Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

vveru
8. čer 2013

@darkwitch Jůůů, tak to držím mooooc palečky! 😉

@petap1 Moc děkuju, jak válčíte Vy??? 🙂

@evak99 To mě moc mrzí, drž se . . .

meyryen
8. čer 2013

@darkwitch Zázraky se opravdu stávají, z celého srdce ti miminko přeju a držím palce!

inza
8. čer 2013

@darkwitch: tak to velká gratulace a uzivej si to 🙂

evak99
8. čer 2013

@darkwitch
@ivarei holky diky... No holt je to zivot! Ty deti proste nemame zadarmo... Musime byt trpelive! Dark vim, ze je to tezke, ale ver tomu prdolovi, uz jste tu smulu museli prorazit!
Ivi, Bara ma taky za 14 dni treti narozky, ma se fajn, je hrozne upovidana, takze je to nekdy narocne🙂 ale to znas! Jsem ale prestastna, ze ji mam! Zvlast po te eskapade, kterou jsem si ted zazila! Kolik se vam oplodnilo vajicek? Drzim pesti pri ET! Drzte se!

evak99
8. čer 2013

@vveru diky;)

monnn
8. čer 2013

Holky prosím nemáte někdo email na Dr, Bukvovou ? Děkuji!!!!

irisi
8. čer 2013

@darkwitch tyyy joooo to je zpráva 😵 😵 😵 obrovská gratulace a držím pěsti ať to dotáhnete do zdárného konce

ivarei
9. čer 2013

@evak99 Máme jich 13 oplodněných, dvě jsou rovnou zmražená ;).

evak99
9. čer 2013

@ivarei ty jo Ivi, tak to mate dost! Kdy jdes na ET? A nechas dat jedno nebo 2? Ať se daří!

ivarei
9. čer 2013

@evak99 Děkuju - určitě jedno 😀 😀 😀. Zítra, maximálně pozítří ;)

petaloudi
9. čer 2013

@darkwitch téda, tak to je ale překvapení po tom všem co? Moc držím palce, ať je vše v pořádku!!!!

@ivarei Tak ať se parťák pro A+A hezky uhnízdí 😉

martina2018
10. čer 2013

Ahoj,
v Gennetu jsme byli na jaře 2012. Naší lékařkou byla Mudr. Alena Langerová. Pod jejím perfektním profesionálním dohledem jsem prošla hormonální léčbou a IVF metodou jsem otěhotněla NAPOPRVÉ. V lednu se nám narodil zravý syn, jsme paní doktorce moc vděčni. Všem doporučuji na nic nečekat a bez obav se do toho vrhnout. Mě trvalo 4 roky přesvědčit partnera, aby do toho šel. Do Gennetu jsem chodila cca 3 měsíce, partner tam byl asi 3x. Žádné kompikace při hormonální léčbě , žádné bolesti!!! 🙂

mandre
10. čer 2013

@darkwitch hele, já padám 😀 😀 😀 ...asi se v tom těle něco potom biochemickém děje, nebo jak 😎 😎 ...taky jsem koukala jak blázen 😀 😀 😀 ...mám radost i za tebe 😅 😅

rychetkami
10. čer 2013

@vveru já jsempo OPU taky krvácela

majcam
11. čer 2013

@vveru držím moc pěsti 😲
...holky nevíte co je s tou holčinou,chodila sem,měla myslím třetí IVF a nějak nedocházelo k ETu,a myslím že stimulovala tenkrát s @vveru nemůžu si vzpomenout na její nick 😔 😕 😕
@darkwitch tfuj tfuj tfuj 😲
@mandre tak co bude sestřička nebo bratříček?!
@ivarei taky držím moc pěsti jsi odvaha 😉
@petaloudi ty teda taky jedeš 😕

majcam
11. čer 2013

...už vim @dennisa haloo 😉

betox
11. čer 2013

@darkwitch Tak to je super 😉 . Pořád říkám, že zázraky se dějí...Užívej si to, pro mě to bylo nejkrásnější období.
@evak99 moc mě to mrzí, je to na budku 😖 . Drž se 😉

darkwitch
11. čer 2013

@betox myslim ze si to zacnu vic uzivat az za týden az zjistim z prcek prospiva i kdyz mu věřím porad se dost bojim..
I kdyz to je asi normalni a bat se budu porad 😀

betox
12. čer 2013

@darkwitch jo, to máš pravdu. Já jsem si to užívala až tak od 20tt...Bát se budeme už pořád. Držím palce 😉

mandre
12. čer 2013

@majcam no taky už bych to ráda věděla 😀 😀 😀

majcam
12. čer 2013

@betox ahooooj,co operace a jak to zvládáte holky?!

betox
13. čer 2013

@majcam Ahojky, jooo zvládly jsme to vcelku v pohodě, očekávání bylo naštěstí horší než realita 😉 Histologie je OK, takže dobrý 🙂 Akorát malá má pořád tu E.Coli. Doktorka jí nasadila ATB, z čehož teda nejsem moc nadšená. Každopádně krev je ve stolici pořád 😢 . Navíc má po těch ATB neustále zelený průjem. Fakt už mě to štve. Teď se dělal kontrolní výtěr, tak uvidíme. V červenci jdeme do gastro poradny, tak snad zjistíme víc...Co vy, holky, jak se máte?

petaloudi
13. čer 2013

@majcam No jooo, letí to pěkně 😉 Pupek mám, že bych mohla rodit zítra, takže se nechci vidět za 3 měsíce 😖 😀

vveru
14. čer 2013

@betox Ahojky holky, Vy si teda také užíváte, držím palečky ať se to už brzy zlepší 😉

Jinak holky, já byla v pondělí na ET, zavedli jedno embryjko a poprvé jsme měli také mrazáčky =o) Ale moc tomu nevěřím, protože jsem šíleně nastydlá . . . ☹ Včera odpo začala první krize . . .

vveru
14. čer 2013

@majcam Moc, moc děkuju!

majcam
14. čer 2013

@vveru neblbni,já byla taky nastydlá a ještě ke všemu mi zaváděli jen dvoudenní 😕 😕 a je tady 😉 😲

majcam
14. čer 2013

@betox ty bláho,chuděra malá s tím nemám zkušenosti,malý se zatím všechno ťuky ťuk vyhejbá 😕

vveru
14. čer 2013

@majcam Jééé fakt? No já jsem z toho na mrtvici . . . v pondělí jsme byli a přesně z noci z pondělka na úterek to začalo ☹

darkwitch
14. čer 2013

@vveru toho ze si nastydla bych se nebala, telo nebude mit cas branit se prckovi a ten se krasne chyti 😉

majcam
14. čer 2013

@vveru přesně jak píše Klárka 😉 ,já to tenkrát chtěla dokonce přerušit,ale nakonec jsme to ustály 😉 ,a ještě k tomu na mě byla tenkrát strašně nepříjemná jedna sestra 😠