Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

anlek
2. lis 2010

@barrca Gratuluju!!!! Jsem rada, ze se tu jeste nekdo ze stare gardy ukaze s dobrymi novinkami.

@dennisa Drzim palecky, to by melo byt ok, ne?

@betox Kolik mas foliku?

A vic si nepamatuju, vim, ze nekdo byl na UTZ, tak taktez gratuju. Mam pocit, ze ted se to tu zacina nejak rozjizdet, tak sup, at vsechny odsud zmizime a nema, kdo na diskuzi prispivat. 😵

monnn
2. lis 2010

@dennisa opravdu tě nešetřej,ale nepodléhej kdyby coby,ale těž se a raduj se!!!!Určitě jsi na dobré cestě!! 😉

inza
2. lis 2010

Betox:teda ty to!beres fofrem🙂.myslis na me s injekcema pokud neco zbyde?na ct drzim palce at jsou vajucha super.jinak vse se plati pri ET.Tak by jsi stejne Babi nestihla a potrebovat ji uz nebudes....
jinak pro me je ted cviceni docela desne..nejak se nemuzu vubec dokopat..

preji vsem pekny vecer

betox
3. lis 2010

Dobré ránko,
@dennisa určitě to bude v pořádku, musí 😉 Moc Ti držím palce. Jo jo, Feldmár sloužil u primářky a byl fajn. No, viděl 3 větší folíky, tak uvidíme, co ze mě nakonec vydolujou 😉
@inza díky, taky jsem si vzpomněla na Babi, že jsem měla na zítřek mobilizaci, kterou bych teda fakt nezvládla 😀 - u mě tohle platí takřka na 100% 😉 Tak s cvičením se Ti vůbec nedivím, je to děsná otrava, taky jsem vždycky měla pocit, že to cvičím špatně 😒

petrita83
3. lis 2010

@sipkova1 brrrrr, to je síla 😖

petrita83
3. lis 2010

@barrca gratuluju!věřim že se zázraky dějí..jen mě se nějak zatim vyhýbají..ale třeba to jednou přijde!Tobě obrovitánská gratulace a nadále bezproblémové těhukování!!!

darkwitch
3. lis 2010

dobre dopoledne

ivarei
3. lis 2010

Ahoj holky, už vás moc nestíhám, ale samozřejmě nahlížím, co se u vás děje. Mrzí mě, že letos nebyla výrazná vlna těhulí jako loni, ale doufám, že se vám miminka podaří alespoň pod stromeček. Všem bych vám to přála.

@nannynka, jak je Vojtíkovi, je to lepší? Jak rostete?
@barrca - moc gratuluju 🙂
@petaloudi - opožděně, ale přeci - moc gratuluju 🙂
@anlek, jak je? Co Robin? Pracujete na dalším miminku?
Holky, mně to přijde tak nedávno, co jsem oběvila 2 čárky... 😀
Jinak u nás pořád přetrvávají problémy s Aňulkou a papáním (kdyžtak jukněte ke mně na článek, nechce se mi to vypisovat). Adámek se minulý týden začal otáčet na bříško a Anička se otočila poprvé dnes, šikulka moje krásná. Bojujeme s nějakou virózkou, Adámek má teplotu a pláče. Oba pořád chtějí být na ruce, mazlíčkové. Ještě nemáme očkování / kvůli rekci na TBC.
Jéé a holky, normálně jsem po porodu začla menstruovat - teda jako néé pravidelně, ale přeci - předtím bez vyvolávačky ani ťuk.

Často na vás myslím. Držte se.

ivarei
3. lis 2010

@dennisa - Držím palce!

mandre
3. lis 2010

@barrca moc gratuluju 🙂 🙂 🙂 , napsala jsem ti do IP.

barrca
3. lis 2010

Díky všem za gratulace! A ještě jednou, držím palce, ať se také brzy dočkáte!
@mandre IP 😉

barrca
3. lis 2010

@petrita83 také se mi zázraky tři roky vyhýbaly, ale nakonec se to zlomilo a u vás ten čas také určitě příjde 😉

anlek
3. lis 2010

@ivarei Robin ma tak tri dny novinku, leze, kleci a stoupa si. A jak to zvladl vsechno naraz, tak to nedava psychicky. Je nenaladeny a hlavne uz totalne otraveny z toho, jak porad pada na hlavu. Kupuju takovou tu helmicku. Vzdycky mi to prislo zbytecne, ale on si stoupne a jako prkno spadne pozadu, na hlave ma modrinu. Na sourozenci pracujeme, dneska jsem nejaky 30DC, ale nemyslim si, ze by to neco znamenalo. Krom toho, ze zas budu mit dlouhe cykly. 😔

petaloudi
3. lis 2010

@ivarei díky, bylo to překvápko 🙂 já k tobě do albíčka občas koukám, jak se ti tvoji bobánci mají. Držím jim moc palečky, ať mají všechny strasti brzy za sebou!!!
@betox zítra OPU že jo? Tak ať je bohatá úrodička!

inza
3. lis 2010

Betox:ny zitra drzim palce at je poradna kvalita🙂

darkwitch
3. lis 2010

betox taky drzim moc palecky na zitra

nannynka
3. lis 2010

Ahoj holky, taky občas nakukuju. U nás je to aktuálně tragédie. Tatínek byl na akutním bypassu, málem jim zůstal na stole a po probuzení zjistili, že je na levou stranu ochrnutý.Takže šok, stress a děs. Onemocněla jsem z toho a 3 týdny se z virózy a angíny nemůžu vyhrabat. Teď jsem lítala jak hadr na holi a sháněla pro něj rehabilitační kliniku.Ještě že máme Vojtu....
Vojta nám koncem 5.měsíce přestal přibírat, tak večer dostává rýžovou nemléčnou kaši. Jestli to k něčemu je fakt nevím. Válí sudy, plazí se pozadu a je to naše sluníčko. Na kardiologii jedeme za 2 týdny, tak doufám, že nás nečeká nějaká další jobovka. Je toho teď trochu moc na jednu rodinu.
Holky držte se.

pet.s
3. lis 2010

ahojky holky, tak jsem vás kousek dočetla...no koukám novinky by byly, ale nic radostného. Ale nebojte, ona ty cesta je fakt trnitá.
@ivarei ahojky, co bobani?
@anlek jakou helmičku?

anlek
3. lis 2010

@nannynka Drz se holka, to jsou teda starosti. Kdybych mohla nejak pomoct, staci pisnou IP ...

@pet.s Helma je takova: http://www.hyperzbozi.cz/zbozi/no shock/1/ Prijde mi to bezne zbytecne, ale u toho naseho draka to bude nutnost. Jen me toci, ze jsem vcera si ji mela jet pujcit k jedne pani a ta vubec nereaguje na telefon, kdybych to vedela, tak jsem ji uz dneska koupila novou. Zitra nevim, jak to zvladnu, budu hlidat kamaradce holcicku. 😖

majcam
3. lis 2010

Ahoj holky,moc nestíhám,lítáme kolem bytu a ještě se vyskytly nějaké komplikace,takže jsem teď trochu v nervech... Chtěla jsem popřát Betox,ať se zítra pěkně prospí a vytlačí na dr. pěkně velké zralé kuličky.. 🙂

majcam
3. lis 2010

@nannynka ježiš co to čtu...holka drž se!!!!!

pet.s
3. lis 2010

@anlek a stále hlídáš?
@nannynka a sehnala jsi pro tatku rehabiliták? já sháněla tátovi před 14 dny a sehnala jsem super v Hostinném u Vrchlabí. Když tak písni, dám ti kontakt.

evak99
4. lis 2010

@pet.s moc gratuluju k Terince. já úplně prošvihla její narození! ať se vám holky daří 😉

evak99
4. lis 2010

@nannynka ty se drž! už bude dobře, uvidíš! nám B. taky málo přibírá, ale já se těm příkrmům pořád bráním a snažím se kojit o sto šest, tak uvidíme.
@darkwitch je mi tak líto, co se stalo!
ostatním držím moc pěsti!

anlek
4. lis 2010

@pet.s Jj, stale hlidam.

@nannynka Jeste me napadlo, Vojtikovi - super kase maji v DM, alnatura. Rekla bych, ze po te zacal Robin fakt pribirat a jak mu jede.

nannynka
4. lis 2010

@evak99 No on začal přibírat jen tak 25g týdně a pak se stalo to s tátou, tak paní doktorka moudře doporučila kašičku abych se v noci vyspala a a by přibíral. Správně odhadla že za těchto okolností víc mlíka nebude. Kaše mu teda jede, jen nevím jakou další mu pak budeme dávat. Vypadá to u něj na alergii na BKM.

Jinak vám všem moc díky za podporu, tátu snad přijmou 16.11. na rehabilitační klinice v Berouně a pokud se nám péče tam nebude líbit tak máme nahozeno lano na Hamzovu léčebnu v Košumberku. Jsem ráda, že už zase pracuju, protože pobyt v těchto zařízeních není zadarmo a tátův důchod to nepokryje. Jen to před rodiči potřebuju nějak zařídit, aby o tom placení nevěděli.

anlek
4. lis 2010

@nannynka Tady je to out of topic, ale prave kvuli pripadne alergii na BKM davam nemlecnou kasi s HA UM. U nas to tak staci, pokud by to u vas byla fakt alergie, tak to asi stacit nebude, budete muset mit mliko, co je vylozene pro alergiky. Ale kasi nemlecnych se dale fura a myslim si, ze do nich primichaji min svinstva nez do mlecnych (napr. cukr od 4m, atd ..). Zkus bud DM drogerii nebo nejakou zdravou vyzivu. Asi bych jeste zkousela bezlepkove, ale i tak je vyber veliky.

nannynka
4. lis 2010

@anlek Diky moc za tipy. My zatim redime jen vodou. A diky za odkaz na helmicku, asi ji budeme taky potrebovat u ty nasi nerizeny strely.

sipkova1
4. lis 2010

Ahoj holky, tak ja jdu dnes poprve do Gennetu, tak mi drzte palce, at to najdu 😎

kive76
4. lis 2010

držím 🙂