Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lenkakubickova
15. kvě 2011

@ga já mám teď bohužel dny, kdy mi jídlo moc nejede ☹ Při pohledu na jídlo je mi zle a nic mi moc nechutná 😅 Takže jím listovku 1 tabletku ve vitamínech + vitamíny pro těhotné, tak snad to stačí 🙂 ....to je celkem rozumný přístup, co se má stát se stane...ale já ti moc držím palce, ať jsou ve správný čas na testu // a přidáš se ke mně 🙂 😉

darkwitch
15. kvě 2011

@ga uz je to docela dobre, takze doufam, ze me budou chtit 😀

maarina
15. kvě 2011

@pentagras Dekuju ti moc za informace. Ja jsem spis vystresovana, co vse se za komplikace muzou vyskytnout i kdyz ma clovek pocit, ze je uplne zdrav. No asi plasim zbytecne a az se ten kolotoc rozjede, tak se teprv uvidi...Tak ti drzim palce a dekuju.

lenkakubickova
16. kvě 2011

@gabulle jsem jak na trní!!!! 😀 😀 😀 😀 Už ti volali, nebo tě napínají jako mě? 😀 😀

lenkakubickova
16. kvě 2011

@gabulle : Gábi, já si tě s pletla s Rduchou 😀 😀 ...už bych tě hnala na OPU 😀 😀 😀 😀 Promin!!!!
@raducha jsem jak na trní!!!! 😀 😀 Už ti volali, nebo tě napínají jako mě? 😀 😀

lenkakubickova
16. kvě 2011

@raducha já jsem si tě tu přejmenovala 😀 😀 😀 😀 Jak se mi pletou přezdívky, psala jsem ti tady na jméno"gabulle" 😀 😀 😀

lenkakubickova
16. kvě 2011

@cibka ty jsi se koukám k mojí kravině přidala 😉 😀 😀 😀 Já si spletla přezdívku a místo Raducha jsem napsala Gabulle a ty jsi se chytla taky 😀 😀 😀

raducha
16. kvě 2011

@lenkakubickova 😀 😀 😀 kočko z toho si nic nedělej. to ty hormony a nervozita.

zvalentova
16. kvě 2011

ahoj genneťačky 🙂

lenkakubickova
16. kvě 2011

@raducha 😀 😀 😀 😀

zvalentova
16. kvě 2011

@lenkakubickova ahoj mamino, jak je?

lenkakubickova
16. kvě 2011

@zvalentova Ahoj 🙂 Ja mi moc dobře, krom občasných nevolností a nechuti k jídlu mě nic netrápí, tak z toho mám příjemný pocit 🙂 Už aby byl čtvrtek a viděla jsem mrňouse na utz, taaak se mi uleví 🙂

mandre
16. kvě 2011

Ahojte děvčátka, tak u nás špatné. Radost se proměnila ve smutek. Po špinění přišlo včera krvácení, tak jsem si udělala ještě ten reprofiťáckej test, co mi zbyl...a tam už jen duch. ☹
Takže naše miminko to po týdnu vzdalo. 😢 😢

lenkakubickova
16. kvě 2011

@mandre beruško to mě mrzí.... ☹ ...nevím, co na to říct, vím jak moc tě to bolí 😔 Ale na druhou stranu je super, že to jde!!! A to je taky důležitý!!! Vyšlo to teď, vyjde to příště,neboj 😉 ...drž se holka!!

gabulle
16. kvě 2011

@mandre to je me lito,tolik jsem ti drzela palce
@lenkakubickova Leni ty divosko ,ja uz na opu nechci aspon ne ted ,ale vis co se rika nikdy nerikej nikdy
@raducha nic proti opu mam jich taky par za sebou a tobe drzim pesti at to vyjde

lenkakubickova
16. kvě 2011

@gabulle 😉 😀 😀 😀 ...jsem popleta,no 😀

zvalentova
16. kvě 2011

@mandre to mě mrzí, chce to čas, ale určo to klapne.

anlek
16. kvě 2011

@mandre To je mi lito. Ale i tak je to nejdal, co jsi se dostala, ne? To budou v Brne sikovni a priste to dotahnete do uspesneho konce. 😵

kive76
16. kvě 2011

@mandre to je mi líto

pentagras
16. kvě 2011

@maarina ahoj, tak taky držím palec a neboj 🙂

pentagras
16. kvě 2011

@lenkakubickova ahoj Leni, neboj uvidíš 🙂to je jasný 🙂ještě k té listovce, to se dá koupit volně??

pentagras
16. kvě 2011

@vally11 ahojky, jak se máme, já tady na tebe nikdy netrefím 🙂

lenkakubickova
16. kvě 2011

@pentagras no, už aby ten čtvrtek byl za mnou 😀 ...jasně, kyselina listová se dá normálně koupit v lékárně, je tam 60 tablet a stojí kolem 36,- Kč 🙂 ...ona pak existuje nějaká silnější nebo nějak lepší, ale ta je na předpis, ale tahle stačí 🙂

raducha
16. kvě 2011

@lenkakubickova ještě je kyselina listová forte to je silnější a dá se koupit bez předpisu.myslim že stojí i stejně. 😉

vally11
16. kvě 2011

Ahoj holčiny 🙂
@pentagras u mě nic nového 😒 uvidíme co řekne Mudr. ve středu
@mandre to mě mrzí, že to nedopadlo, přeju hodně sil do dalšího pokusu.
@raducha a co ty kočando, jak jste na tom?

vally11
16. kvě 2011

@darkwitch
taky doufám, že tě tam budou chtít 😀 Už to máš za pár, myslím na tebe ať to dobře dopadne 😉

raducha
16. kvě 2011

@vally11 nedočkavě čekám kolik my zůstane silných embrií. nák nám to klesá. včera jich bylo ještě pět a dnes jsou jen tři. tak uvidíme zítra až nám zavolají 😖

vally11
16. kvě 2011

@raducha tak na tebe myslím a přeju Ti, aby ty tři byli pořádní bojovníci. 😵
A kdy by Ti je měli zavádět?

raducha
16. kvě 2011

☹ 😖 😝 😅

vally11
16. kvě 2011

@raducha tak si říkám, co je to tu za novou tvář 😕