Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petrita83
22. zář 2010

@cibka mají se vracet, ale já si je taky nechala..zaplatila sis je tak co..vrátit je můžeš vždycky, nebo někomu darovat...

inza
22. zář 2010

ja takot bude mozna shanet gonal 😀 😀

majcam
22. zář 2010

Cibka nech si to,já to blbec vrátila(jsem chtěla být poctivá),a teď by se to hodilo Inze.. 😉

majcam
22. zář 2010

...jsem si nechala akorát dezinfekční polštářky,no nevim teda na co no,ale pssst-TAJEMSTVÍ !!! 😔

dennisa
22. zář 2010

Ahoj holky!
Tak už brzy budu mít konečně čas se tu účastnit diskuze. Už čekám jen na MS a pofrčím pro injekce. Akorát samozřejmě jak na potvoru se mrcha nějak opozdila, měla dorazit o víkendu a furt nic 😠

Jde tu teď někdo taky do akce??

inza
22. zář 2010

@dennisa: ja cekam po IUI za budou // ci nebudou 😉

inza
22. zář 2010

@majcam: polstarky jsou dobra vec. Jsem tu mela akorat jeden pozapomenuty a akorat se me dneska hodil na vycisteni ranky po klisteti 😉

dennisa
22. zář 2010

@inza ahaa, tak Ty už jsi v očekávání // 🙂 Tak to moooc držím palce! Kdy jdeš na krev?

inza
22. zář 2010

@dennisa: netusim az se me bude chtit 😀 nejak to uz neresim. Bud mrcha prijde a nebo tam mozna skocim pristi tyden. Stejne musim jit na krev kvuli prolaktinu tak to vezmu prijednom...

mandre
22. zář 2010

@inza
@majcam
Díky holky za podporu 😲 ...teď jsem přišla z EKG, krve atd., vzali mi 5 ampulí (dokonce i HIV), Dr. na mě koukala, jak z jara, tam chodím co 3 měsíce na předoperační, zítra jdu pro výsledky...to je rychlý, předoperační za 2 dny 😅
Jinak já mám taky nějaký zbytky doma - zbyteček Gonalu a 5000J Pregnylu, injekce.

inza
22. zář 2010

@mandre: na me taky uz dr kouka jak tez chodim porad na predoperacni...Jo oni kdyz chtej tak vysledky maji rychle. Jinak zbytky se vzdy muzou hodit 😀

dennisa
22. zář 2010

@inza tak to jo, tak třeba nakonec bude překvápko 🙂

@mandre Taky jsem ráno byla na předoperačním, od března už potřetí, taky na mě sestra už koukala jak blázen 😀

anlek
22. zář 2010

Pet.s uz ma od vcerejska Terezku. Ja mam takovou radost, ze jsou holky v pohode. 😵 😵

inza
22. zář 2010

@anlek: tak ji pls vyrid velkou gratulaci a at jsou obe holky v pohode 😀 😀

majcam
22. zář 2010

jo a holky,co nemáte košilku do nemocnice,tak jsem si všimla,že tam holčiny chodily buď v pyžamech a na tom župan anebo měly bavlněné teplákové soupravy,ale je asi lepší mít v pase šňůrku a né gumu,kvůli tomu,že po operaci je trochu nafouklé bříško... 😉

majcam
22. zář 2010

Jéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé,hurá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Obrovská gratulka Pet.s 😲 😲

mandre
22. zář 2010

@anlek vyřiď Pet.s, že se na ní moc těšíme, přejeme hodně zdraví, ať už jsou brzo doma..... 😀 😅

anlek
22. zář 2010

Terinka mela 2350g a 46cm, takze je to kus zenske. Ja pak napisu SMS naraz.

majcam
22. zář 2010

@anlek ježiš to je drobeček 😲 😲 se tady usmívám a mám z toho husinu.. 😲

majcam
22. zář 2010

...Jak že je to přísloví...:"přej a bude ti přáno"- to přeju... a "dej a bude ti dáno "..no co já jí dám..?! 😲

cibka
22. zář 2010

to je paráda teinka uz je venku tak je obě pozdravuj....

cibka
22. zář 2010

@dennisa ja jdu zitra na opu
jinak me se taky mrcha minule opozdila a ted dokonce nepřišla ani po injekci tak mi udelali hormon.profil utz a vše bylo ok tak jsem začli bez ms

mandre
22. zář 2010

@majcam tohle přísloví je dobrýýýýý 😵

mandre
22. zář 2010

@anlek a kdy že to měla termín? Někdy v říjnu, ne.....

anlek
22. zář 2010

Mandre, 15.10. tusim.

darkwitch
22. zář 2010

jeeee tak pet.s gratuluju 🙂

ja jdu zitra na utz tak mi drzte palce, sice nevim na co budou koukat, asi na sliznici...

inza
22. zář 2010

dark: tak drzim palce at je vse ok

darkwitch
22. zář 2010

inza dekuju snad bude, doufam, ze embrousci slunicka prezijou rozmrazeni, vubec se mi nelibi predstava ze bych brala ten estrofem zbytecne... nevis kolikaty dc se tak dela KET?

majcam
22. zář 2010

@darkwitch si piš,že budem, 😉
My jdem zítra na imunologii,teda doufám,pokud jsem opět nepos....datum..se teď dvakrát denně přesvědčuju kolikátého je.. 🙄

inza
22. zář 2010

dark: nevim ale muzu se kdyztak kouknout do papiru pokud je najdu. Ale neboj oni ti to zitra reknou 😉