Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
11. říj 2010

@petaloudi gratuluju aspon nekdo nasel // 😀

darkwitch
11. říj 2010

@petaloudi raduj se tu radost ti uz nikdo neveme 😉

anlek
11. říj 2010

@petaloudi Gratuluju, nekdo to musel rozjet. Urcite se k tobe hned nekdo prida. Prece ji v tom holky nenechate samotnou. 😉

majcam
11. říj 2010

@petaloudi tý jo,tak to je překvápko...,Holky kašlem na Gennet a jdem se otírat o manži..!!!

petaloudi
11. říj 2010

Jako a nejlepší na tom je, že zrovna minulý měsíc jsme se s drahým doma pořád nějak míjeli, takže jsme tomu snažení zrovna moc nedali...

majcam
11. říj 2010

@petaloudi prosím připomeň mi,kde byl u vás problém..?

petaloudi
11. říj 2010

@majcam nepravidelný a anovulační cykly. Pokud jsem nebyla hormonech, tak jsem poslední tři roky (co jsem vysadila antikoncepci) nedostala MS bez injekce agolutinu. Před tím prvním IVF se pořádně nevědělo proč. Pak mi jednou šíleně vylítl prolaktin, tak mě odeslali na endokrinologii. Při magnetický rezonanci mozku mi pak našli mikroadenom (pidimini nádor) na hypofýze. Prý nic vážnýho, ale dělal tam právě bordel v těch hormonech. Takže mi nasadili léky, MS jsem začla dostávat bez injekce, ale tak až po těch 40 - 45 dnech. Prolaktin byl teď při poslední kontrole už v normě. Noo a k tomu mám ještě pár takových těch "běžných věcí" jako cystu na vaječníku (malá takže nic s ní dělat nebudou), MTHFR mutaci a aktivovaný EB virus.
Dneska jsem byla ještě na kontrole na imonologii, tak ten EB virus, prý je nějaký druh, který snad by případnému mimi nevadil. Akorát prý mám dávat bacha, že je přitom větší riziko rakoviny prsu 😒 No a na MTHFR mám zobat femibion.

cibka
11. říj 2010

@petaloudi takže si nakonec otehotnela prirozene , tak velká gratulace, to je fakt klika a beres nejaký leky na ty anovulační cykly

inza
12. říj 2010

@petaloudi: gratulace ke //. presne jak tu nekdo pise uzivej si je na tom testu ti je uz nikdo neveme 😀

inza
12. říj 2010

@majcam: ta zase jedes 😀. jasne dem se o ne otirat a lejt na podlahu vodu aby jim ty nohy ujeli...a taky se s nima mijet jak petaloudi 😀

nannynka
12. říj 2010

@petrita83 Jak jste to tu resily kolem tech cisel z vyrocni zpravy - myslim, ze biochem se tam nepocita, ale ani to cislo nerika kolik se skutecne narodilo deti. V 2008 bylo taky slusny a v cervnovem vrhu jsme se pak v listopadu schazely u doktoru po revizich ☹.

Holky ja vim, ze me se to keca, kdyz nam to vyslo, ale vydrzte. Byla jsem v jine situaci, nejdrive jsme sli 4x do IUI a pak me musela Vykysala ukecat na IVF. Hrozne jsem se bala. Ja se uz za pul roku zaradim opet mezi snazilky a pak uvidime jak budu mluvit....Snad ale nebude Gennet treba jako u dracka.

dennisa
12. říj 2010

@petaloudi velká gratulace k přirozenýmu početí 😲 🙂 Super zpráva!

Holkyyyy a teď mi volali, jedu si dneska pro 2 miminka, jupííííí 😅
Zbyli nám jen 2, ale jsem šťastná i za to. Jsou po 5ti denní kultivaci, tak budou určitě kvalitní!

cibka
12. říj 2010

@dennisa tak to je fajn hodně stestí a za chvilku je mas u sebe

cibka
12. říj 2010

holky jak ste dopadli na krvi? ja se chtela objednat na konzultaci a prý mam počkat až po krvi tak co se da delat no

inza
12. říj 2010

@dennisa: vidis, vse je OK
@cibka: bych se normalne objednala. 😉

mandre
12. říj 2010

Tak aspoň někdo tady s // 🙂 😀 , ještě Dennisa se přidá 😀 😀

dennisa
12. říj 2010

@mandre kééééž by 😅 Dneska na tom začnu pracovat 😀

mandre
12. říj 2010

@dennisa já už bych na tom taky chtěla pracovat 😀 , musíme počkat 😠 😠 .....chudák manža 😀 😅

inza
12. říj 2010

@mandre: jak dlouho musite cekat? nejak jsem to zapomela. my mame mit pouzu 2-3 tydny

betox
12. říj 2010

Dobré ránko,
@petaloudi potichoučku gratuluju, je to super a potvrzuje to, že jsou věci mezi nebem a zemí a příroda je mocná čarodějka 😉
@dennisa jéé, to je úžasný, tak ať se broučkům u Tebe líbí 🙂

mandre
12. říj 2010

@inza no nevim ještě....Dr., co mě propouštěl, říkal tak po vánocích...19.10. jdu na kontrolu k tomu, co mě operoval (ten původně říkal 1/2 roku) 😖 ...tak snad to nebude tak horký, když ten myom byl jenom 2cm, ale jen z poloviny vrostlý ve stěně děložní - mám tam 2 stehy z vrchu 😲 .

majcam
12. říj 2010

Hezké ráno všem...@petaloudi a joo,promiň, už si vzpomínám...jsem hlava děravá...,ale je to bomba!!!

Dneska se mi zdál sen,že jsem měla dvojčata,a jedno jsem někde u tramvaje ztratila,když jsem se probírala, tak jsem ještě chtěla usnout,abych ho našla.. ☹ ,no hnus... ☹ ....., nenašel ho někdo 😉

@dennisa super!!!!

betox
12. říj 2010

@majcam chachááá...ty máš teda sny

darkwitch
12. říj 2010

ahoj holky ja se omlouvam, ale tak jsem se bala, ze budu vzhuru brzo, ze jsem se vzbudila az pred chvilkou 🙂
tak hcg je 68 a dosla ms, kontrolni krev za tri dny... me asi trefi

betox
12. říj 2010

@darkwitch týjo dark, to je fakt divný. Jak to, že máš vždycky pozitivní krev a dojde MS, by se na to měli zaměřit 😒

darkwitch
12. říj 2010

@betox no chci se tam dneska zastavit... stejne mi dochazi neschopenka...

betox
12. říj 2010

@darkwitch to fakt není normální, někde tam je zakopanej pes. jsem zvědavá, co Ti řeknou. I když asi budeš mluvit jen se sestrama, ne?

betox
12. říj 2010

@darkwitch i když mě napadá, že někdo menstruuje i při těhu, tak třeba to bude tentokrát ono 😉

inza
12. říj 2010

@darkwitch: to je teda divny. Hel ebudes chtit ten estrofem ci ne?

inza
12. říj 2010

@mandre: no teda pul roku nic moc 😒