíli před operací. Já byla pořád v poho, pak mi dali prášky na uklidnění, do toho mi chodily různě sms od rodiny a známých a pak prášky už moc neúčinkovali a napsal mi táta, že mě má rád a já tam řvala jak malá 😅 . Ale opravdu se není čeho bát! Není to sice nic příjemného, ale za chvíli to budeš mít za sebou a bude zase dobře 😉 .

majcam
21. zář 2010

@consti jj přesně nejhorší byla Jipka,je to pro ženské pěkně nedůstojné prostředí..

majcam
21. zář 2010

...přesně,ta "náladovka" účinkovala úplně opačně,řvala jsem jak debil 😖

consti
21. zář 2010

@majcam ty jsi byla taky na nějakém zákroku? No mně tam nejvíc vadilo to, že se nemůžu díky bolesti nijak hýbat a minuty se tam teda vlečou neskutečně...Jsem se modlila, ať už mi píchnou něco na spaní(a to injekce nesnáším) a ať už je ráno. Pak nás hned naháněli do sprchy, já byla ráda, že jsem se na posteli vůbec zvedla, bylo mi blbě, ale vše překonáš, hlavně, když se odtamtud dostaneš na normální pokoj 😀.

consti
21. zář 2010

@majcam vidím, že máme stejné zážitky 😀

mandre
21. zář 2010

@consti tady budu taky na JiPce přes noc 😲 ....a manža tam bude přes den stepovat.....
second look, o tom jsem četla, Dr. zatím nic neříkal...asi mě nechtěl nervit, když viděl, jak jsem mimo, jsem mu řekla, že jsem už z toho netěhotnění na psychiatra ( a on že má manželku psycholožku ohledně neplodnosti..... 😅 )
že prý měla mít ordinaci v Gennetu, ale že se to pak po manažerském rozhodnutí nakonec neudálo...

majcam
21. zář 2010

@consti jj na hysterce zároveň s laparkou, a mám přesně stejné pocity jako ty: hadičky,injekce,nitě v břiše...tffuj a pořád si mejt ty "dirky"..jsem se na ně nemohla ani podívat natož si na ně šahat... 😠 😠 😠

betox
21. zář 2010

@mandre ahojky, já to měla přesně jako ty - konzultace úterý a další čtvrtek laparka. Fakt se neboj. A JIPka je tam výborná. Byli jsme tam 2 a servis naprosto dokonalý, večer jsme už koukali v telce na Willise 😉