Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

sipkova1
15. únor 2012

@mandre spurty udává literatura: období 3. a 6. týdne a 3. a 6. měsíce. Ale v reálu to bývá dost často šouplé různě třeba dopředu i dozadu, tak teď budeš mít hlavu jak dva balóny, že ? 😀

maybay
15. únor 2012

@zvalentova Hm, tak to by me teda rozcilovalo cekat na kazde uprdnuti. To nemam rada. Myslis, ze tam bych necekala skoro 2 mesice na prvni konzultaci? Uz jsem se tu ptala, ale zatim mi nikdo neodpovedel kolik to tam tak stoji? abychom zacli poradne setrit

zezizu
15. únor 2012

@rychetkami ahoj, no my máme taky problém u manžela, a ted mi zjistili ještě tu endiometriozu. Jsem z toho docela už hotova. Začátkem března půjdu do Gennetu na konzultaci k ME dr,tak jsem zvědavá, co nám řekne a doporuci, jak postupovat dal. Jestli hned další IVF nebo jestli hormonální léčbu, uvidím. Tady jsem se docetla, Nevím, kdo to tu psal, ze bere tu pupalku, vitamin E a tu vojtesku ALFALFA, tak vse mam a začala jsem to užívat..... je ti v tehotenstvi špatné? Nebo mas nějaké komplikace? ☹ držím palecky, aby to probíhalo vše OK 🙂

zvalentova
15. únor 2012

@maybay dva měsíce nejsou skoro nic. Já chtěla právě Gennet a za to čekání to stálo. Objednávala jsem se v září, dostala termín na leden. Pak mi volala slečna, že někdo termíny zrušil a nabídli mi listopad.

Úvodní sezení a vyšetření neplatíš. Hradíš si pak tzv. nadstandard (lepší aplikace hormonů v peru apod., práci embryologů), ale k tomu než se dostaneš...
Popř. jukni na jejich web, je tam všechno detailně popsáno.

maybay
15. únor 2012

@zvalentova aha, takze tam se ceka jeste dyl ☹ Nez se k tomu dostanu - jak dlouho si myslis, ze to muze trvat?

zvalentova
15. únor 2012

@maybay to fakt nevím, na tohle ti nepomůže žádná diskuse. Vezmi telefon, zavolej tam. Sestry ti řeknou co a jak. Popř. nabídnou kromě Letné ještě Archu.

babka
15. únor 2012

@maybay S tím čekáním je to podle situace. Zavolej a uvidíš. Já tehdy měla štěstí, volala jsem někdy v říjnu a dostali jsme termín hned na listopad, protože ten termín těsně před tím někdo zrušil...

maybay
15. únor 2012

@babka diky, zavolam tam 🙂

zezizu
15. únor 2012

@maybay ahoj,my jsme čekali 2 mesice.Platis pouze regulační poplatky.... kolem inseminace jsem neplatila nic a u umělého jsem platila hormony(mela jsem pero, ale prej platis i injekce, ty jsou levnejsi, jako ty budeš platit vsude, ale pero je pohodlnější) a zaplatili jsme si ICSI oplodneni vajicek, ale to byla naše volba na doporučení lékařky....

monivo
15. únor 2012

@maybay doporučení nepotřebuješ, takže tam zavolej a zeptej se, kdyby ti mohli nabídnout nejbližší termín první konzultace. Co se týká placení, dokud se k něčemu nedostanete (IVF nebo IUI), tak kromě regulačního poplatku neplatíš nic. Pak se platí léky (injekce) a pak už to je individuální - dle ceníku podle jednotlivých výkonů. Třeba nás stál první pokus IVF cca 19tis Kč.

monnn
16. únor 2012

ahoj holky,sleduji ji vás,ale nemám čím přispívat tak tu jen koukám 😉 ,ale ted bych reagovala na to "kojení" já myslím a i dle zkušenosti pokud miminko prospívá nechat to na něm a ještě jen takovou již starou zkušenost mojí mamky,ta byla taky poučena z porodnice po x hodkách kojit mou starší sestru a ségra už řvala hlady - mamča čekala na tu doporučenou hodinu a pak ségra hltala a hltala a nakonec vše vyblinkala a řvala hlady nanovo,takže....... 😲

val1
16. únor 2012

Dobrý den, měla bych na Vás prosbu. Měla jsem se po operaci dělohy objednat znovu k lékaři do Gennetu, abychom se po několika nespěšných pokusech domluvili na dalším postupu. CHodila jsem k dr. Feldmárovi, ale dnes mi řekli, že už tam není.... Naposledy jsem s nám mluvila v srpnu....Prosím nevíte, kam šel? Změnil CAR? Moc děkuji, byla jsem s ním spokojená, hodně mi pomohl a ani jsem se nerozloučila...

zvalentova
16. únor 2012

@val1 neznám detaily, ale holky řikaly něco o návratu na Slovensko 😉

sipkova1
16. únor 2012

@val1 jj PRÝ se snad od ledna vrátil na Slovensko, kde má PRÝ rodiče a přítelkyni 😒

rychetkami
16. únor 2012

@zezizu myslím, že dr. posoudí konkrétní situaci u vás, zobecnit to asi nejde. No těhotenství nemám úplně pohodový, ale dá se to zatím...nejdřív hrozný nevolnosti, ale to je soíš těmi dvojčaty, potom 2x krvácení neznámo odkud a prooč, děti byly ale na ultrazvuku v pohodě. kvůli tomu mám klidový režim, tak snad nedojde ke zhoršení

val1
16. únor 2012

@sipkova1 @zvalentova moc děkuji za informaci...tak to už mu asi osobně nepoděkuji... ☹ škoda, byl moc fajn...

zezizu
16. únor 2012

@val1 pokud vím, tak tam byl ještě v listopadu.... v tom Gennetu by nevěděli?

zezizu
16. únor 2012

@rychetkami já si myslím, ze to je individuální.... no uvidíme.... dvojcatka, to je krásný 🙂 🙂 🙂 🙂 tak se hlavně moc opatruj a jen odpocivej, ať je vše OK 🙂

darkwitch
17. únor 2012

tak dneska jsem byla v gennetu a začínám stimulovat gonalem, tak snad to vyjde 🙂 a taky jsme si dneska přinesli pejska 😀

zabka77
17. únor 2012

@darkwitch Držím všechny palce 🙂 Já jsem 3.den po ET tak čekám 😉 S pejskem si moc užiješ my už máme rok kocoura a je to úžasný 🙂 Pořád se mazlí a mazlí 😀

darkwitch
17. únor 2012

@zabka77 děkuju, pejska už máme druhého 🙂 a musím říct, že v tuhle chvíli jsem ráda, že usnul 😀 pořád poštěkává a vyžaduje pozornost 😀

raducha
20. únor 2012

ahoj, kdo mi prosím poradí v jakém měsíci se chodí na matriku a kdy žádat o mateřskou a pak o rodičovskou dovolenou? děkuji předem za rady 😅 😉

zvalentova
20. únor 2012

@raducha to by mě také zajímalo.
Ale matriku podle mého řeší oddělení přímo v porodnici (pokud jste manželé).

anlek
20. únor 2012

@raducha Matriku resit nemusis, pokud jste manzele. Pokud ne, tak se dopredu vyplnuje nejaky papir kvuli jmenu (ale to poradne neznam). Papir na materskou ti vypise dr. cca 6-8 tydnu pred TP, odevzdas v praci (pokud jsi OSVC a mas narok na materskou, tak na socialce). Rodicovskou resis az po materske.

zvalentova
21. únor 2012

juchů, dorazily peřiny pro dítka. Jsou super, jsem ráda že jsme vzali kvalitní a české 🙂

majcam
21. únor 2012

Ahoj holky 😉 ,tak jsem si dnes hodinu a půl vykysala v Gennetu,nakonec mě vyšetřil dr.Kulovaný a jsme úplně v pořádku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Uff

malina2
21. únor 2012

@rychetkami Ahoj! Jak se vede? Už víš, co budete mít? Já jdu v příští týden na odběry a ten následující na screening. Docela mě to zmáhá, strašná únava, nevolnosti, bolesti hlavy. V noci se budím, přes den se mi chce spát. Naštěstí nezvracím... Ale nechci se rouhat, všechno to ráda vydržím 🙂

rychetkami
21. únor 2012

@malina2 ahoj, no to je síla, tak nevolnosti dorazily?to je známka toho, že mímo o sobě dává vědět.. není to nic moc, ale zmizí časem ,neboj, já si užívala do 14tt 🙂 u nás se to obrátilo k lepšímu, žádná krev a špinění zatím... sbad to tak zůstane.Čekám na výsledky trippletestů, i když jsem byla na NT, kvůli dvojčatům jsem musela, do čtvrtka se to dovím, tak se trochu bojím...jinak zdaleka nevíme, co budeme mít, na UZV jdeme až po 20tt, ale tipuji to na kluky 😀
@majcam bezvaa, ráda o tobě slyším!

zezizu
21. únor 2012

@majcam to je dobře, ze jste v poradku 🙂 ten dr. Ten je tam novy? Jsem o nem ještě neslysela a ze už tam nějakou dobu chodime. Jsi byla na Letny nebo v Arse?

majcam
22. únor 2012

@zezizu neni nový je vypraný v perwolu 🙂 ,ne je tam už dlouho,my co jsme teď těhule,tak chodíme na tu druhou půlku k dr.,jak je laboratoř....
@rychetkami ahoj!!!!!!!!!!!!tý jo triple testy,hlavně na ně moc nedej,vycházej blbě!!!!!